EDUSTEPSДописиНавчання в США Музична освіта в США
Музична освіта в США

Музична освіта в СШАТалант до музики дається не кожному. Тому, якщо він є, необхідно подбати про його розвиток. І, звичайно, обрати для цього найкращі навчальні заклади. У цьому плані музичні навчальні заклади США вважаються оптимальним варіантом. Вони регулярно займають провідні позиції у світових рейтингах. Величезна кількість випускників музичних університетів США є бажаними гостями на будь-яких знаменитих майданчиках та у відомих концертних залах.

Які існують програми в системі музичної освіти у США

Вища музична освіта США передбачає широкий вибір програм навчання. Вони відрізняються спеціалізацією, вимогами до студентів та специфікою навчання. На ступінь бакалавра можна обрати такі програми:

1. Music Performance. Один із найбільш популярних напрямків. Студенти вивчають музичні технології, історію, особливості створення мелодій та теорію. За бажанням можна вибрати вужчу спеціалізацію. Тобто докладно вивчити певний музичний стиль. Наприклад, джаз чи релігійну музику.

2. Music in Fine Arts. Програма спрямована на музичний супровід у театрах та танцювальних програмах.

3. Music Business and Producction. Більша версія першої програми. Тут готують управлінців та бізнесменів у музичній сфері.

4. Science in Music. Програма розрахована на тих, хто планує займатися науковими дослідженнями у вибраній галузі.

5. Education in Music. Створена на підготовку вчителів музики. Випускники можуть практикувати як у молодшій, так і у старшій школі.

Для тих, хто ще не здобув середню освіту, передбачені музичні школи у США. Вони відрізняються від звичних нам. Тобто це не окремий навчальний заклад, куди дитину відводять після стандартних занять. Як відомо, в школах США передбачено список обов'язкових предметів та кілька дисциплін на вибір. Таким чином, можна доповнити своє навчання музичними програмами. Також є вузькоспрямовані музичні школи в Америці. У таких закладах передбачені обов'язкові предмети та вузькопрофільні заняття.

Що потрібно для здобуття музичної освіти в США

Насамперед необхідний талант і прагнення розвитку в музичній сфері. У багатьох американських університетах мистецтв передбачено конкурсний відбір. Тобто щось на кшталт іспиту. Абітурієнти демонструють навички гри на музичному інструменті чи готують презентацію проєкту. Таким чином комісія відбирає найкращих.

До загальних вимог всіх вищих музичних навчальних закладів можна віднести наявність:

 • атестата або іншого документа про здобуту освіту з перекладом англійською мовою;
 • рекомендаційні листи від вчителів;
 • мотиваційний лист із поясненнями, чому варто прийняти саме вас на навчання;
 • сертифікат про високий рівень володіння англійською мовою;
 • портфоліо;
 • сертифікати щодо участі у конкурсах, грамоти, нагороди (за наявності).

Найчастіше вступникам пропонують пройти співбесіду. Вона може проводитись очно або через онлайн.

Зверніть увагу, навчання в США є платним. EDUSTEPS не займається пошуком грантів та стипендій. 

Найкращі музичні коледжі в Америці

Щоб полегшити майбутнім студентам вибір, щороку популярні видання формують ТОП американських музичних університетів. До списку входять навчальні заклади, які отримали найбільше позитивних відгуків та пропонують учням найкращі умови для здобуття освіти. До списку популярних університетів увійшли:

 • Berkley College of Music. Знаходиться у Бостоні. Пропонує програми написання музики та пісень, музичного супроводу кіно та театру, бізнес-менеджмент, музичної терапії та інженерії.
 • University of Central Florida. Розташований в Орландо. Налічує понад 70 000 студентів. Передбачені навчальні програми з усіх популярних напрямків.
 • Curtis Institute of Music. Знаходиться у Філадельфії. Спеціалізований на навчання виконавців. Відрізняється суворим відбором кандидатів (вступають  менш як 5% від кількості студентів, що подали).
 • New England Conservatory. Ще один навчальний заклад Бостона. Відомий тим, що його випускники можуть потрапити до легендарного бостонського симфонічного оркестру.

Найкращі музичні школи США

В Америці існує безліч музичних шкіл. Деякі з них мають більш ніж 100-річну історію. Попри назву “школа”, вони все ж таки відносяться до вищих навчальних закладів, тому що після закінчення випускникам присвоюється ступінь Бакалавра. Серед найпопулярніших виділяються:

 • Музична школа Оберліна. Готує композиторів та теоретиків.
 • Музична школа Джейкобса. Знаменита школа джазу. Серед її випускників величезна кількість всесвітньо відомих виконавців.
 • Школа музики Блер. Орієнтована на вивчення виконання, теорії та історії.
 • Школа Джуліарда (Juilliard School). Вважається найкращою в Америці. Тут навчають вокалу, грі на струнних та духових музичних інструментах.

Безумовно, зазначені навчальні заклади належать до найдорожчих. Але це не означає, що потрібно відмовлятися від мрії через брак фінансів. Ми співпрацюємо із великою кількістю університетів США. Тому готові підібрати оптимальний навчальний заклад, а також допомогти зі вступом.


Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK