EDUSTEPSКраїни

Навчання в Європі та Америці

Компанія EDUSTEPS - офіційний представник університетів, коледжів та шкіл Великобританії, Канади, США та країни Європи. Якщо ви хочете розібратись де краще вчитися: в Європі чи Америці, ми готові вам допомогти!

Навчання в Європі англійською мовою

Якщо студент не планує своє навчання за кордоном заздалегідь, то основною іноземною мовою, якою він володіє є англійська. Саме тому запит програм навчання в Європі англійською мовою такий популярний серед наших клієнтів.

Насамперед ми рекомендуємо розглядати Великобританію чи Ірландію. Незважаючи на деякі відмінності в системі освіти наших країн, тут доступні різноманітні напрямки та спеціальності, найкращі програми підготовки та рейтингові університети. Але, мабуть, єдиним недоліком можна назвати високу вартість навчання та проживання.

Тому альтернативним варіантом може стати друга популярна країна Європи – Нідерланди. Оскільки англійська мова для Голландії не є основною, деякі програми недоступні для іноземних студентів Особливістю цієї країни є чіткий поділ університетів на два типи: дослідніицькі, для охочих займатися наукою та прикладні, для тих хто хоче отримати практичні знання та почати займатися професійною діяльністю.

Крім цього, програми англійською мовою в Європі є в таких країнах, як Німеччина, Іспанія, Італія та Швейцарія, але в обмеженій кількості та у приватних вузах. В основному це програми з бізнесу, навчання у сфері гостинності, а також фешн індустрії.

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

ПІДІБРАТИ ПРОГРАМИ В ЄВРОПІ

Навчання в Європі "безкоштовно"

Більш бюджетний варіант навчання у Європі можна отримати мовою країни. Незважаючи на гучні заяви про те, що можна вчитися безкоштовно, ми рекомендуємо завжди уточнювати, чи немає обов'язкових щомісячних внесків до університету, тощо. Також варто пам'ятати про те, що витрати на проживання, харчування, підручники, тощо студент завжди покриває самостійно.

Але де вивчити іноземну мову? Оптимальним варіантом, звичайно, було б непогано вивчати її ще у школі. Але якщо ви тільки в 11 класі вирішили їхати вчитися, наприклад, до Німеччини, для вас розроблені річні програми при мовних школах, які не лише допоможуть вам отримати рівень мови на необхідному рівні, а й підготуватись до складання вступних іспитів.

Звертайтесь до наших консультантів за детальною інформацією!

MSM Academy

MSM Academy

 • Розташування: Прага, Чехія
 • Дати курсів: 15.09 - 31.08
 • Типи програм: підготовка до вступу до університетів Чехії, мовні канікули в Празі, підготовка до IELTS
 • Мінімальний вік студентів: 16+

Детальніше

DID deutsch-institut Frankfurt

DID deutsch-institut Frankfurt

 • Розташування: Франкфурт, Німеччина
 • Дати курсів: цілий рік
 • Типи програм: підготовка до складання тестів TestDaF,DSH, до вступу до університету Німеччини
 • Мінімальний вік студентів: 17+

Детальніше

Hispania, escuela de español

Hispania, escuela de español

 • Розташування: Валенсія, Іспанія
 • Дати курсів: круглий рік
 • Типи програм: мовні курси для дорослих, Підготовка до вступу в університет Іспанії
 • Мінімальний вік студентів: 16+

Детальніше

ПІДІБРАТИ МОВНУ ШКОЛУ ЗА КОРДОНОМ

Навчання в Європі на канікулах

Індивідуальні та групові поїздки для школярів та студентів у періоди літніх канікул чудова можливість підтягнути знання англійської мови, а також весело провести час!

Ми пропонуємо лише перевірені центри, які знаходяться на базі мовних шкіл, пансіонів та університетів.

Все про канікули за кордоном

ПІДІБРАТИ ТАБІР ЗА КОРДОНОМ

OK