EDUSTEPSДописиНавчання в Канаді Навчання в Канаді, у державних коледжах провінції Онтаріо
Навчання в Канаді, у державних коледжах провінції Онтаріо

Навчання в Канаді, у державних коледжах провінції Онтаріо


Навчання в коледжах Канади доволі популярне серед студентів з України. Ця країна пропонує нашим студентам прекрасні умови для отримання професійної освіти в коледжах Канади, практики під час навчання та роботи після закінчення навчання.

Коледжі Онтаріо в свою чергу пропонують доступну по вартості освіту в Канаді. Розгляньмо в деталях, які коледжі провінції Онтаріо пропонують навчання українцям, скільки коштує навчання в державному коледжі Канади, і з якими ТОП 10 коледжами Канади працює EDUSTEPS.

Компанія EDUSTEPS тісно співпрацює з наступними коледжами в провінції Онтаріо по зарахуванню студентів з України. Сьогодні в списку партнерів EDUSTEPS – 10 найкращих закладів Канади. Ми працюємо над укладанням договорів зі всіма 24 коледжами, щоб надати вищу освіту в провінції в повному об’ємі.


5 причин вчитись в державному коледжі Канади

 • 1 Низька вартість навчання в порівнянні з університетами
 • 2 Можливість працювати під час навчання до 20 годин на тиждень
 • 3 Студенти, які вже мають вищу освіту, можуть вступи в коледж на програму перекваліфікації
 • 4Практика – обов’язкова частина навчального процесу. Грає важливу роль в майбутньому пошуку роботи
 • 5 Можливість отримати Post Graduation Work Permit після закінчення навчання


Провінція Онтаріо нараховує 24 коледжів, які були засновані урядом Канади в період з 1965 по 1967 роки з метою задовольнити потреби ринку праці професійними працівниками. Часто державні коледжі Онтаріо називають Colleges of Applied Arts and Technologies (CAATs) – коледжі прикладних наук та технологій. У 2013 році п’ять коледжів CAATs –Humber, Sheridan, Seneca, Conestoga, George Brown отримали акредитацію і почали називатись Institutes of Technology and Advanced Learning – Інститути технологій і подальшого навчання.

Основна мета канадських коледжів: підготувати спеціалістів, професіоналів, відповідно до вимог ринку праці Канади, і таким чином сприяти економічному і соціальному розвитку країни. Державні коледжі провінції Онтаріо мають практичну направленість, тому тут пропонується обмежена кількість програм Бакалавра, і взагалі не надається навчання на рівні Магістратури. Спеціальність, яку ви отримуєте, навчаючись у коледжі Канади – має попит на ринку праці. Канадський уряд визначає які спеціальності потрібні і в яких об’ємах.


Яку кваліфікацію (диплом) ви можете отримати, навчаючись у коледжах Канади

 • Certificate – Сертифікат, тривалість навчання 1 рік
 • Diploma – Диплом, тривалість навчання 2 роки
 • Advanced Diploma– Вищий диплом, тривалість навчання 3 роки
 • Bachelor Degree – Диплом бакалавра, тривалість навчання 4 роки
 • Ontario Graduate Certificate – Пост дипломний сертифікат провінції Онтаріо для студентів з вищою освітою, тривалість навчання – 8-12 місяців


Навчання в коледжах Канади після 11 класу

Після школи, студенти з України можуть вступити до коледжів Канади на програми - Certificate, Diploma, Advanced Diploma і Bachelor Degree. Звертаємо вашу увагу, що програми на рівні бакалавру пропонуються тільки 12 навчальним закладам. У більшості випадків коледжі пропонують навчання на професійному рівні.

Програма Advanced Diploma – це перший ступінь, який дає можливість отримати диплом бакалавра. Після цієї програми, у студентів є можливість продовжити навчання на бакалаврі у престижних університетах Канади. Кожний державний коледж співпрацює з певними університетами, куди можуть перевестись студенти.

Дізнатись про партнерські програми між коледжами та університетами провінції Онтаріо ви можете на сайті OUAC. Оскільки освіта в університетах Канади не дешевша, перші три роки, проведені у коледжі, можуть зекономити на вартості навчання.


Навчання в коледжах Канади після університету в Україні

Випускники університетів України, які націлені на післядипломну освіту в Канаді можуть навчатись на програмах Diploma (2 роки) і Ontario Graduate Certificate.

Студенти часто питають, чому ми пропонуємо їм пост дипломні програми замість магістратури в університеті. Річ у тім, що пост дипломна освіта в Канаді, дає вам можливість отримати незамінний практичний досвід (стажування під час навчання), який під час навчання вже буде занесений вам до резюме. Після закінчення навчання у коледжі вам буде простіше знайти роботу, оскільки певний досвід, отриманий під час проходження навчання в коледжі вже є. І звичайно ж вартість навчання у коледжі Канади набагато нижча, ніж в університеті на програмі магістратури. (Дізнайтесь більше про пост дипломні програми Канади)


Спеціальності у коледжах Канади

Кожний коледж у Канаді в провінції Онтаріо може надати доволі широкий спектр направлень підготовки. Крім того, деякі навчальні заклади спеціалізуються на одному направленні. Наприклад, програми по фінансах частіше всього викладаються в коледжах Centennial College,Humber College,George Brown College. Спеціальності по гостинності найкраще вивчати у Niagara College,Fanshawe College, мистецтво, дизайн і анімацію в Sheridan College.


Вартість навчання в канадських коледжах

Багато студентів шукають безкоштовну освіту в коледжах і університетах Канади. Безкоштовної освіти в Канаді не існує, але коледжі дають прекрасну можливість отримати вищу освіту по доступній ціні.

Вартість навчання в канадському коледжі буде складати від 12000 до 15500 канадських доларів у рік. Деякі коледжі можуть давати невелику знижку від 500 до 2500 CAD. Зазвичай студенти на них попадають під час навчання на першому, другому, третьому курсі коледжу, оскільки багато з них вимагають наявність Study Permit в Канаді, високі бали, а також активну діяльність у соціальному житті коледжу.


Коли ви можете почати навчання в канадському коледжі

В основному навчання у коледжі Канади, провінції Онтаріо починається 2 рази на рік, у вересні та січні. Окрім цього, деякі навчальні заклади пропонують додатковий набір на літній семестр, який починається у травні. Ми просимо студентів завчасно уточнювати можливі дати початку програми, оскільки вони змінюються в залежності від навчального закладу.

Ми рекомендуємо подавати документи в коледжі Канади як можна раніше. У коледжах немає дедлайну, але програми закриваються по мірі заповнення. Набір на деякі програми може закритись на 4-6 місяців до початку навчання. Дізнайтесь у EDUSTEPS, які коледжі Канади приймають документи на вересень 2021 року.

Як вступити до канадського державного коледжу

Перш ніж починати вступ до коледжу Канади, необхідно обрати той навчальний заклад, який підійде саме вам. Запишіться на індивідуальну консультацію зі спеціалістом EDUSTEPS, який допоможе підібрати програму і складе індивідуальний план вступу. Для вступу вам необхідно буде підготувати список документів, який ми складемо в залежності від вимог конкретного навчального закладу та програми.

Мінімальні вимоги:

 • Атестат про середню освіту або Диплом бакалавра
 • Тест з англійської мови
 • Мотиваційний лист

Запишіться на консультацію з менеджером освітнього агентства EDUSTEPS і отримайте повний список документів для зарахування до університетів і коледжів Канади!

Не забудьте про реєстраційний внесок! – Для того, щоб коледж розглянув ваші документи для зарахування, вам необхідно буде оплатити реєстраційний внесок у розмірі від 50 до 150 канадських доларів. Реєстраційний внесок не повертається, якщо вас не прийняли на програму. Студенти, які вступають до коледжу з нашою допомогою можуть бути звільнені від оплати реєстраційного внеску!

Запис на швидку консультацію

Як обрати коледж у Канаді в провінції Онтаріо: поради спеціаліста

Не дивлячись на те, що коледжів у провінції Онтаріо всього 24, студентам та батькам дуже важко обрати навчальний заклад. Адже потрібно обрати той коледж, який буде лідером у підготовці спеціалістів у певній області, затребуваний серед роботодавців і зможе забезпечити хороші умови для навчання та проживання

Як такого єдиного рейтингу коледжів Канади немає. Провінція Онтаріо ретельно слідкує за роботою кожного коледжу і щорічно аналізує навчальний заклад по 5 ключовим показникам (у процентному співвідношенні):

 • % працевлаштування випускників через 6 місяців після отримання диплому
 • Задоволеність випускників за підсумками закінчення коледжу
 • Задоволеність роботодавців якістю підготовки спеціалістів
 • Задоволеність студентів навчанням у коледжі
 • % студентів, які закінчили коледж

Ми радимо перш за все, обрати спеціальність, яку ви хочете вивчати у Канаді. Виходячи з цього, нам буде простіше визначити список коледжів, які пропонують навчання у сфері, яка вас цікавить. Розташування коледжу також грає важливу роль, адже від нього залежить затрати на проживання, можливість подальшого працевлаштування та вартість навчання. Тільки після того, як ви обрали спеціальність, ви можете обрати навчальний заклад виходячи з його ключових показників: рівень працевлаштування, задоволеності студентів, тощо.

College Key Performance Indicators - 2018 to 19 Reporting Year:

College Employment at six months after graduation (17 to 18 Grads) Graduate Satisfaction (17 to 18 Grads) Employer Satisfaction (17 to 18 Grads) Student Satisfaction (18 to 19 Students) Graduation Rate* (17 to 18 Grads)
Algonquin 85.5 81.1 91.4 76.2 66.6
Canadore 89.3 86.1 80.0 78.3 70.6
Centennial 79.5 77.7 90.8 73.9 63.1
Conestoga 88.3 80.7 88.2 74.8 74.1
Confederation 88.4 87.0 78.6 79.2 67.5
Durham 86.6 76.8 93.9 73.6 67.5
Fanshawe 90.3 81.2 85.8 77.8 69.5
George Brown 84.1 78.6 89.3 72.9 67.3
Georgian 89.7 80.9 87.9 75.8 65.0
Humber 86.8 75.6 83.0 73.0 66.9
Mohawk 88.4 80.2 90.9 75.7 65.8
Niagara 88.1 81.9 91.0 80.4 67.1
Seneca 82.8 77.8 93.1 72.4 62.2
Sheridan 83.3 78.6 91.5 74.1 67.0
Province 86.2 79.9 89.6 75.7 67.2

Студенти з України можуть вступити та навчатись у державних коледжах Канади у провінції Онтаріо після 11 класу або після закінчення університету в Україні. Навчатись в канадському коледжі можна на програмах різної тривалості від 1 до 4 років. Студенти можуть працювати під час навчання до 20 годин на тиждень, а після закінчення коледжу отримати Post-Graduation Work Permit.

Канадські коледжі – ідеальний вибір для тих, хто хоче отримати професійну вищу освіту за доступною ціною.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів і коледжів Канади, оскільки є  офіційним представником приймальних комісій канадських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомога в оформленні документів на студентську візу в Канаду.

Для початку скористайтеся консультацією. Вона допоможе розібратися в процедурі вступу до коледжів або університетів Канади і в тому, чим саме ми зможемо вам допомогти.

Запис на швидку консультацію:

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

OK