EDUSTEPS

+38(044)333 60 04

info.edusteps@gmail.com

+38(067)333 60 04

+38(050)333 60 04

EDUSTEPS Статті Навчання в США Університети кіно США

Університети кіно США

Перегляди: 204 204

Університети кіно США

Стаття доступна такими мовами: Українською | На русском

Українською / Статті / Навчання в США

Багато студентів, які планують вищу освіту в США у напрямку Filmmaking, хочуть опинитися одного разу в Голлівуді, йти по червоній доріжці і виголошувати промову на нагородженні премії Оскар за кращу режисерську роботу. І це не дивно, адже вплив кіно і всієї кіноіндустрії в нашому житті настільки велике, що багато хто хоче пов'язати з нею все своє життя. Але з чого почати свій розвиток в індустрії кіно? Звичайно ж з престижної освіти в університетах і кіношколах США, або в по-іншому, академіях кіномистецтва.

Індустрія кіно - важка праця, який приводить до успіху

Індустрія кіно у нас асоціюється з червоною доріжкою, премією Оскар, з алеєю слави і з безліччю відомих акторів, або іншими словами, з успіхом і славою. Але ми бачимо тільки верхівку айсберга, адже за лаштунками залишається важка і злагоджена робота цілої команди: акторів, сценаристів, продюсерів, дизайнерів, аніматорів, художників по костюмах, операторів і т.д.

Академічним консультантам освітнього агентства EDUSTEPS часто доводиться робити відбір студентів для академій кіно в США, і перше питання, яке ми задаємо студентам під час інтерв'ю - Чи готові ви до роботи в цій сфері? Відповіді студентів бувають різними, і деяких дійсно привертає хороший заробіток і успіх. Але успіх і гарна зарплата, не ті ключові фактори, за якими варто вибирати професію в кіноіндустрії.

Запис на безкоштовну консультацію

Що впливає на вибір навчання на користь кіномистецтва

· Творчий потенціал: творчість - невід'ємна частина розвитку в індустрії кіномистецтва. Це стосується всіх без винятку професій цієї сфери, від продюсера, який повинен вміти визначити якісний продукт, до художника по костюмах або навіть журналіста. У зв'язку з цим, багато шкіл відбирають студентів на основі творчого портфоліо.

· Готовність працювати і працювати, працювати над своїм розвитком, постійно вчитися і вдосконалюватися: так як це не просто вийти на сцену і виступити, або зібрати величезну аудиторію, це величезна праця, який вимагає постійного розвитку.

· Готовність вкладати і інвестувати в себе, в своє навчання і свій талант: кіноіндустрія - це комерційна сфера, тим більше академії кіно. Ті студенти, які шукають навчання в цій сфері, повинні бути готові, що навчання буде платним, і в цій сфері грантів, фінансування або фінансової допомоги практично не існує. Ви повинні бути готові інвестувати в своє навчання.

· Чітке розуміння своєї мети: ви повинні чітко розуміти, в якому напрямку хочете розвиватися: акторська майстерність, анімація, режисура і ін.

Спеціальності в кіношколах США

І так, ви вирішили, що хочете вступити в академію кіномистецтв в США. Вам потрібно зрозуміти, яку спеціальність ви хочете вивчати. Тільки після цього можна вибирати програму навчання подавати документи на вступ.

Всі спеціальності в академіях кіно або в університетах, можна розділити умовно на кілька основних напрямків / факультетів: режисура, сценарне мистецтво, акторська майстерність, візуальне мистецтво або дизайн, і бізнес. Давайте розглянемо кожне з цих напрямків.

Film School або Filmmaking

Цей напрямок включає все, що стосується створення фільмів і складається з наступних напрямків: Filmmaking, Broadcast Journalism, Cinematography, Digital Edditing, Digital Filmmaking, Documentary Filmmaking, Music Video

Screenwriting

Сценарне мистецтво, створення і написання сценаріїв для фільмів або будь-якого виду медіапродуктів.

Producing

Цей напрямок вивчає все, що стосується організації виробництва художнього твору або фільму, здійснює фінансовий і художній контроль за ходом виробництва і подальше просування мистецького продукту.

Visual Arts and Design

Візуальне мистецтво і дизайн включає напрямки, які стосуються безпосереднього створення візуального продукту в індустрії кіно: 3D Animation, Game Design, Photography, Graphic Design, VR Filmmaking, VR Design.

Performing Arts або Acting

Акторська майстерність, театральне мистецтво і виконавські види мистецтва: Acting, Acting for Film, Acting for theatre, Musical Theatre.

Програми в університетах кіно в США

Отже, ви визначилися зі спеціальністю. Тепер саме час зрозуміти, яку програму (диплом) вибрати і який навчальний заклад вам підійде. У США є два типи навчальних закладів, які готують фахівців у сфері кіномистецтва: професійні школи (університети) і класичні університети (приватні або державні вищі навчальні заклади.

Академії кіно пропонують професійну освіту, яке пов'язане виключно з індустрією кіно. У цих навчальних закладах ви не знайдете інших факультетів. Тому, в кіноакадемії ми радимо надходити тим студентам, хто абсолютно упевнений у виборі своєї спеціальності. Також відрізняється і підхід у викладанні, сама програма курсу. Вона включає спеціалізовані предмети по конкретному напрямку, і на відміну від університетських програм, тут не вивчаються загальноосвітні предмети.

Види дипломів і тривалість навчання

 • · Diploma / Certificate - 1 рік
 • · Associate Degree - 2 роки
 • · Bachelor Degree (Bachelor of Arts, Bachelor of Fine Arts) - 3-4 роки
 • · Master's Degree (Master of Arts, Master of Fine Arts) - 1-2 роки

Вступити в кіношколи і в університети США студенти можуть після закінчення школи в Україні або університету, якщо мова йде про програми магістра. Для вступу абітурієнтам необхідно буде надати пакет документів, який потрібно навчальним закладом, скласти тест з англійської мови та підготувати портфоліо.

Освітнє агентство EDUSTEPS є офіційним представником університетів, коледжів та академій кіно в США.

New York Film Academy

 • Нью-Йорк, США
 • Лос-Анджелес, США
 • Спеціальності: Filmmaking, Acting, Visual Arts and Design, Producing

Нью-Йоркська академія кіно - професійне вищий навчальний заклад, з кампусами в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. Також нещодавно школа відкрила офіси в Європі і в Маямі. Академія кіномистецтв пропонує широкий вибір програм для випускників шкіл, університетів і вже професіоналів індустрії, які хочуть підвищити свій рівень. Вчитися в NYFA студенти можуть на короткострокових програмах, однорічних дипломних програмах, на програмах бакалавр і магістр.

Програми: бакалавр, магістр, диплом, сертифікат

Вартість навчання: від 30 000 $ в рік

Знижки на навчання: є, надаються талановитим студентам після аналізу портфоліо

Los Angeles Film School

 • Лос-Анджелес, США
 • Спеціальності: Animation, Audio Production, Film, Entertainment Business, Music Production

Приватний американський університет кіно і музичної майстерності в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія (Los Angeles Film School). Університет пропонує програми неповної вищої освіти і програми бакалаврату в США в індустрії розваг. До індустрії розваг в США відносять спеціальності в сфері: кіновиробництва, музики, акторської майстерності та ін.

Програми: бакалавр, магістр, диплом, сертифікат

Вартість навчання: від 30 000 $ в рік

Знижки на навчання: є, надаються талановитим студентам після аналізу портфоліо

Full Sail University

 • Вінтер Парк, Флорида
 • Спеціальності: Art and Design, Business, Film and television. Media and Communications, Music and recording, Games Design and Development

Full Sail University - приватний університет в США в галузі медіа, індустрії розваг, мистецтва і технологій. Вуз розташований в місті Вінтер Парк, штат Флорида і займає територію в 210 акрів. На кампусі університету Full Sail University розташоване 110 студій і лабораторій, тут проходить навчання понад 15 000 студентів. Університет пропонує 78 професійних програм, які дають можливість отримати асоціативний ступінь, диплом бакалавра або магістра

Програми: бакалавр, магістр, диплом, сертифікат

Вартість навчання: від 25 000 $ в рік

Знижки на навчання: є, надаються талановитим студентам після аналізу портфоліо

Як вибрати університет кіно в США?

Сполучені Штати Америки - найпопулярніша країна для здобуття вищої освіти в сфері кіно. Тут розташовані найвідоміші академії кіномистецтва, які пропонують програми бакалавра, магістра, професійні дипломні програми або короткострокові програми підвищення кваліфікації. Освітнє агентство EDUSTEPS - офіційний представник академій кіномистецтва і допомагає студентам з вибором програми навчання, спеціальності, а також працює зі студентом на всіх етапах вступу та отримання студентської візи в США.

Запис на безкоштовну консультацію

Університети кіно США

Підібрати програму навчання

Скинути

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів, тощо

Обери напрям, країну та рівень твоєї освіти

Скинути