EDUSTEPSДописиНавчання в США Різниця між бакалавром і асоційованим ступенем в університетах США
Різниця між бакалавром і асоційованим ступенем в університетах США

Різниця між бакалавром і асоційованим ступенем в університетах США


Програми навчання в США відрізняються структурою і одержуваним ступенем. Дуже часто у студентів виникає питання в чому різниця між Ступінь бакалавра в галузі гуманітарних наук (BA) і Ступінь бакалавра в галузі природничих наук (BS), яка присуджується студентам університетами та коледжами США і Associates Degree в галузі гуманітарних наук (AA) або Associates Degree в галузі природничих наук (AS), диплом якої частіше видається коледжами США. Наш експерт з освіти в США, Олеся Шахраюк надала коментар стосовно цього питання.


Associates Degree

Ступінь, що присуджується коледжем або університетом після успішного завершення дворічної повної програми навчання або її еквівалента по part time. Associates Degree в галузі гуманітарних наук (A.A.) або Associates Degree в галузі природничих наук (A.S.) присуджується після завершення студентом програми навчання, подібною до навчального плану перших двох років навчання в чотирирічному коледжі. Associates Degree в галузі прикладних наук (A.A.S.) присуджується багатьма коледжами по завершенні технічної або професійної програм навчання. Програми, що ведуть до отримання асоційованого ступеня можуть бути "семестрового" програмами. Вони ведуть до початку певної професійної кар'єри після закінчення або "прикладними" програмами, які збігаються з першими двома роками навчання на ступінь бакалавра. Потім студент може перевестись на третій рік навчання в чотирирічний коледж на бакалаврську програму.

Ступінь бакалавра

Ступінь, що присуджується після успішного завершення як правило чотирьох років повної програми навчання або еквіваленту цієї програми по неповній програмі навчання в коледжі або університеті. Ступінь бакалавра в галузі гуманітарних наук (B.A.) і ступінь бакалавра в галузі природничих наук (B.S.) є найбільш поширеними бакалаврськими ступенями. Між даними ступенями немає абсолютно ніякої різниці. Політика їх присудження може відрізнятися в залежності від університету. Іноземні студенти зазвичай не можуть навчатися на неповній програмі і повинні зберігати статус Програми повного навчання протягом всього академічного року. Однією з найбільш привабливих особливостей Програми на отримання ступеня бакалавра в Сполучених Штатах є те, що ця Програма дуже гнучка. Ви можете зазвичай вибирати з великої наявності різноманітних курсів та створювати Вашу власну унікальну програму навчання. Ступінь присуджується після успішного завершення певного числа кредитів. Перший рік навчання називається роком студента першого курсу - freshman; другий рік називається роком студента-другокурсника - sophomore; третій - роком студента передостаннього курсу - junior; і четвертий, роком студента останнього курсу - senior.

Коментар експерта EduSteps: Для українських студентів є можливість вступати на програми, які дають Associates Degree з 18 років, тобто після закінчення 11 класу. Навчання на цій програмі зазвичай проходить на базі коледжів, де вартість навчання дешевше, в разі успішного закінчення цієї програми, студент може вступити в більш престижний університет і закінчити його отримавши також ступінь бакалавра.

EduSteps, рекомендує для студентів з України, у яких вже є ступінь бакалавра, і які хочуть змінити свою спеціальність поступати на програми Associates Degree в галузі гуманітарних наук (A.A.) або Associates Degree в галузі природничих наук (A.S.) при коледжах США.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів і коледжів США, оскільки є  офіційним представником приймальних комісій американських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомога в оформленні документів на студентську візу в США.

Для початку скористайтеся консультацією. Вона допоможе розібратися в процедурі вступу до коледжів або університетів США і в тому, чим саме ми зможемо вам допомогти.

Запис на швидку консультацію:

Матеріал підготовлений фахівцями EduSteps за матеріалами сайту Education USA

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK