Канікули – це завжди свято для кожного школяра. А якщо є можливість провести їх в іншій країні, це перетворюється на захоплюючу пригоду. Тим більше, що поїздка може принести не просто масу задоволення, а й позитивно позначитися на подальшому навчанні. Адже канікули в Англії — це активний та цікавий відпочинок, а також чудові навчальні програми. Це можливість вивчити мову та знайти приятелів, з якими можна буде постійно вдосконалюватись.

Шкільні канікули у Великобританії у 2023-2024 році

Канікули у Великій Британії популярні не лише серед дітей молодшого віку. У країні передбачені програми для підлітків та студентів ВНЗ. Тому підібрати відповідну з метою зробити канікули незабутніми не складе труднощів.

Коли канікули у школах Великобританії

Навчальний рік у Сполученому Королівстві розпочинається у вересні. Відповідно, передбачені у літні канікули, а також відпочинок взимку, навесні та у святкові дні.

Залишіть контакти для швидкої консультації:

Саме поняття «дитячі канікули в Англії» потребує невеликих роз'яснень. Навчальний рік тут поділено на семестри. Час між закінченням одного та початком іншого заведено вважати канікулами. Але адміністраціями навчальних закладів передбачено також тривалі вихідні у середині кожного семестру. Вони часто присвячені до свят. Місцеві жителі та ці проміжки часу називають канікулами.

Дати початку та закінчення вихідних можуть відрізнятися у різних навчальних закладах. Адже, попри те, що уряд країни затвердив графік канікул для учнів, школи та пансіонати коригують його, підлаштовуючи під власні освітні програми.

Орієнтовні дати канікул у Великій Британії:

 • Літні канікули - з 25.07 по 02.09;
 • Осінні канікули - з 24 по 28 жовтня;
 • Зимові канікули (різдвяні) — з 20.12 до 03.01;
 • Весняні канікули - з 21 по 25 лютого;
 • Великодні канікули у Великій Британії — з 11 по 22 квітня.

Коли канікули у вишах Великобританії

Кожен університет встановлює власний графік відпочинку для студентів. У цьому вся система схожа зі шкільною. Єдиною відмінністю є початок навчального року. У студентів вишів він стартує наприкінці вересня.

Крім того, в Англії є поняття «банківські канікули». Це час свят, коли не працюють фінансові установи. Деякі вищі навчальні заклади також дотримуються цього графіка. У будь-якому випадку, точну інформацію необхідно уточнювати на офіційному сайті кожного університету.

Коли канікули у Великій Британії доступні іноземним школярам

Діти з інших країн можуть приїхати на відпочинок до Англії у будь-який час. Але краще все ж таки орієнтуватися на канікули в школах Великобританії.

EDUSTEPS

Ми - агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України та інших країн вступити до університетів та шкіл Великобританії. Також для українських школярів та студентів організовуємо індивідуальні поїздки на канікули до Англії.

Щоб докладніше дізнатися про індивідуальні поїздки, залиште свої контакти:

Залишіть контакти для швидкої консультації:

Що дивовижного є в дитячому таборі в Англії

Навчання не завжди приносить радість дітям. Найчастіше вивчення мови перетворюється на нудну повинність. Але тільки не у разі шкільних канікул в Англії. Програми відпочинку настільки різноманітні, що у дитини не залишиться часу для нудьги. Кожен день буде наповнений захоплюючими екскурсіями, верховою їздою, грою в гольф та теніс. Звичайно, дитині захочеться поділитися з навколишніми емоціями та враженнями. А з урахуванням того, що довкола англомовні викладачі та друзі, освоєння мови пройде швидко та легко. Провівши канікули у Великій Британії англійською заговорять навіть ті, кому раніше він не давався.

Чому корисно провести канікули у Великій Британії для школярів

Літні канікули в Англії для школярів — це не просто приємний і захоплюючий час. Це чудова можливість вивчити культуру, історію та особливості країни. Під час відпочинку діти спостерігають, як ставляться до навчання англійські студенти. Вони можуть ознайомитися з академічним життям зсередини. Для багатьох школярів поїздка до Англії стає поштовхом для активного вивчення мови та підготовки до вступу до британського вишу. Також помічено, що після повернення додому значно покращуються показники успішності.

Як проходять канікули у Великій Британії: навчальні та розважальні програми

Програми відпочинку складаються з уроків англійської та розважальних заходів. До списку останніх входять екскурсії, подорожі, активні ігри, спортивні заходи. Також додаються заняття у гуртках за інтересами. Таким чином кожна дитина не тільки захоплює час і вивчає мову. Він відкриває та розвиває власні таланти.

Програма відпочинку може тривати від семи днів до двох місяців. Але краще, щоб поїздка припала на шкільні канікули у Великобританії. У навчальний час багато пансіонатів не приймають іноземців, оскільки зайняті власними учнями. Тому вибір програм у навчальний час значно менший.

Довідка! Для дітей, які закінчують школу, є програми підготовки до вступу до університету.

Переваги канікул у Великобританії

Здійснити захоплюючу поїздку можуть діти віком від 6 років. При цьому програми розроблені з урахуванням вікових особливостей, але обов'язково з навчальними та розважальними частинами. Також передбачені додаткові курси та розважальні заходи, які батьки можуть обрати індивідуально. Харчування та проживання вже включено до програми відпочинку.

Канікули в Англії для дітей — це можливість:

 • отримати корисний досвід та нові знайомства;
 • зняти мовний бар'єр;
 • познайомитись із побутом студентів;
 • розвинути таланти у мистецтві та спорті;
 • навчатися з урахуванням відомих університетів.

Крім того, це гарантована безпечна подорож та індивідуальний підхід до кожної дитини.

Захоплюючі канікули у Великій Британії з проживанням у сім'ї

Крім проживання у школі-пансіонаті також передбачені програми із поселенням у сім'ю. Тут також проводяться заняття та розважальні заходи, але вільний час дитина проводить поза школою.

Сім'ї підбираються дуже ретельно. Тому кожна дитина потрапляє у комфортні умови та теплу дружню атмосферу.

Також можливий варіант сімейного відпочинку. Батьки поселяються разом із дитиною неподалік школи.

Особливості підбору та організації поїздки

Для поїздок пропонуються школи та організації, які отримали відповідні ліцензії та мають позитивні відгуки. Наші фахівці ретельно перевіряють кожну, щоб забезпечити повну безпеку дитині на час літнього навчання у Великій Британії.

Каталог дитячих таборів в Англії

Наша компанія пропонує широкий вибір шкіл, де діти можуть отримати корисні знання та чудово відпочити. Умови прийняття на програму можуть відрізнятися, так само як і вартість канікул в Англії. Тому рекомендуємо ознайомитися з найбільш популярними пропозиціями на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями для індивідуального підбору дитячого табору.

Назва навчального закладу Допустимий вік дитини Вартість за тиждень, GBP
University of East London від 11 до 17 років 890
Queen Mary University London від 12 до 17 років 870
London South Bank University від 13 до 21 року 890
University College London від 13 до 17 та від 18 до 25 років 880

Як відправити дитину на канікули до Британії з ЕduSteps

Наша компанія — це вибір тих, хто піклується про безпеку дитини та власний комфорт. Ми беремо всі клопоти з організації поїздки на себе. Наші фахівці організували десятки турів та знають усі нюанси процесу. Ми знайдемо ідеальну літню школу для вашої дитини або організуємо незабутні новорічні канікули у Великій Британії.

У наші завдання входять:

 • підбір програми, що оптимально підходить;

 • допомога в оформленні документів;

 • організація проживання;

 • забезпечення комфортного житла;

 • бронювання квитків та супроводу;

 • оформлення страховки;

 • організація трансферів.

З нами літні канікули в Англії стануть для вашої дитини цікавою та пізнавальною пригодою. А вам не доведеться витрачати свій час на організацію процесу.


8

років на ринку

10+

країн

500+

університетів

600+

щасливих студентів

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK