EDUSTEPSДописиПрофорієнтація Навчатись в університетах за кордоном за спеціальністю аерокосмічна техніка Aerospace Engineering
Навчатись в університетах за кордоном за спеціальністю аерокосмічна техніка Aerospace Engineering

Навчатись в університетах за кордоном за спеціальністю аерокосмічна техніка Aerospace Engineering


Освітнє агентство EDUSTEPS пропонує студентам з України широкий вибір курсів по напрямку Аерокосмічна техніка (Aerospace Engineering) в університетах і коледжах Великобританії, США, Канади, Ірландії та інших країн. Програми закордонних університетів дають можливість отримати престижний диплом бакалавра або магістра, який затребуваний роботодавцями по всьому світу.

У цій статті, ми вирішили дати загальні рекомендації тих студентів, які хочуть отримати диплом бакалавра, магістра або закінчити пост дипломну освіту в галузі аерокосмічних технологій в університетах за кордоном.

Як ми можемо вам допомогти?

 • Підбір країни навчання і університету
 • Підготовка пакету документів на зарахування
 • Зарахування на програму
 • Оформлення документів на отримання студентської візи
 • Підготовка до виїзду за кордон

Спеціальність Аерокосмічна техніка (Aerospace Engineering) в університетах за кордоном

Засвоєння аерокосмічної техніки включає вивчення і розробку літальних апаратів, а також пов'язаних з ними технологій. Дана дисципліна поділяється на дві частини: аерокосмічний інжиніринг, що займається створенням таких повітряних транспортних засобів, як літаки, і космічний інжиніринг, що створює літальні апарати і їх компоненти, які здатні виходити за межі атмосфери (супутники, наприклад).

Освітнє агентство EDUSTEPS створено з метою допомогти Вам зі вступом на спеціальності Aerospace Engineering в університети за кордоном. Ми допомагаємо майбутнім студентам зі вступом до університетів та коледжів Великобританії, США, Канади, Німеччини, Франції, Іспанії, Чехії, Кіпру, Швейцарії та інших країн. Почніть свій шлях до успіху вже сьогодні і замовте безкоштовну консультацію в офісі EDUSTEPS або через Skype.

Курс за фахом «Авіакосмічна техніка» включає вивчення безлічі суміжних дисциплін, кожна з яких необхідна для підготовки повноцінної інженерної команди. Перерахуємо деякі з них: гідромеханіка, математика, розробка програмного забезпечення, силові установки і матеріалознавство. Упор на отримання технічних та управлінських навичок, а також викладання математики, фізики і гідромеханіки, означає, що студентам відкриті можливості для освоєння багатьох напрямків в інженерії і дослідницької діяльності.

Термін «rocket scientist» - це синонім надзвичайно освіченої людини в народній культурі, і це враження підкріплюється дуже високими вступними вимогами до престижних навчальних закладів.

Кар'єра в сфері аерокосмічного інжинірингу

Випускники курсу «Авіакосмічна техніка» знаходять своє застосування в таких сферах, як розробка літальних апаратів та їх складових, виробництво літаків, їх випробування і ремонт, імітації польотів, патентування винаходів, інженерних систем і структур.

Можливості працевлаштування для авіакосмічних інженерів є серед широкого кола різних компаній, що займаються проєктування і будівництвом літальних апаратів, їх комплектацією і обслуговуванням. Такі величезні корпорації, як Роллс Ройс Енджинс, Брітіш Еірвейс, Аеробус, БАЄ Системс і Міністерство Оборони з нетерпінням чекають випускників аерокосмічної спеціальності для найму на вакантні посади.

Мінімальні вступні вимоги

Вступні вимоги на спеціальності по аерокосмічної техніки в університетах за кордоном будуть залежати від країни навчання. Як мінімум для вступу на програму бакалавра студенту необхідно буде надати:

 • - Атестат про середню освіту
 • - Результати тесту на знання іноземної мови

Для вступу на програми магістратури в університети за кордоном студентам необхідно надати:

 • - Диплом бакалавра за спеціальністю
 • - Результати тесту на знання іноземної мови

Умови прийому студентів на програми бакалавра або магістра за напрямом «Аерокосмічна техніка» можуть залежати від навчального закладу і країни. Завдання EDUSTEPS - правильно визначити вимоги щодо зарахування університету за кордоном, в якому ви хочете вчитися і підготувати документи для подальшого зарахування.

У яких університетах за кордоном ви можете вивчати аерокосмічну техніку?

Щоб ознайомитися з кращими світовими навчальними закладами, що спеціалізуються на викладанні спеціальності по аерокосмічній техніці, ознайомтеся, будь ласка, з нижченаведеним списком:

 1. University of Cambridge
 2. Imperial College London
 3. Bristol University
 4. University of Bath
 5. University of Southampton
 6. Loughborough University
 7. University of Surrey
 8. University of Leeds
 9. University of Nottingham
 10. University of Glasgow

Подайте заявку на навчання Aerospace Engineering в університетах за кордоном

Якщо ви зацікавлені і хочете більше дізнатися про спеціальності Аерокосмічна техніка в університетах Англії, США, Канади, Італії, Іспанії та інших країн, замовте безкоштовну консультацію вже сьогодні. Послуга агентства EDUSTEPS Premium гарантує вам повну підготовку документів на зарахування до закордонного університету та повне оформлення документів на отримання студентської візи на програми бакалавра та магістра спеціальності «Аерокосмічна техніка».

Запис на безкоштовну консультацю

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK