Провести літні канікули в Америці, Великобританії, Канаді та Ірландії та отримати незабутній досвід навчання за кордоном ви можете з освітнім агентством EDUSTEPS.

Щорічно школярі та батьки звертаються до нас за допомогою організувати поїздку на літні канікули за кордоном. Вибір табору за кордоном — це дуже відповідальний крок. Ми це розуміємо, тому пропонуємо студентам і батькам ті програми та мовні школи, де навчалися наші студенти, які відвідували наші менеджери і які гарантують найкращу якість викладання та організацію дозвілля.

Підібрати табір за кордоном:

Залишити заявку


Країни

Популярні канікулярні програми за кордоном

Літній табір в Англії

Літній табір в США

Long Island University

Long Island University

 • 21/06 — 02/08
 • Вік 12-17
 • Ціна 1655 USD / тижд.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Tufts University

Tufts University

 • 28/06 — 02/08
 • Вік 13-17
 • Ціна 1435 USD / тижд.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Літній табір в Канаді

York University

York University

 • 04/07 — 02/08
 • Вік 12-17
 • Ціна 1715 CAD / тижд.

ДЕТАЛЬНІШЕ


Як відправити дитину в табір з вивченням англійської мови за кордон

Якщо вас цікавлять канікули за кордоном, залиште свої контакти в цій формі. Менеджер EDUSTEPS зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення інформації та підбору програми, яка підійде для вас і вашій дитини.

Для реєстрації вам необхідно підписати договір з нашим агентством і надати нам копію закордонного паспорта дитини. Через 2-5 днів після реєстрації, ми отримуємо підтвердження від школи та рахунок на оплату. Звертаємо вашу увагу, що школи вимагають повну оплату програми перед подачею документів на візу. Після того, як програма навчання оплачена, ми займаємося підготовкою і подачею документів на візу. Після отримання візи, студент проходить інформаційну сесію перед виїздом, і починає програму навчання

Ми радимо бронювати річну канікулярну програму як мінімум за 3 місяці до бажаного початку навчання.

Запис на швидку консультацію:


Послуги освітнього агентства EDUSTEPS

5 причин відправити дитину в літній табір за кордон


Літні канікулярні програми - це чудова можливість провести літо за кордоном з однолітками.

А ось ще кілька важливих причин, які можуть вплинути на ваше рішення

Індивідуальні поїздки VS поїздки в групі

Освітнє агентство EDUSTEPS працює з програмами для індивідуальних поїздок.

Ми вважаємо, що у дитини буде більше можливостей зануритися в мовне середовище.

Під час індивідуальної поїздки ми робимо все можливе, щоб у дитини була достатня опіка і студент відчував себе в безпеці в період всієї поїздки.

Що ми для цього робимо:

 • Організуємо зустріч студента в аеропорту з представником школи
 • Організуємо трансфер в аеропорт після закінчення програми
 • Забронюємо вам комфортний переліт
 • Забронюємо послугу супроводу неповнолітніх дітей авіакомпанією

У школі у вас буде контактна особа, до якої ви можете звернутися з усіх питань. У дитини та у вас будуть контакти наших менеджерів, які зможуть допомогти з розв'язанням важливих питань.

Якщо ви вирішили, що вашій дитині буде комфортніше поїздка в групі під керівництвом керівника, ми зможемо запропонувати вам актуальні програми в партнерстві з іншими агентствами. Додаткова інформація щодо групових поїздок до Англії, США, Канади та інші країни за запитом: olesia@edusteps.com.ua

Вік дітей в літньому таборі за кордоном:

— У якому віці краще відправляти дитину в літній табір за кордоном?

Це питання хвилює всіх без винятку батьків. Мовні табори за кордоном відкриті для дітей будь-якого віку. Батькам слід звертати увагу на вимоги за віком в певній країні.

Наприклад, літні табори в Англії відкриті для хлопців з 9 до 17 років. Також школи за кордоном пропонують програми для молодших школярів від 6 років, вони рекомендовані тільки за умови, якщо дитину супроводжує батько - Сімейні програми для дітей і батьків. Мінімальний вік в дитячий табір в США - 13 років. Є мовні школи та центри, які приймають діток з 10 років, але їх набагато менше.

Ідеальний вік для самостійних подорожей і участі в літніх програмах - 11 - 17 років. У цьому віці діти виявляють більше самостійності та відповідальності.

Ми радимо батькам враховувати індивідуальні особливості дитини, є дітки, які в 10 років можуть подорожувати самі, а інші бояться літати самостійно і в старшому віці.

Мінімальний вік для участі в літніх канікулярних програмах за кордоном - 10 років. Більшість програм призначене для учнів у віці від 10 до 17 років. До 10 років ми радимо учням брати участь в групових поїздках, або в сімейних програмах.

Коли проводять дитячі табори за кордоном

Канікулярні програми за кордоном проводяться в більшості випадків в літній період, також можуть проводиться восени, взимку і навесні. Найпопулярнішими вважаються літні канікули за кордоном, адже в цей період у хлопців більше часу, і вибір канікулярних програм більш різноманітний.

Планувати літній відпочинок і навчання дітей за кордоном можна з 1 червня 2023 по 30 серпня 2023 року.

Мінімальна тривалість програми 2 тижні, а максимальна тривалість - 8 тижнів (для більш тривалих програм необхідно відкривати інший тип візи).

Для вашої зручності, для кожного центру ми внесли дати, в період яких проводяться літні канікулярні програми в школах і університетах Великобританії, США, Канади, Ірландії та інших країн.

Щоб дізнатися детально про дати проведення програм - запишіться на безкоштовну консультацію

Запис на консультацію

Де проводяться літні канікулярні програми для підлітків

Більшість мовних курсів для дітей проводиться на кампусах шкіл пансіонів або бордінгових шкіл Англії, США, Канади, Австрії, а також на базі університетів або мовних шкіл.

Наші фахівці радять вибирати літні табори в бордінгових школах або університетах. Ці центри мають важливу перевагу: навчання, проживання та дозвілля організовані на одній території. Це істотно впливає на безпеку дитини в таборі за кордоном. Адже часто на кампусах шкіл і університетів 24-годинна охорона, а в деяких університетах є навіть відділення поліції, яке стежить за порядком.

Особливо хочемо відзначити літні канікулярні програми на кампусах університетів в США, Канаді та Англії. Це чудова можливість для учнів спробувати себе в якості студента закордонного університету. В період проведення канікулярної програми, хлопці стають частиною ВНЗ і можуть використовувати всі його ресурси - спортивні зали та майданчики бібліотеки, навчальні корпуси.

Як організована програма навчання

Літні центри за кордоном пропонують стандартну схему: навчання в першій половині дня, зазвичай це 15, 20 або 25 уроків на тиждень, і дозвілля в другу половину дня. Мовний табір за кордоном, дозволяє максимально зануритися в оточення іноземної мови. Навчання зосереджено на розвитку комунікативних навичок і удосконалення розмовної англійської мови.

Мовні школи та центри, які організовують літні канікулярні програми для дітей за кордоном, пропонують кілька видів програм. Програми відрізняються від школи та центру, можуть бути навіть індивідуальні програми, які ви знайдете тільки в одній школі.

Останнім часом все частіше стали з'являтися літні мовні табори, які пропонують додаткові заняття з мистецтва, дизайну, фотографії, режисурі, тенісу, футболу. Багато американських літніх канікулярних шкіл пропонують курси з підготовки до іспиту SAT і STEM програми.

Індивідуальний розрахунок програми:


Отримати

Дізнатися де додатково готують до SAT/ACT, IELTS/TOEL:

Проживання

Перед тим як вибрати річну канікулярну програму, визначте, який тип проживання ви віддаєте перевагу - проживання в сім'ї або проживання в резиденції (гуртожитку на території школи). Кожен тип проживання має свої плюси та мінуси. Тут ми вам хочемо надати особливості кожного типу проживання, щоб вам було простіше вибрати

Проживання в сім'ї під час літніх канікул за кордоном: Host family

Ваша дитина буде проживати в сім'ї, яка приймає студентів в літній період. Зазвичай в родині надається одномісне розміщення, але також можуть бути кімнати й на 2 студентів. Що важливо розуміти батькам, вибираючи цей тип проживання: сім'ї як правило розташовані на певній відстані від школи, і до школи потрібно буде добиратися. Уточніть, чи є в школі шкільний автобус, студентам потрібно буде добиратися самостійно або їх може привозити та відвозити зі школи сім'я. Зазвичай, більшість шкіл не надає переїзд і студентам потрібно добиратися самостійно. Розрахуйте додаткові витрати на дорогу. Також візьміть до уваги, що деякі школи пропонують тільки цей вид проживання. Оскільки у вас не буде вибору, ми радимо підготувати дитину до проживання в host family.

Питання та відповіді про проживання в дитячому таборі

Проживання в резиденції або студентському гуртожитку

Це найпопулярніший вид проживання, який вибирають студенти. Студентам подобається жити та вчиться на одній території школи або університету і часто гуртожитку знаходяться в пішій досяжності від навчальних корпусів.

Отже, які питання батькам треба поставити собі перед вибором проживання

Залишити заявку

Харчування

Харчування під час канікулярної програми надається. Залежно від типу проживання, у студентів буде сформований розпорядок дня і розпорядок харчування.

Студенти, які проживають в сім'ях, обідають і вечеряють в сім'ї, ланч надається в школі.

Для дітей, які живуть в резиденції, харчування надається в їдальні на території школи. Під час екскурсій дітям надають пакетований ланч, або група може обідати в кафе, в місці, де проводиться екскурсія.

Розважальна програма

Програма дозвілля та екскурсійна програма є невід'ємною частиною кожної мовної школи, яка проводить літні канікулярні курси. Позаурочні заходи, які включають спортивні ігри, змагання, дискусійні клуби, театральні гуртки, дискотеки, вечори кіно та інше, проводяться в другій половині дня.

Щотижня, студенти також беруть участь в екскурсійній програмі, яка входить у вартість. Стандартно, кожна літня школа за кордоном проводить 1 екскурсію на половину дня - щосереди, і одну екскурсію на повний день - щосуботи.

Деякі мовні школи за кордоном, особливо в США, пропонують більш насичену програму в центрах, які розташовані поблизу великих міст. У цьому випадку вони пропонують від 3 до 5 екскурсій в тиждень на пів дня.

Переліт, супровід, трансфер

Освітнє агентство EDUSTEPS бере на себе організацію бронювання авіаперельоту і супроводу. Зверніть увагу, що ціна за авіапереліт може варіюватися в залежності від дат, пори року та індивідуальних умов авіакомпанії. Також слід враховувати, що в мовних школах, а кордоном є свої приїзду і від'їзду, і вони не можуть бути гнучкими. Зсув дат може спричинити додаткову оплату.

Хто буде супроводжувати мою дитину під час перельоту? Під час перельоту супроводжує неповнолітню дитину стюардеса, для цього вам необхідно буде придбати послугу «супровід під час перельоту» додатково до вартості перельоту. Використовуючи цю послугу, ви передаєте дитини в руки стюардеси, яка буде стежити за дитиною протягом усього перельоту, а по прибуттю, передасть його в руки уповноваженого представника школи.

Школа організовує зустріч в аеропорту і трансфер зі школи в аеропорт після закінчення програми. Для безпеки, перед від'їздом, ми даємо вам інформацію з ім'ям, прізвищем, контактним номером телефону зустрічає. Також у вас буде зв'язок з менеджером нашої компанії протягом всієї тривалості програми.

EDUSTEPS

Під час всього перебування в таборі за кордоном ми, спільно зі школою, робимо все можливе, щоб вашій дитині в школі було максимально комфортно. Для цього, перед від'їздом, кожен з наших студентів, отримує лист, з необхідною інформацією про поїздку, адресами, і номерами телефонів. Для батьків ми готуємо список необхідних речей, які потрібно буде взяти з собою, список медичних препаратів та ін. Також готуємо пакет всіх необхідних документів, які будуть потрібні при перетині кордону.

OK