EDUSTEPS

+38(044)333 60 04

info.edusteps@gmail.com

+38(067)333 60 04

+38(050)333 60 04

EDUSTEPS Статті Навчання за кордоном
Рейтинг: 4.2 / 5 (42 голосів)

Навчання за кордоном: середня та вища освіта за кордоном

Навчання за кордоном для українців, як і для громадян будь-якої іншої країни відкриває безліч можливостей: від переїзду, до глобальних змін у власній країні.

Кожен студент, який навчався за кордоном, починає дивитись на звичайні речі іншими очима. Чи то 4 роки навчання на програмі бакалавра, чи 1,5 роки магістратури, та навіть річна програма навчання по обміну дає студентам те, що не може дати вітчизняна освіта: міжнародний досвід навчання, спілкування з представниками різних національностей і навіть зміни деяких власних установок!

Саме тому зараз, за часів практично відкритих кордонів, навчання за кордоном одержало велику популярність серед молоді.


Отримайте безкоштовну консультацію з експертом!


По-перше, на думку наших експертів, важливо розуміти, що навчання без знання мови - практично неможливе! Саме тому слова про важливість вивчення іноземної мови ваших батьків або вчительки - це не порожній звук.

Так, дійсно деякі країни (наприклад, країни Прибалтики) пропонують навчання не тільки англійською, проте погодьтеся, це буде вже не той досвід.

Але що робити тим студентам, які не володіють жодною іноземною мовою? Або як щодо навчання дітей за кордоном?

Не хвилюйтесь! В такому випадку і для вас розроблені програми навчання таким чином, щоб студенти будь-якого рівня та віку могли відмінно провести канікули і почати вивчення, наприклад, англійської мови. Звичайно, тут мова не йде про навчання в університетах, але для вас це буде найшвидший старт у вивченні мови. Якщо вас цікавить навчання за кордоном на канікулах, рекомендуємо ознайомитися з програмами в розділі Канікули за кордоном. Крім того, багато мовних шкіл також пропонують навчання онлайн, що особливо актуально в даний період.

Задача #1

Вивчити іноземну мову

Літні канікули за кордоном

Мовні школи


Третє, на що ми рекомендуємо звертати увагу - це спеціальність, яку ви хочете вивчати.

Програми навчання в університетах за кордоном розроблені таким чином, щоб ви не просто отримали знання, а й освоїли ту чи іншу професію. Наприклад, Канада в першу чергу готує фахівців для своєї країни, саме тому там популярність навчання в коледжах вище, ніж в університетах. Адже таким чином ви за короткий термін можете отримати професію і навіть отримати досвід роботи в Канаді.

І тут важливо розуміти, що не всі професії відкриті для іноземців. Наприклад, повноцінно вивчитися на лікаря в Канаді без канадського громадянства не вийде.

Тому при виборі спеціальності потрібно враховувати безліч чинників і ми рекомендуємо скористатися допомогою наших експертів!

Щоб отримати консультацію, залиште свої контакти:

Останнє, на що ми хотіли б звернути увагу - це вартість навчання за кордоном.

Останнім часом цією темою досить часто маніпулюють популярні блогери, тому ми, як експерти в сфері навчання за кордоном, хотіли б все прояснити.

В більшості випадків навчання за кордоном є платним для всіх іноземних студентів, а в певних країнах - і для їх громадян. Навіть якщо навчання в університеті буде умовно безкоштовне - вам потрібно враховувати витрати на проживання, харчування, навчальні матеріали. Вступити "на бюджет" можна практично тільки в пострадянських країнах.

Якщо говорити про навчання англійською за кордоном — 99,9% воно буде на платній основі. Дешеве або недороге навчання за кордоном можливо в Європі на мові країни (Іспанія, Чехія, Німеччина, Франція, Польща).Навчання англійською мовою радимо розглянути у Нідерландах або Латвії

Крім додаткових витрат, вам також варто враховувати щомісячні внески в університети. Чомусь 500 євро в місяць прирівнюються до безкоштовного навчання, хоча ми так не вважаємо. Працюючи з нашими клієнтами, ми максимально повідомляємо їх про всі нюанси, пов'язаних і з цінами, в тому числі.

Великою популярністю користуються програми повного фінансування і отримання грантів. Безсумнівно дані програми існують, і розроблені вони в першу чергу для талановитих студентів. Тільки серед тисячі претендентів гранти отримують одиниці.

До того ж обов'язковою умовою є повернення в Україну, або робота в певних компаніях (зазвичай це спонсори грантів). Вчитися ви зможете тільки на певних спеціальностях або за певним напрямом (найчастіше пов'язаних з науковою діяльністю).

Інший і реальніший спосіб здешевити своє навчання за кордоном - це отримати знижку або стипендію безпосередньо від університетів. Найчастіше вони не покривають 100% вартість навчання, але доступні більшій кількості студентів. Бувають і винятки, коли за рахунок коштів університету ви отримуєте 100% знижку на навчання.

Що стосується інших витрат, наприклад, на проживання - вам доведеться покривати їх самостійно, але наші студенти знаходили також вихід і в цій ситуації. Одна наша студентка навчаючись в університеті UCF в США, проявила ініціативу і активно брала участь в питаннях організації різноманітних справ в студентській резиденції. Так вона стала головою студентської ради і проживала в резиденції безкоштовно, оскільки виконувала певну організаційну роботу в цьому гуртожитку.

Як ви вже помітили, питання навчання за кордоном досить складне. У цьому блозі ви можете ознайомитися зі статтями наших експертів, для самостійного вивчення даного питання, або скористайтеся послугами нашого агентства по навчанню за кордоном. Для початку рекомендуємо скористатися безкоштовною консультацією з нашими експертами в нашому офісі або онлайн. Під час нашої зустрічі у вас буде можливість задати всі ваші запитання. Ми поділимося випадками з нашої практики і підберемо для вас найкращі варіанти, підкажемо на що варто звернути увагу.

Освіта за кордоном

Як створити портфоліо для вступу до університету за кордон

Університети мистецтв, академії моди і дизайну, архітектурні факультети ... всі ці навчальні заклади будуть вимагати від студента крім надання повного пакета документів - підготувати художнє портфоліо.

Освіта за кордоном

5 помилок при вступі в університет за кордоном

Щороку до нас звертаються десятки студентів, які самостійно подають документи на зарахування до університетів США. Багато з цих студентів роблять стандартні помилки, які тягнуть за собою відмову приймальної комісії в

Освіта за кордоном

Як поїхати за кордон на навчання

Нам часто задають питання - Як виїхати за кордон на навчання? Які програми навчання в університетах за кордоном краще вибрати, щоб гарантовано отримати візу? У цій статті я підготувала загальні рекомендації для тих

Освіта за кордоном

Порівняння вартості навчання університетів різних країн

Як не крути питання фінансів найчастіше є вирішальним для багатьох при виборі навчального закладу за кордоном. Пропонуємо нашим читачам порівняти вартості навчання і витрат, пов'язаних з процесом проживання в країні

Освіта за кордоном

Рейтинги університетів, рейтинги спеціальності в університеті

У світових рейтингах вищих навчальних закладів за традицією перші місця займають американські та англійські університети. Ці навчальні заклади мають найбільші технічні бази та сучасні аудиторії, багатовікову історію,

Освіта за кордоном

Магістратура за кордоном: терміни подачі документів

Найважливішим етапом в процесі вступу до магістратури за кордоном, є термін подачі документів. Кожен університет може встановлювати дату, до якої будуть прийматися документи або слідувати загальнонаціональним правилам.

Освіта за кордоном

5 переваг навчання за кордоном

Освітня агенція Edusteps працює в сфері освіти за кордоном вже більше десяти років. До сьогодні, ми не стикались з такою популярністю теми імміграції через освіту за кордоном. Для студентів та їх батьків, тема

Освіта за кордоном

5 основних напрямів дизайну

Хочете отримати диплом бакалавра за спеціальністю Дизайн, але не знаєте, який напрямок обрати та в якому університеті за кордоном найкраще навчатись за цим напрямком? Сьогодні ми розглянемо рейтингові та престижні

Освіта за кордоном

Де вивчати психологію за кордоном

У цій статті ми вирішили дати загальні рекомендації тим студентам, які хочуть отримати диплом бакалавра, магістра або закінчити пост дипломну освіту в області психології в університетах за кордоном

Питання та відповіді про навчання за кордоном

  • Коли починати планувати навчання за кордоном?
  • Для початку потрібно визначитися з країною навчання і пріорітетеамі вибору університету чи коледжу: рейтинг, наявність знижок та інше. Для більшості студентів і хорошого рівня університетів достатньо починати підготовку в 10 класі

  • Чи можна почати навчання з початковим рівнем мови?
  • З початковим рівнем знання мови можна починати навчання на підготовчих програмах при університетах, але не основну програму Бакалавра або Магістра.

  • Скільки коштує навчання за кордоном?
  • Канада від 13 тис CAD, США від 10 тис USD, Великобританія від 11 тис GBP, Нідерланди від 8 тис EUR. "Безкоштовно" можна навчатись в Чехії чеською, в Іспанії іспанською, в Німеччині німецькою

  • Де можна навчатись після 9 класу?
  • Після 9 класу учні можуть продовжити навчання за кордоном тільки в школах, щоб отримати High School Diploma

  • Де краще навчатись після 11 класу?
  • Для початку вам варто визначитися зі своєю кінцевою метою. Своїм студентам ми рекомендуємо вибирати Нідерланди або Великобританію, США або Канаду

Підпишіться на корисну розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів, тощо.

Обери напрям, країну та рівень твоєї освіти

Скинути