EDUSTEPS

+38(044)333 60 04

info.edusteps@gmail.com

+38(067)333 60 04

+38(050)333 60 04

Політика конфіденційності та правила користування сайтом

Користуючись сайтом EDUSTEPS, ви довіряєте нам свою інформацію. У цій Політиці конфіденційності описано, які дані ми збираємо, навіщо ми це робимо та як ми їх використовуємо.

Яку інформацію ми збираємо?
1. Інформація, яку Ви надсилаєте самостійно
Якщо Ви вирішили скористатися певними послугами на нашому сайті, ми можемо звернутися до Вас з проханням надати контактну інформацію, заповнивши відповідні поля форм. 
2. Інформація, яка збирається автоматично
Ми можемо використовувати технологію cookie для зручності Вашого перебування на на нашому сайті та збору даних статистичної звітності веб-сайту. Технологія cookie не запам’ятовує Вашу особисту адресу електронної пошти чи будь-яку особисту інформацію про Вас.
В окремих випадках(таких як виставлення рейтингу статті) може фіксуватись ваша IP-адреса

Як ми використовуємо надану інформацію?
Надану Вами інформацію, ми використовуємо для комунікації з Вами, для надання послуг, а також для електронної поштової розсилки рекламних матеріалів та матеріалів ознайомлюючого характеру з питань освіти за кордоном, таких як новини від навчальних закладів щодо нових програмах, знижках на навчання, тощо.
У будь-який час Ви можете «відмовитися» від одержання прямої поштової розсилки рекламних та маркетингових матеріалів, виконавши вказівки, що містяться у Вашому електронному повідомленні, або надіславши відповідь із зазначенням Вашої вимоги, і ми внесемо відповідні зміни. 

Надання доступу до інформації
Ми дуже цінуємо Вашу довіру та не продаватимемо і не надаватимемо у тимчасове користування Вашу інформацію третім особам, за виключенням приймальної комісії університетів та їх представників. 

Захист інформації 
EDUSTEPS вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані. 

Зміна даної політики конфіденційності 
Використовуючи сайт EDUSTPES, ви приймаєте умови цієї політики конфіденційності і враховуєте, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються нами на цій сторінці. 
Для питань щодо політики конфіденційності, користувач може зв'язатися з EDUSTEPS через веб-сайт або використовуючи e-mail: info.edusteps@gmail.com

Дата публікації: 21 листопада 2017 року.


Выбери направление, страну и уровень твоего образования

Сбросить