+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
• КОНСУЛЬТАЦІЯ

Навчання за кордоном: вища освіта та мовні курси

Обери напрям, країну та рівень твоєї освіти

Скинути
 • 300+ УНІВЕРСИТЕТІВ
 • 16 КРАЇН
 • 10+ РОКІВ ПРАКТИКИ

Освітні агентства: як можуть допомогти компанії, які займаються освітою за кордоном

Вища освіта за кордоном, і навчання за кордоном в коледжах і університетах для студентів з України доступні в кожній країні світу. Все що необхідно - це відповідати вступним вимогам. Випускники українських шкіл і університетів можуть вчитися в університетах Великобританії, Канади, США, Ірландії, Німеччини, Польщі, Чехії, Франції та інших країнах. Вища освіта за кордоном є платною для українців. Є країни, які пропонують безкоштовну вищу освіту за кордоном за умови, що навчання проходить на мові країни. У Німеччині - німецькою, у Франції - на французькому. Вступити до університетів за кордоном студенти можуть відразу на перший курс або після закінчення підготовчої програми. Все залежить від системи освіти країни і умов закордонного університету. Наші студенти часто обирають мовні курси за кордоном в Англії, США, Канаді, Німеччині, для того, щоб підвищити рівень іноземної мови перед складним навчанням в закордонних університетах.

Компанія EDUSTEPS представляє в Україні 358 університетів з 17 країн світу. 10 років досвіду роботи наших менеджерів у сфері навчання за кордоном дали нам можливість досконало вивчити всі тонкощі аплікаційного процесу. Нашій компанії лише 3 роки. Спеціалізація освітнього агентства EDUSTEPS - вища освіта за кордоном та мовні курси, які ведуть до вступу в університет за кордоном. З нашою допомогою, студенти з України змогли вступити в рейтингові університети і коледжі Канади, США, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії та Іспанії.

Чому EDUSTEPS представляє тільки вищу освіту за кордоном і мовні курси?

Відповідь дуже проста. Вища освіта за кордоном, в США, Канаді, Великобританії та інших країнах затребуване серед українських студентів. Інформації про вищу освіту за кордоном дуже мало, а більшість агентств надають настільки широкий спектр послуг, що не можуть якісно проконсультувати студентів і батьків. Навчання в університеті за кордоном, дуже серйозний крок не тільки для студента, але і для всієї родини. Обираючи університет за кордоном, ви обираєте своє майбутнє. Від цього залежить ваш професійний успіх і реалізація. Обрати університет недостатньо, необхідно правильно підібрати програму і спеціальність, країну, в якій ви хочете отримати диплом бакалавра або магістра, порахувати вартість навчання за кордоном і найголовніше - отримати студентську візу в Канаду, США, Великобританію, Німеччину, Італію та інші країни.

Як вступити до університету за кордоном?

Вступити до вузів за кордоном українці можуть після закінчення середньої школи або університету. Найчастіше, студенти вступають на перший курс закордонного університету. Але, є й винятки. У деяких країнах (Австралія, Німеччина, Швейцарія, Італія та ін), для навчання в університеті студенту необхідно пройти підготовчий курс або отримати міжнародне середню освіту.

Щоб вступити вчитися за кордон і отримати вищу освіту за кордоном, перш за все, потрібно зрозуміти, яка програма підійде вам. Під програмою навчання ми маємо на увазі бакалаврат, магістратуру, Пост дипломну освіту, вивчення іноземної мови або короткострокове професійне навчання за кордоном.

Що важливо враховувати при виборі програми навчання?

• Освіта, яку ви отримали в Україні (середня або вища освіта)

• Країну, в якій ви плануєте навчитися

• Спеціальність, напрям навчання

• Рівень володіння іноземною мовою

• Бюджет, який ви готові виділити на навчання за кордоном

Є 5 фактів про вищу освіту за кордоном, які варто знати майбутнім студентам:

• Система вищої освіти в США, Великобританії, Канаді, Ірландії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та інших країн, відрізняється від української. Будьте уважні, в деякі університети, ви можете поступити тільки після додаткового року навчання. Ви не зможете вступити на перший курс після 11 класу, винятків немає.

• Безкоштовна вища освіта за кордоном на англійській мові - це міф. Навчання за кордоном в університетах і коледжах для іноземних студентів платна. Навчання в Європі англійською платне для всіх без винятку студентів. Читайте статті в блозі: Навчання за кордоном, вартість.

• Безкоштовна вища освіта в Європі, в Німеччині, Франції, Італії, Чехії та Іспанії існує. Але, виключно на мові країни. Якщо ви плануєте отримати безкоштовну вищу освіту за кордоном, вам необхідно буде пройти курс німецької, іспанської, італійської, французької або чеської мови в мовних школах Європи перед вступом до університету. Читайте статті в блозі EDUSTEPS: Мовні курси за кордоном і Навчання мови за кордоном.

• Студент повинен оплатити витрати на проживання та харчування самостійно. Навіть якщо навчання за кордоном в Європі безкоштовне.

• Студенти повинні отримати студентську візу. Студентська віза дає право на здобуття вищої освіти в певній країні за кордоном. У деяких країнах, таких як, Канада, США, Австралія - студентам дозволено працювати до 20 годин в тиждень під час навчання.

 

Навчання за кордоном без знання іноземної мови є неможливим. Якщо ви всерйоз задумалися над вищою освітою за кордоном, вам варто спочатку обрати країну навчання, спеціальність і вивчити іноземну мову за кордоном.

Як стати студентом закордонного університету?

Деталі

Консультації щодо навчання за кордоном:

Совет от EduSteps
Порада від EduSteps

Можливі теми для обговорення:

 • Загальна інформація про систему освіти країни, яка вас цікавить
 • Поради щодо вибору спеціальності
 • Оцінка шансів на вступ

Деталі

Пошаговый план зачисления от EduSteps
Покроковий план вступу

Надається лише в пакеті EDUSTEPS Premium

 • Розберемо вибір спеціальності та університету на конкретних прикладах
 • Обговоримо конкретні кроки вступу
 • Відповімо на питання студента

Деталі

Запис
на консультацію

Основні пакети послуг:

USA TOP 50

Вступ в будь-який* університет США

Hospitality

Ексклюзивне зарахування в швейцарські школи гостинності

Motivation / CV / Recommendation

Допомога в написанні мотиваційних листів. Входить в пакет послуг Premium

Деталі

EDUSTEPS Premium

Повний пакет послуг по зарахуванню до університетів за кордоном

 • Покроковий план
 • Повний супровід
 • Допомога в складанні листів мотивації та ін.
 • Візові послуги включені

Деталі

Short Courses

Мовні курси та канікули за кордоном

Деталі

Art & Design

Допомога при вступі до академії моди, дизайну, кіно, акторської майстерності

Деталі

Visa

Підготовка документів для візи студентам або їх батькам. Входить в пакет послуг Premium

Деталі

Де Ви хочете навчатись?

Що ви хочете вивчати?

Архітектура та будівництво

Бізнес та управління

Інженерія

Мистецтво та дизайн

IT

Туризм та готельна справа

Переглянути всі напрямки

Де вже навчаються наші студенти

Humber College

Торонто, Канада

Humber College — один з кращих політехнічних учбових закладів та має високу репутацію серед компаній роботодавців.

University of Illinois at Chicago

Чикаго, США

UIC найбільший університет в районі Чикаго. В ньому навчаються майже 29 000 студентів в 15 коледжах. #129 в рейтингу Національных Університетів (U.S. News & World Report)

Glion Institute of Higher Education

Монтре, Швейцарія

Університет Гліону один з кращих швейцарських шкіл готельного менеджменту в світі.

Переглянути всі університети

Наші найближчі події

Безкоштовні відкриті консультації зі вступу за кордон. Старт 17 лютого!

Формат: Вебінари з можливістю поставити запитання в онлайн-чаті. Тема: Кожна зустріч присвячена одній темі. Переглянути теми. Дата: Щочетверга о 19:00 з 17 лютого по 31 березня Вартість: безкоштовно для всіх зареєстрованих учасників.

Щочетверга о 19:00 Старт 17 лютого


Поширені запитання

Наші партнери в Україні

Відгуки про EDUSTEPS

Цікавить навчання за кордоном?

Залиште ваші контакти для безкоштовної консультації:

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути