Зробити навчання цікавим та невтомним для дитини — мрія будь-якого батька. А поєднати отримання корисних знань та захоплюючий відпочинок здається завданням неймовірним. Але все можливе. Освіта в Канаді на канікулах — це те, що дозволяє дітям набратися позитивних емоцій, отримати масу нових вражень та корисних знань, які стануть у нагоді в майбутньому.

Дитячі канікули в Канаді

Переважна більшість програм проводиться на кампусах шкіл та університетів. Не варто думати, що дітям не сподобається навчатись на канікулах. Система розроблена таким чином, що в ній вдало поєднуються відпочинок, розваги та заняття в ігровій формі.

Літнє навчання в Канаді — це захоплюючі екскурсії, спортивні змагання, ігри на відкритих майданчиках, водні розваги. І, звичайно ж, якісне навчання.

Діти можуть жити в комфортабельних резиденціях чи сім'ях. Також передбачено варіанти проживання в апартаментах для тих випадків, коли батьки супроводжують дитину.

Залишіть контакти для швидкої консультації:


Вивчення англійської та французької мови

Навчання в Канаді на канікулах у мовному таборі — це чудова можливість вивчити мову без нудного зубріння. Заняття проводяться в ігровій формі. А головне, що розмовні навички розвиваються і поза уроками. Адже під час ігор, екскурсій та інших розваг у дитини з'являється безліч емоцій, якими хочеться поділитися з оточуючими. Йому доводиться ставити питання викладачеві, контактувати з іншими учнями. А це означає, що знання мови постійно поповнюються та покращуються.

Навчання влітку в Канаді передбачає освоєння англійської чи французької мови. Деякі школи також пропонують варіант поєднання.

EDUSTEPS

Ми - агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України та інших країн вступити до університетів та шкіл Канади, оскільки є офіційним представником приймальних комісій канадських навчальних закладів. Також для українських школярів та студентів організуємо індивідуальні поїздки на канікули до Канади.


З чого складається програма

Канікули в Канаді розраховані на дітей віком від 7 до 18 років. Відповідно і програми для них розробляють різні з урахуванням вікових інтересів. Як правило, у програмах поєднані розваги та освіта. У процесі вивчення мов учні знайомляться із життям університетів та канадських шкіл. Це дозволяє оцінити особливості навчання у Канаді.

У вільний час дітям також не дають нудьгувати. У програмах передбачено захоплюючі екскурсії, відвідування театрів, виставок, музеїв, активні ігри на свіжому повітрі, велопрогулянки. І звичайно ж, веселі вечірки, дискотеки та концерти.

Учбові заклади пропонують різні програми відпочинку. Найчастіше до стандартного набору входить:

 • Екскурсії по місту;
 • сплави на човнах;
 • поїздки до парку розваг на цілий день;
 • відвідування акваріума, музею та місць слави;
 • поїздки до шкіл та університетів;
 • знайомство із канадськими студентами;
 • походи на пляж.

І, звичайно, відвідування Ніагарського водоспаду.


Не забувають і про навчання та комфорт. У вартість стандартної програми включено:

 • 20-50 уроків англійської чи французької;
 • вартість поїздок на екскурсії;
 • проживання;
 • триразове харчування;
 • надання навчальних посібників;
 • заняття у спортивних секціях;
 • медична страховка.

Перші дні учням дають можливість адаптуватись. Більше уваги приділяється розважальним заходам. Надалі навчання та ігри чергуються.


Як відправити дитину на канікули до Канади з ЕduSteps

Канікули в школах Канади — це завжди весело та корисно. А за допомогою нашої компанії ще просто. Ми підберемо відповідну програму залежно від інтересів та здібностей учня. Також допоможемо з оформленням документів та організацією подорожі.

9

років на ринку

10+

країн

500+

університетів

600+

щасливих студентів

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

Читайте також:OK