EDUSTEPSПро нас

Про нас

Студентське життя в університеті за кордоном починається... зі звичайних сходинок. Тут студенти вирішують найважливіші питання, перечитують відомі книжки і, сторінка за сторінкою, поглинають нові знання. Сидіти на сходинках університетської бібліотеки або кампуса - найбільш незабутнє враження. Ти починаєш бачити світ з іншого боку, і він вже не здається тобі незбагненним і складним.

Декілька років тому, нам пощастило побувати в Колумбійському університеті (Columbia University) в Нью-Йорку. Сидячи на сходинках перед входом в бібліотеку разом з іншими студентами, ми задумались над тим, як важливо в житті кожного знайти свій університет. Для багатьох студентів сходинки Колумбійського університету стали першим кроком до отримання престижної освіти. Для нас - вони стали першим кроком до створення компанії EDUSTEPS: Higher Education Abroad Step-by-Step.

Про нас

Освітнє агентство EDUSTEPS було створено в січні 2015 року. Нашою основною метою стала допомога студентам з України в процесі зарахування до університетів і коледжів за кордоном. Тоді ми побачили потребу студентів та їх батьків в якісному підборі навчального закладу, програми навчання, поясненні процедури зарахування і в грамотному оформленні документів. Студентам необхідні консультанти, які можуть проконтролювати і скоординувати весь процес вступу: від підбору навчального закладу до отримання студентської візи і виїзду за кордон.

Студенти, в процесі вступу до університету стикаються з такими практичними питаннями:
Яку країну краще обрати для подальшого навчання?
Які документи подати до приймальної комісії університету?
Чи можна вступити до університету США без складання тестів SAT/ACT?
Як оплатити навчання за кордоном з України?
Як написати мотиваційний лист в посольство для студентської візи?

Часто відповіді в інтернеті на ці питання або недостовірні, або суперечать одна одній.

Тому ми створили корисний інформаційний ресурс - Блог EDUSTEPS про навчання за кордоном і розробили універсальні пакети послуг зарахування до університетів за кордоном.

Завдяки ефективній співпраці з приймальними комісіями навчальних закладів, ми склали покрокову інструкцію вступу в закордонні виші для студентів з України, яка складається з 5 основних кроків:
1. Підбір університету і програми навчання
2. Підготовка документів для зарахування
3. Зарахування до університету
4. Оформлення студентської візи
5. Підготовка до виїзду за кордон

Цю інструкцію студенти можуть отримати на щорічних семінарах "5 практичних кроків. Як стати студентом закордонного університету" або в процесі роботи з EDUSTEPS.

На сьогодні, послугами нашої компанії скористалося 114 студентів. Вони здобувають вищу освіту в престижних університетах і коледжах Канади, США, Великобританії, Італії, Іспанії, Польщі, Швейцарії та інших країн. 8-ми студентам ми допомогли отримати знижки на навчання в американських університетах. Загальна сума стипендій, які отримали наші студенти в 2017 році склала 73 000 доларів США.

Ми не зупиняємося на досягнутому. В цьому році, база університетів партнерів EDUSTEPS зросла на 50 навчальних закладів. Сьогодні ми можемо надати студентам вибір з 285+ вишів в Канаді, Великобританії, Австралії, США, Німеччини, Франції та в інших країнах. Новий вдосконалений сайт, дає можливість абітурієнтам розібратися в системах освіти країн світу, підібрати навчальні заклади за направленням і скоординувати роботу з нашими фахівцями по зарахуванню.

Як сказав Джордж Бернард Шоу «Успіх починається тоді, коли Ваша головна мета - у Вас перед очима, а не поза Вашою увагою». Головне завдання академічного консультанта: дати студенту можливість побачити свою мету - престижну вищу освіту в університеті за кордоном. Завдяки досвіду EDUSTEPS, саме ВИ зможете її досягти!

Поширені запитання

Відгуки про нашу компанію

OK