Навчання в США — на сьогодні є одним з найдоцільніших рішень. Це чудовий трамплін для подальшого працевлаштування чи наукової діяльності. Недарма освіта в США вважається одним з найбільш вигідних варіантів навчання за кордоном. Але українцям навчання в Америці нерідко приносить низку сюрпризів. Адже вони орієнтуються на звичні стандарти. Тоді як система освіти в Америці спирається на іншу модель навчання, надаючи студентам чимало незабутніх моментів.

Система освіти в США

Як і в багатьох країнах Європи, обов'язкова освіта в США триває 12 років. Вона поділена на кілька етапів. Слід зазначити, що єдиного стандарту навчання США не існує. Шкільна програма затверджується в кожному регіоні окремо і може відрізнятися в різних штатах. Проте в загальному існують такі етапи: середня освіта, вища освіта та післядипломна.

Середня освіта поділена на три етапи:

 • молодша школа;
 • середня школа;
 • старша школа.

Початкова освіта є обов'язковою для всіх. При цьому діти можуть відвідувати державну, приватну або навіть церковнопарафіяльну школу. В останньому варіанті багато часу приділяється вивченню релігії.

Молодша школа

Діти починають навчатися у 6 років. Навчання займає 5 років. У молодшій школі особлива увага приділяється освоєнню базових навичок. Діти вчаться читати, рахувати та писати. Зазвичай всі предмети викладає один учитель, що значно знижує рівень стресу та робить навчання комфортнішим для дітей. У молодшій школі також приділяється особлива увага виявленню, розвитку талантів та здібностей дитини. Для цього передбачені спортивні заняття, творчість, музика та різноманітні екскурсії.

Середня школа

Тут навчаються діти з 11 до 13 років. 3 роки навчання присвячені глибшому вивченню основних дисциплін та подальшому розвитку дитини, як індивіда. Вже з такого раннього віку вітається вільнодумство учнів. У середній школі, окрім обов'язкових дисциплін, діти можуть вибирати собі уроки за інтересами.

Старша школа

До цього ступеня належать учні з 9 по 12 клас. Тут підліткам створено оптимальне середовище для їхнього розвитку. Обов'язкові предмети зведено до мінімуму. Школярі самостійно обирають дисципліни, які хотіли б вивчати. Таким чином, після закінчення школи випускники мають відмінну освітню базу у вибраному напрямку, що чудово позначається на подальшому здобутті освіти або при пошуку роботи. Підлітки можуть обрати поглиблену програму навчання з дисципліни, які їх цікавлять.

По закінченні навчання на випускників чекають іспити.

У США досить велика кількість навчальних закладів, де студенти можуть здобути середню освіту. Наше агентство співпрацює лише з перевіреними приватними школами в Америці.

Залишіть контакти для швидкої консультації:


Вища освіта в США для українців

Система вищої освіти трохи незвична для українців. В Америці існують коледжі, де учні можуть здобути профільну освіту. При цьому, на відміну від звичних нам, американський коледж не належить до середньої освіти. До коледжу США не можна вступити після 9 класу за аналогією з нашими навчальними закладами. Крім цього, часто коледжами називають університети.

У вищих навчальних закладах ще більше виражена свобода вибору. Університети в США для іноземців — це не просто можливість вступити на певний факультет. Після закінчення першого курсу університету студент має можливість змінити спеціальність. Тобто, вступаючи до університету США, вам зовсім не обов'язково точно знати на кого ви хочете вчитися.

У США також існують навчальні заклади, названі «коледж», які дають базові знання у вибраній сфері. На рівні звичних для нас ПТУ.

Для отримання ступеня бакалавра потрібно 3,5-4 роки. Ще 1-2 потрібно для присвоєння ступеня "магістр". Тим, хто хоче здобути ступінь доктора наук, знадобиться ще 3-4 роки.

Довідка! Варто враховувати, що у сфері медицини та юриспруденції навчання триває довше, ніж у інших напрямках.


Особливості освіти в США

 • Обов'язкова освіта в США починається з молодшої школи. Передбачені також дитячі садки. Віддати туди дитину можна практично з пелюшок. Вихователі подбають про розвиток та освоєння потрібних дисциплін.

 • Законом в Америці встановлено, що дитина до 12 років не може перебувати вдома без супроводу дорослих. Тому дитячі садки приймають і школярів. Тобто після уроків дитину можна відвести до саду, де вона буде під опікою старших до 18 вечора. Оскільки дитячі садки не є обов'язковою освітою, всі заклади платні. Обійдеться нагляд за дитиною в середньому 1200 доларів на місяць.

 • У молодшій школі учнів розподіляють в класи залежно від здібностей. Перед вступом вони проходять тестування. За результатами формуються класи. Таким чином дитина постійно перебуватиме в комфортному середовищі, не відчуваючи себе менш чи більш розвиненою, ніж однолітки.

 • Навчання в США для українців побудовано за принципом доброї волі. Тут немає місця примусу. Студент відвідує заняття лише за власним бажанням. Також учні самостійно обирають дисципліни, які вивчаються. Тобто, теоретично студент може не ходити на заняття, але складати всі необхідні іспити все ж таки доведеться.

Типи університетів у США

Усі вищі навчальні заклади в Америці заведено називати коледжами. Звідси і йде нерозуміння серед іноземців. Навіть студенти легендарної «Ліги Плюща» кажуть, що вони навчаються у коледжі. Насправді університети в Америці для іноземців поділяються на три типи:

 1. Ком'юніті коледжі. Пройшовши 2 роки навчання у коледжі, студент отримує звання «associate degree». Воно приблизно відповідає молодшому спеціалісту. Після 4 років надається ступінь бакалавра. Коледжі є невеликими навчальними закладами, де кількість учнів рідко перевищує 2000. Вони в основному орієнтовані на здобуття практичних навичок. Науково-дослідницька діяльність не ведеться. Існують технічні, медичні та гуманітарні коледжі. Також є навчальні заклади, які готують священнослужителів.

 2. Державні університети. Це навчальні заклади із потужною науково-дослідною програмою. Фінансуються з допомогою регіональних бюджетів. Зазвичай навчають місцевих студентів. Для приїжджих ціна освіти у США в університеті штату досить висока. Деякі державні університети в США для українців недоступні, оскільки в них не передбачено набір іноземців.

 3. Приватні університети. До цієї категорії належать Гарвард, Йєль, Прінстон та інші навчальні заклади, що входять у відому «Лігу Плюща». Але є достатня кількість менш популярних університетів із приватним фінансуванням. Дипломи приватних університетів вважаються найпрестижнішими. Відповідно, і умови вступу можуть бути біль жорсткішими.

Як обрати університет у США

Навчання в США для українців є найбільш доступним у коледжах або приватних університетах. Загалом у країні понад 4000 навчальних закладів, які приймають на навчання українських студентів. Відповідно, самостійно підібрати найбільш відповідний вашим побажанням варіант досить проблематично. Найкраще звернутися до фахівців для підбору університету - до академічних консультантів EDUSTEPS.

Звичайно, всім хочеться вчитися у знаменитих університетах, таких як Йель, Кембридж чи Принстон. І при цьому жити в штаті, де цілий рік тепло. Але насправді такі бажання можуть значно підвищити вартість освіти в США.

При виборі навчального закладу слід звернути увагу на кілька важливих факторів:

 • список предметів, що викладаються;
 • кваліфікацію педагогів;
 • час, що приділяється практиці та теорії;
 • дослідницька діяльність;
 • вимоги при вступі;
 • ціни на навчання та проживання;
 • наявність гуртожитків при університеті;
 • клімат;
 • кількість студентів з інших країн.


EDUSTEPS

Ми — агенція з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України та інших країн вступити до коледжів, університетів та шкіл США, оскільки є офіційним представником приймальних комісій американських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента із зарахування, а також допомогу в оформленні документів на студентську візу до США.

Залишіть контакти для швидкої консультації:Популярні спеціальності в США

Навчання в Америці для українців — це завжди престижно. Дипломи з радістю приймають роботодавці у всьому світі. В Україні наявність диплома американського вишу відчиняє двері найбільших компаній.

До найбільш популярних та високооплачуваних професій належать:

 • інженери в галузі інноваційних технологій та освоєння космосу;

 • медики;

 • спеціалісти в галузі сільського господарства;

 • актори, співаки, шоумени;

 • журналісти, репортери;

 • IT-фахівці;

 • бізнес-аналітики;

 • юристи.

Як українцю вступити до американського вишу

Однією з особливостей системи освіти у США для українців є частота набору. Тут немає звичного зарахування наприкінці літа. Щоб здобути освіту в США, можна подавати документи тричі на рік.

Вступати можна одразу після закінчення школи в Україні. Для підтвердження знань необхідно пройти тест ACT. Також слід надати сертифікат про володіння англійською.

Багато університетів віддають перевагу студентам з певними здібностями. Наприклад, з вокальними даними чи досягненнями у спорті.

Варто враховувати, що вимоги для абітурієнтів відрізняються у різних навчальних закладах. Деякі коледжі дають змогу вступити без іспитів та навіть сертифікату про володіння мовою.

Період оформлення документів

Приготування до вступу краще починати за рік. А документи подаватиме за 6 місяців. У будь-якому випадку все залежить від індивідуальної політики обраного навчального закладу. Радимо звернутись до нас за консультацією!

Детальна консультація

консультація, огляд навчальних закладів та країн

Підбір програми

індивідуальний підбір програм, підготовка до вступу

Подача документів

збір та оформлення документів, подача до університету, спілкування з приймальною комісією

Отримання візи

отримання запрошення, підготовка та оформлення документів для подання на візу

Пошук житла

Пошук та підбір житла, яке пропонує університет, організація зустрічі в країні навчання

Підтримка студента

підтримка під час навчання, допомога з організаційними питаннямиВартість освіти в Америці

Тут все залежить від обраного навчального закладу та професії. За вивчення популярної та затребуваної спеціальності (медицина, юриспруденція) доведеться заплатити дорожче. Також вартість навчання збільшиться для тих, хто хоче здобути освіту в США в одному з відомих вишів.

У середньому навчання в США для українців коштує від 10.000 до 25.000 доларів за семестр.

Додаткові витрати

Навчання в США для українців пов'язане не лише з оплатою навчання у виші. Необхідно підготуватись ще й до додаткових витрат. До них належать:

 • консульський збір - 160 доларів;

 • студентський збір - 200 доларів;

 • вартість квитка на літак - 500 доларів;

 • витрати на харчування, проїзд, придбання навчальних матеріалів та інших необхідних речей — у середньому 1000 доларів щомісяця;

 • проживання — залежно від регіону та типу житла (в середньому 1000 доларів).


Ціни на навчання в університетах США на 2023/2024

Adelphi University
Програма Вартість
Вартість навчання на програмах рівня бакалавра:
Англійська мова для академічних цілей 7 730 USD (1 семестр)
IAP (1 курс) 38 656 USD в рік
AAP (1 курс поглиблена програма) 39 405 USD в рік
EAP (1 курс, 3 семестри) 44 709 USD в рік
Вартість навчання на програмах рівня Магістратури
IMAP (1 семестр): 15 760 USD
MAP1 (1 семестр) 17 680 USD
MAP 2 (2 семестри) 25 709 USD
New York Film Academy
Програма Вартість
Однорічні програми від 17 000 USD (за 1 семестр)
Диплом Бакалавра від 17 000 (1 семестр)
Диплом Магістра 17 000 USD (за 1 семестр)
Короткострокові курси від 2000 USD (1 тиждень)
Канікулярні програми для школярів від 3 500 USD (за 4 тижні)
Pace University
Програма Вартість Тривалість
Global Pathway від 9 000 USD (1 триместр) від 1 до 3 триместри
Bachelor Degree від 44 000 USD (1 рік) 4 роки
Master's Degree від 30 000 USD (1 рік) від 1 до 2 років


Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences
Програма Вартість Тривалість
Диплом Бакалавра від 33 600 USD/рік 3-4 роки
Диплом Магістра від 44 250 USD/рік 1-2 роки
Northeastern University
Програма Вартість Тривалість
Підготовча програма для Бакалаврату від 13 000 USD (за 1 семестр) (1, 2, 3 семестри)
Бакалаврат від 46 000 USD (за 1 рік) (3,5 - 4 роки)
Магістратура від 46 000 USD (за 1 рік) (1-2 роки)
Підготовча програма для Магістратури від 13 000 USD (за 1 семестр) (1, 2, 3 семестри)
Simmons University
Програма Вартість Тривалість
Диплом Бакалавра 40 839 USD/рік 4 роки
Диплом Магістра 17 595 USD/рік 2 роки
University of Massachusetts - Boston (UMass Boston)
Програма Вартість
Англійська для академічних цілей: від 7 000 USD (1 семестр)
Підготовча програма - бакалавр (1 курс) від 33 200 USD в рік
Підготовча програма - магістратура: від 28 500 USD в рік
Bachelor Degree: 35 000 USD в рік
Master's Degree: 28 000 USD в рік
California State University, San Marcos
Програма Вартість Тривалість
University English Pathway – Undergraduate Admission 19 550 USD (за 12 місяців) (12 місяців)
Intensive English Pathway – Graduate Admission 4 700 USD (9 тижнів) (9-17 тижнів)
Бакалавр від 18 000 USD в рік 4 роки
Магістр від 20 000 USD в рік 2 роки
Los Angeles Film School
Програма Вартість
Associate Degree від 33 000 USD
Bachelor Degree від 60 000 до 88 000 USD
Musicians Institute: College of Contemporary Music
Програма Вартість
Магістратура 27000 USD
Бакалавр 24200 USD
University of the Pacific
Програма Вартість
Англійська мова для академічних цілей 6800 USD (1 семестр)
IAP 47 330 USD у рік
AAP 49 164 USD у рік
EAP 52 808 USD у рік
Los Angeles City College
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей 3 000 USD (1 семестр)
Диплом від 10 000 USD у рік 2 роки
Сертифікат від 10 000 USD у рік 1 рік
Associate Degree від 10 000 USD у рік 2 роки
American University
Програма Вартість
Англійська мова для академічних цілей 8 165 USD
AAP 48 308 USD в рік
EAP 53 765 USD в рік
Advanced MAP 20 653 USD в семестр
MAP 29 315 USD в рік
Arizona State University
Програма Вартість
Intensive English Program (8 тижнів) 2800 USD
ASU-USA Pathways від 41 000 USD
Бакалавр 30 522 USD в рік
Бакалавр кампус Lake Havasu 10 106 USD в рік
Магістратура від 48 000 USD в рік
Auburn Montgomery University
Програма Вартість
Англійська мова для академічних цілей 1,940 USD (7 тижнів)
UNDERGRADUATE 18,655 USD в рік
Auburn University
Програма Вартість
Програми бакалавра:
Англійська мова для академічних цілей 6 900 USD
IAP 31 100 USD на рік
AAP 32 400 USD в рік
EAP 37 400 USD в рік
Програми магістратури:
Direct Entry 15 600 USD триместр
AMA 16 300 USD
AMA 24 900 USD
California State University, Bakersfield
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей: від 3900 USD (7 тижнів)
Диплом бакалавра від 25 000 USD в рік 3-4 роки
Диплом магістра 35 000 USD, в залежності від програми 1-2 роки
Colorado State University
Програма Вартість Тривалість
English Language Program серпень, січень $16 000 на рік Уточнюйте
Вступ до програми Бакалавра/Магістратури: серпень, січень від $27 700 на рік Уточнюйте
Bachelor Degree: серпень, січень $27 258 на рік 4 роки
Master Degree: серпень, січень $25 166 на рік 2 роки
Drew University
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей від 7200 USD Уточнюйте
Програма шлях підготовки до університету від 45 000 USD в рік 2 роки
Диплом бакалавра від 46 000 USD в рік 4 роки
Florida Polytechnic University
Програма Вартість Тривалість
Диплом Бакалавра 19 998 USD / рік 3-4 роки
Диплом Магістра 21 005 USD / рік 1-2 роки
Full Sail University
Програма Вартість
Associate Degree від 30 000 USD
Bachelor Degree 57 000 до 78 000 USD
Master's Degree 32 000 USD
George Mason University
Програма Вартість
Англійська мова для академічних цілей від 8 360 USD
International Year One 2-Semester Pathway 36 800 USD в рік
International Year One 3-Semester Pathway 46 150 USD в рік
Graduate Pathway 1-Semester Pathway 21 530 USD в рік
Graduate Pathway 1-Semester Pathway 37 430 USD в рік
Undergraduate Transfer Program (1 семестр) від 21,150 USD в семестр

Illinois State University
Програма Вартість Тривалість
Undergraduate Pathway 27, 400 USD 1 рік
Graduate Pathway 25 400 USD в рік Уточнюйте
Bachelor Degree 27, 300 USD в рік 3-4 роки
Master's Degree 22 800 USD в рік 1-2 роки
Hofstra University
Програма Вартість
Підготовчий курс англійської мови 7200 USD (семестр)
Програми підготовки на бакалаврат (International Yera One) від 27 400 USD
Програми підготовки на магістратуру (Graduate Pathway) 35 400 USD
Диплом Бакалавра 47 510 USD
Диплом Магістра 25 750 USD
Louisiana State University
Програма Вартість
Англійська мова для академічних цілей 3 250 USD
Англійська мова для академічних цілей 6 500 USD
IAP 28 500 USD
AAP 28 500 USD
EAP 34 300 USD в рік
Lynn University
Програма Вартість Тривалість
Диплом Бакалавра 37 600 USD в рік 3-4 роки
Диплом Магістра 26 000 USD в рік 1-2 роки
Marshall University
Програма Вартість
Англійська мова для академічних цілей 5 590 USD за 1 семестр
Шлях до університету 11 960 USD в семестр
Бакалаврат 18 500 USD в рік
Шлях до магістратури 13 500 USD в семестр
Магістратура 19 500 USD в рік
Oregon State University
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей від 5 500 USD (1 триместр)
Шлях до університету (Бакалавр) від 29 000 USD (3 триместру)
Шлях до Магістратури від 29 000 USD 2 роки
Диплом бакалавра від 29 000 USD 4 роки
Диплом магістра від 24 000 USD (3 триместру)
Rider University
Програма Вартість Тривалість
Підготовчий курс англійської мови 11 400 USD на рік Уточнюйте
Диплом Бакалавра 45 120 USD на рік 3-4 роки
Диплом Магістра 45 120 USD на рік 1-2 роки
Suffolk University Boston
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей 3900 USD (7 тижнів)
Шлях до університету 6800 USD 1 семестр
Диплом бакалавра 30 000 USD в рік 4 роки
Шлях до магістратури 31 500 USD в рік Уточнюйте
Диплом магістра 36 500 USD в рік 2 роки
The University of Tulsa
Програма Вартість
Бакалавр $ 42,950 (рік)
Undergraduate Pathways від $ 16,525 (вся програма)
Курс англійської мови від $ 3,023 (за один рівень)
University of Central Florida
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей 6950 USD (1 семестр) Уточнюйте
GAA-UI 22 500 USD в рік (1 курс)
GAA 23 500 USD в рік (1 курс поглиблена програма)
GAA 27 500 USD в рік (1 курс, 3 семестри)
University at Albany
Програма Вартість Тривалість
Диплом Бакалавра 27,973 USD / рік 3-4 роки
Диплом Магістра 25,725 USD / рік 1-2 роки
University of Dayton
Програма Вартість
Бакалаврат від 40 000 USD
Магістратура 60 000 USD
University of Illinois at Chicago
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей 3900 USD 7 тижнів
Англійська мова для академічних цілей 6800 USD 1 семестр
IAP 30 000 USD в рік 1 курс
AAP 31 500 USD в рік 1 курс поглиблена програма
EAP 36 500 USD в рік 1 курс, 3 семестри
University of Massachusetts Boston
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей від 7 000 USD 1 семестр
Підготовча програма - бакалавр від 33 200 USD на рік 1 курс
Підготовча програма - магістратура від 28 500 USD на рік Уточнюйте
Bachelor Degree 35 000 USD на рік 3,5-4 роки
Master's Degree 28 000 USD на рік 1,5-2 роки
Washington State University
Програма Вартість
English Language Program $7,040
International Year One Program $29,130 на рік
Bachelor Degree $25,473 на рік
Graduate Pathway Program $28,620 на рік
Master Degree $26,201 на рік
University of South Florida
Програма Вартість Тривалість
Англійська мова для академічних цілей 7,400 USD 1 семестр
Undergraduate Pathway 25,260 USD в рік Уточнюйте
Bachelor Degree 17,324 USD в рік 4 роки
Graduate Pathway 30,830 USD в рік Уточнюйте
Master's Degree 15,864 USD в рік 2 роки
University of South Carolina
Програма Вартість
Англійська мова для академічних цілей 3,250 USD
IAP 32,512 USD на рік
AAP 32,512 USD на рік
EAP 36,334 USD на рік
Direct MAP 17,205 USD
Advanced MAP 16,500 USD
MAP 31,000 USD
Pre-Accelerator 8,700 USD


Як отримати стипендію в США

Отримання освіти в США платне для всіх без винятку. Як громадяни країни, так і іноземці перераховують зазначену ВНЗ суму. Але у деяких навчальних закладах передбачено систему стипендій. Вона дозволяє знизити чи повністю покрити вартість навчання. Максимальна стипендія складає від 70 до 100% від встановленої ціни. Щоб отримати знижку, необхідно демонструвати високий рівень знань та досягнення у певній сфері.

Довідка! Законодавчо іноземцям надано можливість підробляти за студентською візою. Це дозволяє компенсувати витрати на проживання.


Можливості для українських випускників

Після присвоєння ступеня бакалавра студент може залишити навчальний заклад або здобути другу вищу освіту в Америці. Ті, хто показав видатні здібності, часто залишаються у країні, продовжуючи наукову діяльність. У будь-якому разі наявність американського диплома значно підвищує шанси знайти високооплачувану та престижну роботу в будь-якій країні.


Вступити до США разом з EduSteps

Вступ до університетів Америки пов'язаний з великою кількістю турбот. Потрібно знати всі нюанси роботи навчальних закладів. Щоб вивчити всю необхідну інформацію та не допустити помилок, потрібно багато часу. Але не обов'язково займатися цим самостійно. Довіривши процес вступу фахівцям ЕduSteps, ви отримаєте можливість повністю зосередитись на підготовці до навчання.

ЕduSteps допомагає на всіх етапах вступу:

 • підбір навчального закладу;

 • консультації з освіти в США;

 • оцінка наявних знань та підготовка до іспитів;

 • збір та подання документів до навчального закладу;

 • спілкування з адміністрацією від імені студента;

 • допомога в отриманні візи;

 • організація переїзду;

 • пошук житла;

 • консультативна допомога під час навчання.

8

років на ринку

10+

країн

500+

університетів

600+

щасливих студентівПоширені запитання

  • Скільки коштує навчання в США
  • Навчання в США для іноземців платне. Ціна залежить від престижності навчального закладу. Студенти з визначними здібностями можуть розраховувати на отримання стипендії. Вона дає змогу значно знизити вартість навчання. Ціна навчання складає від 10 000 до 25 000 доларів за семестр.

  • Яка система освіти в США
  • Система освіти в США складається з чотирьох етапів: ● дошкільна; ● початкове; ● середня; ● вища. Дошкільна та вища освіта не є обов'язковими.

  • Яка система навчання в університетах США
  • Вища освіта в Америці складається з трьох ступенів: ● бакалавр; ● магістра; ● аспірантура. Є невеликий перелік обов'язкових до вивчення предметів. Усі інші дисципліни студент обирає за власним бажанням.

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK