+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Готельний бізнес в університетах Швейцарії, Іспаніі, Нідерландів, США та Канади
Готельний бізнес в університетах Швейцарії, Іспаніі, Нідерландів, США та Канади

Готельний бізнес в університетах Швейцарії, Іспаніі, Нідерландів, США та Канади


Українською / Статті

Вища освіта за кордоном в сфері готельного, ресторанного та туристичного бізнесу, як ніколи популярна серед сучасних студентів. Гостинність (Hospitality) - це одна з тих сфер, які стрімко розвиваються, тому диплом престижних шкіл гостинності гарантує успішне працевлаштування і розвиток кар'єри на міжнародному рівні.

Але як обрати навчальний заклад за кордоном, який забезпечив би хороший професійний старт? Як вибрати країну, в якій ви хочете вчитися і надалі працювати? У цій статті ми дамо вам більше інформації про те, в яких країнах ви можете вивчати готельний, туристичний і ресторанний менеджмент.

Багато студентів обирають спеціальності - туризм і готельна справа за кордоном для того, щоб отримати старт в міжнародній кар'єрі за однією з наступних професій:

  • Керуючий готелем
  • Керуючий рестораном
  • Шеф-повар
  • Менеджер по роботі з клієнтами
  • Менеджер по роботі з клієнтами сфери люкс
  • Спеціаліст по організації подій або івент-менеджер

Гостинність не обмежується тільки перерахованими вище професіями. Фахівці цього напрямку працюють в сферах фінансів, транспорту, авіаперевезень, логістики, брендів та товарів сфери люкс, тощо.

Де вивчати готельний бізнес

Якщо ви вже насправді задумалися про здобуття вищої освіти за кордоном в індустрії гостинності, ми радимо вам розглянути наступні варіанти країн.

Готельний бізнес у Швейцарії

Вартість навчання: від 20 000 швейцарських франків за семестр

Вища освіта в Швейцарії в індустрії гостинності по праву вважається еталоном якості. Саме в цій країні з'явилися перші готелі та перші школи гостинності. Швейцарські університети готельного бізнесу першими почали приймати студентів з усього світу і готувати їх до міжнародної кар'єри.

Сьогодні випускники шкіл гостинності цієї країни, вважаються найбільш затребуваними в світі. Це підтверджується тим, що 4 вузи Швейцарії увійшли в ТОП 10 кращих університетів гостинності у світі за результатами QS World University Rankings.

Школи гостинності Швейцарії

Готельний бізнес в США

Вартість навчання: від 18 000 доларів США на рік

Друге місце з підготовки кадрів в індустрії гостинності займають Сполучені Штати Америки. США через свої можливості, територію і кількість університетів, готує найбільше фахівців сфери готельного бізнесу. Але навчання в університетах Америки з цього напрямку має свої особливості.

Якщо школи гостинності в Швейцарії поєднують практичний і теоретичний підхід з метою підготовки фахівців, які готові працювати в секторі люкс, то викладання в США більш бізнес орієнтоване. Тут готують фахівців, які готові розвивати сектор гостинності, управляти компаніями або працювати в більш вузькій сфері обслуговування.

З досвіду можу сказати, що навчання в США направлено на підготовку тих фахівців, які затребувані саме в цій країні. І оскільки Сполучені Штати Америки можуть запропонувати хороші умови для подальшого працевлаштування та кар'єрного зростання, багато студентів обирають американські університети гостинності саме з цієї причини.

Університети гостинності США:

Запис на безкоштовну консультацію

Готельний бізнес у Великобританії

Вартість навчання: від 15 000 фунтів стерлінгів на рік

Великобританія - одна з тих країн, яка пропонує студентам класичну вищу освіту в сфері готельного та туристичного менеджменту. Причини, за якими іноземні студенти обирають Велику Британію для отримання дипломів бакалавра і магістра в індустрії гостинності прості: висока якість університетів, якість викладання і високий рівень життя в країні. Крім цього, дипломи британських університетів визнаються в усьому світі - а це запорука успішного працевлаштування.

Університети готельного та туристичного менеджменту Великобританії

Вступ до університетів Великої Британії на факультети готельного та туристичного менеджменту має свої особливості. Для вступу на програми бакалавра студентам з України необхідно пройти підготовчий рік International Foundation, який є обов'язковим. Для вступу на програми магістратури достатньо надати диплом бакалавра університету України.

Готельний бізнес в Іспанії

Вартість навчання: від 10 000 євро в семестр

Вища освіта в Іспанії в сфері готельного та туристичного менеджменту також має свої особливості. Оскільки Іспанія є досить популярним туристичним напрямком, навчання в сфері гостинності стартувало на основі досвіду країни у розвитку туристичного, готельного та ресторанного менеджменту.

Більшість закладів, які готують фахівців цього напрямку в Іспанії - приватні, бо основна мета - підготувати професіоналів міжнародного класу. Також програми приватних вишів складаються з семестрів теорії і практики, і орієнтовані на подальше працевлаштування студентів. Навчання в школах гостинності проводиться англійською мовою, деякі університети проводять навчання іспанською мовою. У державних університетах навчання проводиться обов’язково іспанською мовою.

Готельний бізнес у Нідерландах

Вартість навчання: від 8 000 євро в рік

У Нідерландах розташовано декілька відомих на весь світ шкіл гостинності, які славляться своїм підходом у підготовці фахівців цього напрямку. Деякі голландські університети гостинності навіть володіють власними готелями, на базі яких студенти можуть проходити практику. Але що найбільше приваблює в навчальних закладах цієї країни - це організація процесу навчання і вартість навчання для іноземних студентів.

Вступити до університетів гостинності Голландії студенти можуть відразу на перший курс бакалаврату або магістратури, без додаткового року підготовки, за умови високого балу з англійської мови.

Готельний бізнес в Канаді

Вартість навчання: від 15 000 канадських доларів на рік

Канада - одна з країн, де вищу освіту в індустрії гостинності розвинуто на високому рівні. Студенти, які планують навчатися в Канаді, повинні для себе розуміти, що навчання в цій країні орієнтоване на підготовку фахівців, затребуваних саме в Канаді. Тому, якщо ваша мета - міжнародна кар'єра в індустрії, краще обрати навчання в Швейцарії, США, Нідерландах або в Іспанії.

Незважаючи на це, Канада пропонує професійну освіту на рівні бакалавра, магістра та пост дипломного навчання. Вартість навчання в коледжах і університетах набагато дешевше, під час навчання у студентів є можливість офіційно працювати. Після закінчення навчання студенти отримують дозвіл на роботу, що не менш важливо для отримання подальшого практичного досвіду в сфері гостинності.

Як вибрати країну навчання в сфері гостинності?

Щоб обрати країну, в якій ви плануєте здобувати вищу освіту в індустрії гостинності, ми радимо керуватися наступними критеріями:

  • Розібратися в можливостях подальшого працевлаштування за кордоном: ви плануєте розпочати міжнародну кар'єру або хочете в подальшому працювати в країні навчання
  • Визначитися зі спеціальністю. Деякі університети орієнтовані на підготовку управлінців, інші на фахівців вузького профілю, також є університети, які займаються підготовкою виключно рестораторів або шеф-кухарів.
  • Дізнатися вартість навчання в країні. Означте для себе той бюджет, який ви можете виділити на навчання, а також проживання і додаткові витрати.

Якщо ви все ж не впевнені у виборі навчального закладу і країни, ми запрошуємо вас на безкоштовну консультацію з нашими фахівцями, які допоможуть вам грамотно розставити пріоритети і зробити правильний вибір на користь того чи іншого навчального закладу.

Запис на безкоштовну консультацію

Освітнє агентство EDUSTEPS має тривалий досвід роботи і зарахування студентів з України в престижні школи гостинності по всьому світу. Ми знаємо всі тонкощі процесу вступу, отримання студентських віз і навчання в університетах готельного та туристичного бізнесу.

Підібрати програму навчання

Скинути

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути