Провести канікули цікаво і з користю — заповітна мрія кожної дитини. Літній табір у США є ідеальним рішенням для дітей та батьків. Адже Америка визнана однією із найкращих країн для подорожей. А канікули в США — це унікальна можливість вивчити англійську мову, познайомитися з визначними пам'ятками країни та весело провести час в оточенні однолітків.

Особливості мовних таборів у США для українців

Не секрет, що вивчати мови в ранньому віці найлегше. Дитячі мовні табори США приймають малюків з 8-10 років. Це дозволяє легко та ненав'язливо освоїти необхідні навички.

Розташовані такі установи на базі шкіл, коледжів, університетів та пансіонів. Завдяки цьому відпочиваючі перебувають в умовах розвиненої інфраструктури та комфорту. Літні канікули в США надають оптимальний варіант поєднання навчання та розваг. Таким чином діти встигають не тільки освоїти потрібні знання, а й отримати багато приємних вражень.

Дітей поділяють на невеликі групи за віком та рівнем володіння мовою. Так вони отримують максимум уваги від викладача і при цьому невимушено спілкуються з однолітками.

Передбачено різні варіанти перебування у літньому таборі в США для дітей. Це може бути повне проживання, перебування в сім'ї, що приймає, або сімейний відпочинок в окремій резиденції.

Переваги навчання англійської мови в США

Вивчати мову найлегше перебуваючи в «живому середовищі». Тобто, постійне перебування серед носіїв мови значно прискорює процес навчання. А дитячий мозок вбирає інформацію, як губка. Отримуючи щодня величезну кількість вражень від ігор та інших розважальних заходів, дитині звичайно захочеться поділитися ними з однолітками. Саме тому вивчення мови відбувається природно та без примусу. Таким чином, діти вивчають розмовну мову, а не сухі академічні уроки.

Крім того, канікули в США для школярів це:

 • велика кількість позитивних емоцій та приємних спогадів;
 • нові знайомства з дітьми з різних країн;
 • постійна мовна практика;
 • можливість у майбутньому навчатися англійською (у школах Америки, Великобританії);
 • знайомство з країною;
 • туристичні тури, що захоплюють;
 • безпека.


Основні фактори, які слід враховувати при виборі табору в США

Завдання кожного з батьків забезпечити дитині максимально комфортний та безпечний відпочинок. Тому деякі переживання цілком зрозумілі. До вибору табору для дітей у США слід підійти максимально відповідально. Найкраще довірити цю справу професіоналам. Адже пропозицій на ринку досить багато, і не всі вони відповідають потрібним вимогам.

Підбираючи мовний табір у США потрібно звернути увагу на кілька важливих параметрів:

 • наявність у організації офіційного сайту, що приймає, з юридичною інформацією;
 • досвід роботи організації;
 • відгуки батьків;
 • кількість та якість навчальних програм;
 • педагогічний склад;
 • розважальні заходи.

EDUSTEPS

Ми — агенція з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України та інших країн вступити до університетів та шкіл США, оскільки є офіційним представником приймальних комісій американських навчальних закладів. А під час шкільних канікул відправляємо українських студентів до табору до США. Ми працюємо лише з перевіреними навчальними закладами та гарантуємо безпеку ваших дітей.

Залишіть контакти для швидкої консультації:


Особливості викладання та методики навчання

Найчастіше заїзд відбувається у неділю. Вже у понеділок на дитину чекають перші заняття. Проте спершу проводять тестування. Воно дозволяє визначити рівень кожного учня та сформувати групи.

Безпосередньо уроки англійської здебільшого проводять у першій половині дня. Навчання відбувається в ігровій формі, що дозволяє зробити їх цікавішими. Під час уроків для вивчення мови застосовують рольові ігри, діалоги, спільні проєкти.


Різні варіанти дозвілля та активностей у вільний час

Дитячі табори в США це не лише навчання, а й неймовірна кількість розваг. Їм зазвичай присвячують другу половину дня. Дитяче дозвілля розписане таким чином, щоб доставити максимум позитивних емоцій. Сумувати чи рефлексувати в мовному таборі точно не доведеться.

В якості розваг до програми відпочинку включають:

 • захоплюючі екскурсії;
 • відвідування парків атракціонів;
 • запальні вечірки;
 • спортивні змагання;
 • заняття у комп'ютерних клубах;
 • кінотеатри;
 • великі бібліотеки;
 • шопінг;
 • відвідування зоопарків та океанаріумів;
 • серфінг.

З огляду на те, що літні табори базуються в пансіонах та університетах відпочиваючі отримують доступ до тенісних кортів, басейнів, футбольних стадіонів. Усе це відбувається під контролем досвідчених викладачів. Безпека під час відпочинку в США поставлена на основне місце.


Організовані заходи та екскурсії для студентів

Перевірені заходи та екскурсії залежать від міста, в якому відбуваються шкільні канікули в США. Наприклад, відпочиваючи в Нью-Йорку діти обов'язково відвідають статую свободи, побувають на Таймс сквер та Манхеттені, прогуляються Гарвардом. Деякі екскурсії розраховані на кілька днів. Школа організовує повноцінне харчування та відпочинок. А також забезпечують максимально комфортні умови.

Знайомство з університетами є обов'язковим етапом практично будь-якої програми. Воно дозволяє вивчити студентське життя зсередини. І, звичайно, стимулює до подальшого навчання.

Також у розважальні програми входить відвідування спортивних заходів та спортивні змагання між однолітками. Різноманітні конкурси, вікторини та змагання дозволяють не тільки гарно розважитися, а й зміцнити знання мови.


Як мовні табори можуть допомогти зміцнити навички спілкування англійською в реальному житті

Засвоїти мову найпростіше повністю занурившись в англомовне середовище. Постійне перебування серед носіїв є найефективнішим методом вивчення. Як правило, після перебування в мовному таборі в США діти освоюють не просто окремі фрази, а повноцінну розмовну мову. Тобто, після повернення проблем на уроках у постійній школі вже не виникає.

Більш того, надалі такі знання значно полегшують життя. При вступі до іноземних університетів однією з обов'язкових вимог є знання англійської мови на високому рівні. Після перебування на канікулах у США скласти іспити буде не складно. Стануть в нагоді отримані навички і при влаштуванні на роботу.


Як підготуватися до мовного табору в США

У гарному літньому мовному таборі у США відпочиваючих обов'язково поділяють на групи за рівнем знань. Тому особливої підготовки не потрібно. Навіть якщо знання відсутні зовсім, дитині підберуть відповідну програму навчання.

Звичайно дитині буде набагато легше, якщо вона хоча б трохи знає англійську. Це дозволить спілкуватися з однолітками з перших хвилин приїзду та знизить рівень стресу. У будь-якому випадку серед педагогів обов'язково буде той, хто здатний порозумітися.

Маленьким дітям не зайвим буде ще раз пояснити правила особистої гігієни. Адже поряд не буде батьків, які нагадають про них.

Рекомендації з підготовки до поїздки

Поїздка до США – це значна подія. Насамперед необхідно пояснити дитині правила поведінки під час тривалого переїзду. Крім того, знадобиться чимала кількість документів для виїзду дитини за кордон. Тому підготовку не варто відкладати останніми днями. Найкраще зайнятися цим за кілька місяців.

Для поїздки потрібно оформити:

 • закордонний паспорт дитині;
 • візу;
 • дозвіл на виїзд без батьків;
 • медичну страховку;
 • проїзний документ;
 • підтвердження трансферу.

Усім цим можна займатися самостійно. Однак для тих хто не хоче витрачати зайвий час і ризикувати поїздкою через відмову у візі найкращим варіантом буде звернення до фахівців. Наша компанія бере на себе всі завдання щодо організації поїздки до літнього табору в США. Включаючи підбір мовних курсів та поїздку.

Поради з підготовки до мовних курсів та уроків у США

Підготовка полягає у максимальному інформуванні дитини. Краще пояснити ще вдома, що якийсь час йому доведеться обходитися без допомоги батьків. Розповісти куди звертатися у разі виникнення проблем із навчанням чи побутових складностей.

Не зайвим ще раз обговорити правила поведінки на уроках. Адже канікули можуть знизити рівень дисципліни.

Остаточні рекомендації щодо вибору дитячого табору та організації поїздки

Канікули в школах США для дитини це захоплююча та пізнавальна пригода. А ось для батьків організація поїздки найчастіше пов'язана з додатковими турботами та хвилюваннями.

Звернувшись до нашої компанії ви позбавитеся непотрібних турбот і подаруєте дитині справді захоплюючі канікули. Наші спеціалісти мають величезний досвід в організації таких поїздок. Вони знають нюанси роботи кожного дитячого табору та допоможуть підібрати найкращий. Крім того, вони спілкуються безпосередньо з представниками приймаючої організації та отримують відгуки від батьків дітей, які відвідали табір.

Наші фахівці допоможуть:

 • підібрати літній табір у США, вартість якого є оптимальною для бюджету;
 • оформити документи для виїзду;
 • організувати подорож;
 • забезпечити безпеку на кожному етапі.
Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK