+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Університети за кордоном Університети США The University of Utah
4.5 / 5 1 (2)

The University of Utah

Університет штату Юта є державною установою, яка була заснована в 1850 році. Загальна кількість студентів в коледжі становить близько 24 000 людини, серед яких близько 3 000 іноземці, міське середовище і площа кампусу 1 535 акрів. Університет Юти в рейтингу US News and World Report кращих коледжів 2020 року інженерними програмами займає 61 місце.

Рік заснування 1850
Тип університету Державний університет
Початок програм Вересень, січень, червень 

Програми навчання в The University of Utah

 • Підготовчий курс англійської мови
 • Програми підготовки на бакалаврат (International Yera One)
 • Програми підготовки до магістратури (Graduate Pathway)
 • Бакалавр (Bachelor Degree)
 • Магістратура (Master's Degree)

Факультети і спеціальності в The University of Utah

 • Architecture
 • Art and Design
 • Business
 • Engineering
 • Geography and Geology
 • Health, Nutrition and Medicine
 • Law
 • Language
 • Social Science
 • Sport Science and Recreation
 • Teaching and Education

Стипендії в The University of Utah

В University of Utah талановитим студентам пропонують знижки на навчання. Подробиці читайте в розділі - вартість навчання

Повний опис

The University of Utah або U of U - Університет штату Юта є державною установою, яка була заснована в 1850 році. Загальна кількість студентів в коледжі становить близько 24 000 людини, серед яких близько 3 000 іноземці, міське середовище і площа кампусу тисячі п'ятсот тридцять п'ять акрів. Університет Юти в рейтингу US News and World Report кращих коледжів 2020 року інженерних програм займає 61 місце. Вартість навчання для іноземців в університеті становить від 30 000 USD. ВНЗ робить ухил на практику та інновації й вважається одним з кращих дослідницьких інститутів країни.

U of U перебувати в Солт-Лейк-Сіті, столиці штату Юта. До слова, цей штат у 2017 році зайняв місце самого щасливого штату в Америці. Щоб доїхати до університету з міжнародного аеропорту Salt Lake City International Airport знадобиться всього 20 хвилин на машині та близько години на громадському транспорті. Навколо містечка Солт Лейк-Сіті є багато гарних місць таких як парки та Велике Солоне озеро (Great Salt Lake).

The University of Utah був створений 28 лютого 1850 року і спочатку мав назву Університету Дезерет (University of Deseret). Університет був заснований Генеральною Асамблеєю тимчасового штату Дезерет. Першим керівником Університету був призначений Орсон Спенсер. У перші роки існування університет зіткнувся з великими матеріальними труднощами. У зв'язку з матеріальними проблемами, а також у зв'язку з недоліком достатньої кількості абітурієнтів Університет Дезерет був закритий в 1853 році. Однак уже в 1867 році Університет Юти під керівництвом Девіда О. Калдера відродив свою діяльність що дозволило університету процвітати й до сьогодні.

У наш час університет Юти займає одне з перших місць серед університетів і коледжів Америки. За рейтингом US News and World Report університет перебуває в ТОП 200 кращих університетів країни. Так само серед університетів, в яких є програма інжинірингу, U of U знаходиться в ТОП 100 на 61 місці.

The University of Utah пропонує для іноземних студентів аж 53 програми на бакалавраті. Серед спеціальностей є: інформаційні технології, інженерні спеціальності, бізнес і менеджмент, дизайн і інші. Іноземних студентів університет завжди радий бачити у своїх стінах. Для того, щоб вступити на бакалаврат абітурієнту необхідно показати знання англійської мови, оцінки з середньої школи та хорошу мотивацію. При вступі комісія буде дивитися на бали: GPA: 2,5-4, IELTS 6,5 або TOEFUL 80. Вимоги можуть змінюватися в залежності від обраної програми та напрямку. Якщо ж знання студента з англійської мови недостатні для навчання, то U of U пропонує програми підготовки абітурієнтів до навчання в університеті, які тривають від 1 семестру.

Після вступу першокурсникам необхідно заселитися в гуртожиток. На території The University of Utah розташовано понад десять резиденцій, які охороняються 24/7. У корпусах є кухні, велопарковки, пральні, спортзали, інтернет і кабельне ТБ. Кімнати розраховані на одного або декількох студентів. Оскільки кількість місць в резиденціях обмежена, бронювати проживання на кампусі краще заздалегідь. Плани харчування в їдальнях на семестр або рік можна придбати на місці або ж під час оплати проживання.

На кампусі розвинена власна система транспорту. Так само на території кампуса є кафетерії, бібліотека, навчальні будівлі, кілька гуртожитків, тренажерні зали та багато іншого. Студенти можуть займатися домашніми завданнями в бібліотеці, потім зустрітися з друзями в кафе або позайматися спортом в тренажерному залі.

Поза навчальний час студентам є чим зайнятися на всій території кампуса. Наприклад, The University of Utah активно розвиває спортивні напрями та відомий великими досягненнями футбольної й баскетбольної команд. У 2002 році на території ВНЗ розміщувалася Олімпійське селище, а також проходили церемонії відкриття та закриття Зимових Олімпійських Ігор. Якщо ж студенту не цікаві спортивні ігри, то він може провести час зі своїми друзями обговорюючи актуальні теми в клубах і гуртках університету.

Сам же університет Юти пропонує студентам безліч практик в різних дослідженнях і волонтерство. Так само в університеті працює унікальна програма підготовки до майбутньої кар'єри. В рамках курсу студенти зустрічаються з професіоналами індустрії, беруть участь в кар'єрних заходах і виставках, працюють над проєктами, вчаться проходити співбесіди, писати мотиваційні листи та багато іншого. Студенти, які старанно відвідували всі заходи даної програми й намагалися проявити себе, в кінці курсу отримують можливість стажування.

Переваги навчання:

 • Площа університету займає більш ніж 6 кілометрів.
 • В Університеті Юти активно функціонує 7 чоловічих і 10 жіночих спортивних команд.
 • Під час Зимових Олімпійських Ігор 2002 року на території кампуса розміщувалася Олімпійське селище, а університетський стадіон використовувався для церемоній відкриття і закриття Олімпійських ігор.
 • Серед випускників U of U - президент студії Pixar Едвін Кетмелл, директор Procter & Gamble Боб МакДональд, співзасновник Adobe Systems Джон Ворнок, а також десятки письменників, художників, винахідників, інженерів і державних діячів.
 • При Університеті Юти діють близько 500 студентських організацій.
 • Студенти та співробітники університету Юти були відзначені Нобелівської й Пулітцерівської премій, а також премії Тьюринга за досягнення в галузі інформатики.

Підібрати програму

Скинути
Замовити консультацію Дивитись записи вебінарів

Переваги навчання

 • В Університеті Юти активно функціонує 7 чоловічих і 10 жіночих спортивних команд.
 • Під час Зимових Олімпійських Ігор 2002 року на території кампуса розміщувалася Олімпійське селище, а університетський стадіон використовувався для церемоній відкриття і закриття Олімпійських ігор.
 • Серед випускників U of U - президент студії Pixar Едвін Кетмелл, директор Procter & Gamble Боб МакДональд, співзасновник Adobe Systems Джон Ворнок, а також десятки письменників, художників, винахідників, інженерів і державних діячів.
 • При Університеті Юти діють близько 500 студентських організацій.
 • Студенти та співробітники університету Юти були відзначені Нобелівської й Пулітцерівської премій, а також премії Тьюринга за досягнення в галузі інформатики.
 • Дізнайтеся більше у наших консультантів!

Вартість навчання в The University of Utah

Вартість навчання для іноземців в університеті становить від 30 000 USD.

У вартість навчання в The University of Utah не входить: проживання, навчальні матеріали, реєстраційні та адміністративні внески, проїзд, страховка та інші витрати, пов'язані з навчанням. Вартість навчання в американському університеті U of U може змінюватися і залежить від програми й спеціальності. За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера EDUSTEPS.

Дізнатися більше про знижки

Введіть правильне значення Введіть правильне значення Введіть правильне значення

Проживання

 • Host Family
 • Університетський кампус
 • Студентська резиденція
 • Проживання поза кампусом
Як вступити до The University of Utah

Освітнє агентство EDUSTEPS надає повний спектр послуг по зарахуванню до університетів і коледжів за кордоном. З нами ви пройдете всі етапи аплікаційного процесу, від підбору навчального закладу до отримання студентської візи і виїзду за кордон.

Для вашої зручності, ми підготували два основних пакети послуг, для самостійних студентів, і тих, кому необхідна ґрунтовна допомога. Зарахування можливо тільки в університети-партнери EDUSTEPS.

Пaкет Premium Пакет Free
Індивідуальний план зарахування
Подача документів в обрані університети-партнери *
Спілкування з приймальною комісією
Оформлення документів для зарахування, переклади англійською
Допомога в складанні листів Мотивації і резюме
Підготовка пакету документів для виїзду за кордон
Оформлення студентської візи
Бронювання проживання та страховки
Детальніше Детальніше

* Допомога з оформленням документів надається в пакеті Premium. Пакет Free має на увазі, що у вас є повний пакет документів, і академічний консультант їх тільки перевіряє.

** ВАЖЛИВО! У більшості випадків ми не надаємо послуги окремо. Віза — такий же важливий процес під час вступу до університету за кордоном. Успіх в отриманні візи залежить від правильно обраної програми!

Need to talk about service?

CONTACT US

Потрібна допомога з вибором?

Залиште свої контакти

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути