+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Що таке «кредитні години» і «курси» в американських університетах? Стаціонар або гнучкий графік?
Що таке «кредитні години» і «курси» в американських університетах? Стаціонар або гнучкий графік?

Що таке «кредитні години» і «курси» в американських університетах? Стаціонар або гнучкий графік?


Статті / Навчання в США

Якщо ви – випускник школи або університету в Україні, зацікавлений в отриманні вищої освіти в США, вам може бути складно спочатку зрозуміти, що означає “кредитна година” в американському університеті і яке відношення вона має до курсів, які ви вивчаєте на програмі бакалавра або магістра в США. Всі довкола вас будуть вимовляти незрозумілі слова “кредитна година” і “курси”. Це може дратувати. Дозвольте поділитись з вами деякими роздумами на цей рахунок, і розказати, як саме будується навчання на програмах бакалавра та магістратури в університетах США.Питання про кредитні години завжди актуальне для тих студентів, котрі зацікавлені в триманні вищої освіти в США та в навчанні в американському університеті. Ми завжди радимо перед вибором програми пройти додаткову консультацію з нашим спеціалістом для того, щоб визначити, який курс або програма вам підходять більш за все. Часто трапляється так, що студент, котрий отримав диплом бакалавра в Україні, обирає програму магістратури в США і не зараховується. Все через те, що студенту не вистачає кредитних годин з обраної спеціальності.КОРИСНО ПРОЧИТАТИ: Програми магістратури в університетах США, прямий вступ

Що таке “кредитні години” в університеті США?

Говорячи спрощеною мовою, “кредитна година” - це основна одиниця виміру, котру беруть до уваги при присвоєнні ступеня бакалавра або магістра в США. Кожний ступінь має свій власний набір вимог для нарахування кредитних годин, тобто, наприклад, щоб отримати ступінь бакалавра, школи зазвичай можуть вимагати приблизно 110-140 кредитів. Те ж саме і зі ступенем магістра — від 30 до 39 кредитів і більше, в залежності від програми навчання в американському університеті.

КОРИСНО ПРОЧИТАТИ: Навчання в університетах Сполучених Штатів Америки

Який зв’язок між курсом та кредитними годинами в університеті США?

Курс, як правило, обчислюється кількістю кредит-годин. Ґрунтуючись на мірі навчального навантаження та годин на пояснення, курсу присвоюється певна кількість кредитних годин. Базові курси можуть оцінюватись в 1 або 2 кредити на програмі бакалавру в США. При переході на більш високий рівень, курс може оцінюватись в 3 або 4 кредити. В аспірантурі рівня МВА або MS в США, типовий курс прирівнюється до 3 або 4 кредитних годин, в залежності від складності програми та навчального навантаження.

Що таке «навчальне навантаження в одну кредитну годину», «час на пояснення» в аудиторії?

Це цілковито залежить від університету в США, в якому ви навчаєтесь, але... в основному, кожен кредит відповідає одній годині лекцій в аудиторії на тиждень. Наприклад, якщо ви візьмете 3 кредит-години, то це буде відповідати 3 годинам занять в аудиторії. Залежно від школи, кредит-година може включати 2-4 години самостійної роботи (в лабораторії, виконання домашніх завдань, робота над дипломом і т.п.). Це значить, що, якщо ви візьмете 3 кредит-години або курс, вам необхідно буде відучитись 6-12 годин за межами класу, щоб в результаті встигати в аудиторії.

Чи ґрунтується статус студента стаціонару або вечірнього/заочного відділення на кредит-годинах?

В магістратурі, як правило, якщо ви берете 6 кредит-годин або менше — ви вважаєтесь студентом заочного/вечірнього відділення. Якщо ви берете 9 або більше кредит-годин, тоді ви маєте статус студента стаціонару. Не має значення скільки курсів ви обрали, важлива кількість кредит-годин. Наприклад, ви можете взяти один 3-кредитний курс і два 1,5-кредитних, і не дивлячись на те, що ви обрали 3 курси, ви все іще заочник/студент вечірнього відділення, тому що кредит-годин мало. В бакалавріаті отримання 12 кредитів розглядається як навчання на стаціонарі. Також тут може бути встановлено ліміт на кількість кредитів, котрі можна брати за семестр, в залежності від школи... Будучи іноземним студентом, ви очікуєте, що вступаючи на осінній або весняний семестр, ви зараховуєтесь на стаціонар. Чисто технічно, студенту-іноземцю потрібно взяти 9-12 кредит-годин (в залежності від школи), щоб мати статус студента F1, якщо ви навчаєтесь не на випускному або літньому семестрі.

Кредитні години вираховуються також в середніх балах (GPA). Розібратись з тим, як нараховується середній бал, можна перейшовши за посиланням //redbus2us.com/how-is-gpa-computed-in-us-schools-gpa-computation-formula/. Потрібно бути дуже обережним у виборі.

КОРИСНО ПРОЧИТАТИ: Як підрахувати свій GPA самостійно?

Матеріал підготовлено авторами EduSteps.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на EduSteps.com.ua.

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути