EDUSTEPSДописиПрофорієнтація Навчатись в університеті за кордоном за спеціальністю Мистецтво
Навчатись в університеті за кордоном за спеціальністю Мистецтво

Навчатись в університеті за кордоном за спеціальністю Мистецтво


Освітнє агентство EDUSTEPS пропонує студентам з України широкий вибір курсів у напрямку Мистецтво в університетах і коледжах Великобританії, США, Канади, Ірландії та інших країн. Програми закордонних університетів дають можливість отримати престижний диплом бакалавра або магістра, який затребуваний роботодавцями по всьому світу.

У цій статті ми вирішили дати загальні рекомендації тим студентам, які хочуть отримати диплом бакалавра, магістра або закінчити після дипломну освіту в галузі мистецтва в університетах за кордоном.

Як ми можемо вам допомогти?

 • Підбір країни навчання і університету
 • Підготовка пакету документів на зарахування
 • Зарахування на програму
 • Оформлення документів на отримання студентської візи
 • Підготовка до виїзду за кордон

Спеціальність Мистецтво в університетах за кордоном

Іноземні студенти, які вивчають мистецтво, фокусуються на отриманні практичних умінь і навичок, які застосовуються в цій сфері, осягають область теорії, історії та критики. Практично всі види мистецтва відпрацьовуються в умовах студії, і можуть включати живопис, скульптуру, інсталяцію, друк, фотографію, цифрові медіа, а також інші напрямки, якими цікавляться студенти. Університети часто запрошують критиків та професійних діячів мистецтва для роботи з учнями, які працюють над своїми творами і показують їх публіці на фінальному році навчання.

Освітнє агентство EDUSTEPS створено з метою допомогти Вам зі вступом на спеціальності з мистецтва в університети за кордоном. Ми допомагаємо майбутнім студентам зі вступом до університетів та коледжів Великобританії, США, Канади, Німеччини, Франції, Іспанії, Чехії, Кіпру, Швейцарії та інших країн. Почніть свій шлях до успіху вже сьогодні і замовте безкоштовну консультацію в офісі EDUSTEPS або через Skype.

Мистецтво підрозділяється на безліч видів, які можна розділити на дві умовні категорії: статичну (живопис, графіка, скульптура, фотографія, архітектура, декоративно-прикладне) і динамічне (німе кіно, музика, хореографія, балет, радіо). Освоєння кожного з них вимагає індивідуальних умов і підходу. Абітурієнтам необхідно уважно вивчити свої потреби, і, за допомогою наших фахівців, обрати саме той університет, які розкриє весь Ваш творчий потенціал і відкриє шлях до майбутнього кар'єрного успіху.

Кар'єра в сфері мистецтва

Кар'єра в сфері мистецтва для іноземних студентів може включати роботу на позиції фотографа, ілюстратора, дизайнера графіки, веб-сайтів та інтер'єрів. Випускники цього курсу зайняті також в сфері мультимедіа, видавництва, реклами, музейної справи, моди і кіновиробництва.

Мінімальні вступні вимоги

Вступні вимоги на спеціальності по Мистецтво в університетах за кордоном будуть залежати від країни навчання. Як мінімум для вступу на програму бакалавра студенту необхідно буде надати:

 • - Атестат про середню освіту
 • - Результати тесту на знання іноземної мови

Для вступу на програми магістратури в університети за кордоном студентам необхідно надати:

 • - Диплом бакалавра за спеціальністю
 • - Результати тесту на знання іноземної мови

Умови прийому студентів на програми бакалавра або магістра за напрямом «Мистецтво» можуть залежати від навчального закладу і країни. Завдання EDUSTEPS - правильно визначити вимоги щодо зарахування університету за кордоном, в якому ви хочете вчитися, і підготувати документи для подальшого зарахування.

У яких університетах за кордоном ви можете вивчати мистецтво?

Щоб дізнатися якомога більше інформації про закордонних ВНЗ, що пропонують навчання на курсах з мистецтва, ми зробили для Вас добірку найбільш престижних і популярних з них:

 1. University College London
 2. University of Oxford
 3. Newcastle University
 4. Oxford Brookes University
 5. Goldsmiths, University of London
 6. University of Edinburgh
 7. University of Kent
 8. University of Southampton
 9. University of Dundee
 10. Leeds College of Art

Подайте заявку на навчання на курсі з мистецтва в університетах за кордоном

Якщо ви зацікавлені і хочете більше дізнатися про спеціальності Мистецтво в університетах Англії, США, Канади, Італії, Іспанії та інших країн, замовте безкоштовну консультацію вже сьогодні. Послуга агентства EDUSTEPS Premium гарантує вам повну підготовку документів на зарахування до закордонного університету та повне оформлення документів на отримання студентської візи на програми бакалавра та магістра спеціальності «Мистецтво».

Запис на швидку консультацію

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK