+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Що таке форма I-20 (Certificate of Eligibility)?
Що таке форма I-20 (Certificate of Eligibility)?

Що таке форма I-20 (Certificate of Eligibility)?


Статті / Навчання в США

Для отримання студентської візи в посольстві США студенту необхідно надати офіційний документ - форма I-20 або Certificate of Eligibility. Цей документ оформляється учбовим закладом, та перед оформленням студенту необхідно знати особливості Certificate of Eligibility та умови його отримання.

ЩО ТАКЕ ФОРМА I-20 \ CERTIFICATE OF ELIGIBILITY

I-20 – це офіційний документ, котрий має декілька призначень та видається зареєстрованим на державному рівні учбовим закладам в Сполучених Штатах Америки. Даним документом університет, коледж або мовна школа в США підтверджують, що студент був зарахований на програму навчання на основі наданих документів про освіту та фінансових гарантій (підтвердження, що студент може оплатити навчання). Офіційна назва форми I-20 - Certificate of Eligibility, так як цей сертифікат дає студенту право подавати документи до Посольства США в своїй країні на отримання візи типу F-1.

Звертаємо вашу увагу, що форми I-20 недостатньо для отримання студентського статусу в Штатах. Читайте в нашому блозі інформацію про додаткові умови.

ЯК ОФОРМЛЯЄТЬСЯ I-20?

Після того, як навчальний заклад завершив процес зарахування студента на програму, дані про студента заносяться в спеціальну систему під назвою SEVIS (Student and Exchange Visitor Information System). Інформація про студента обробляється системою SEVIS, в результаті чого видається офіційна форма I-20. Уповноважена особа в учбовому закладі (Designated School Official або DSO) роздруковує та підписує форму, і відправляє оригінал студенту.

Що таке форма I-20 (Certificate of Eligibility)?ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

Після того, як ви отримали оригінал I-20, перевірте правильність написання імені та прізвища, дати програми, вартість, учбовий заклад. Будь-яка інформація, котра вказана невірно, може вплинути на рішення про видачу візи. Якщо інформація в документі вказана невірно, зверніться до представника університету або консультанта EduSteps.

ДЕ ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ФОРМУ I-20

I-20 потрібна для оплати SEVIS fee, ця оплата обов’язкова для усіх студентів. На сьогоднішній день SEVIS fee для студентів складає від 180 до 200 доларів США та діє 12 місяців.

I-20 необхідно надати в Посольстві. Для Посольства вам необхідно підготувати оригінал та ксерокопію. Ксерокопія залишається у візового офіцера, оригінал ви забираєте з собою.ТРИВАЛІСТЬ ДІЇ I-20

В документі вказують дату початку і дату закінчення курсу. Зверніть увагу, що університети вказують дещо довшу тривалість програми, ніж очікується. Це означає, ви повинні пройти курс навчання за певний період. До закінчення курсу, навіть якщо дія I-20 не закінчилась, вам необхідно підійти в міжнародний відділ для того, щоб продовжити курс або змінити тип візи.

Пам’ятайте, в будь-якій ситуацій ви можете зв’язатись з консультантом EduSteps, котрий зможе допомогти зібрати необхідні документи на виїзд до США.

Матеріал підготовано авторами EduSteps.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на EduSteps.com.ua.

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути