+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Навчання в США Вища освіта в США
Вища освіта в США

Вища освіта в США


Українською / Статті / Навчання в США

Щорічно сотні українських студентів вибирають університети США для отримання престижної американської вищої освіти. Якщо ви одні з них і плануєте розпочати навчання в університеті США вже у вересні 2019 року, то ця стаття допоможе вам розібратися в процесі зарахування і дасть вам покрокові рекомендації.

Освітнє агентство EDUSTEPS - офіційний представник приймальних комісій американських університетів. Ми зараховуємо студентів до вищих навчальних закладів США на програми бакалавра та магістратури.

 • Підбір програми і університету
 • Підготовка документів
 • Зарахування до університету США
 • Оформлення документів для візи

Зміст статті:

Переваги вищої освіти в США

У чому перевага вищої освіти в США в порівнянні з іншими країнами? Навчання в США стає все більш популярним серед студентів з України.

Явними перевагами отримання вищої освіти в США в американських університетах є наступні:

 • Широкий вибір програм і університетів, що дозволяє студенту обрати навчальний заклад в США відповідно до своїх критеріїв
 • Оснащення університетів США - найкраще, в порівнянні з іншими країнами. Американські університети мають у своєму розпорядженні величезні території і щорічно інвестують в розвиток наукових досліджень
 • Робота під час навчання - студенти з України можуть працювати під час навчання в університеті США (до 20 годин в період навчання і до 40 годин в період канікул)
 • Гнучкість програм навчання дозволяє студентам переводитися з одного університету в інший без втрати предметів і кредитів. Також студенти можуть вивчати кілька спеціальностей
 • Можливості працевлаштування в США після закінчення американського університету набагато вище ніж в інших країнах. По завершенню навчання в США студенти отримують дозвіл на роботу тривалістю від 1 до 2 років
 • Вартість навчання в університетах і коледжах США різна, це дає можливість підібрати навчальний заклад в залежності від свого бюджету. Також у студентів є можливість отримати знижку на навчання (Стипендії в університетах США)

Вибір програми навчання в США

Вища освіта в США доступна для студентів з України з різним рівнем освіти. Університети-партнери EDUSTEPS пропонують широкий вибір програм і щоб вибрати відповідну для вас, потрібно врахувати рівень освіти і знання англійської.

Тож, для початку оберіть ваш рівень освіти:

Відповідно до вашого рівня освіти, вам доступні такі варіанти програми навчання:

1
 • Випускник школи
 • Варіант 1 Інтенсивний курс англійської мови

  -Для студентів з рівнем англійської - IELTS 5,5 і нижче.

  Ця програма підійде для студентів з рівнем англійської IELTS 4,5 і нижче. Курс триває від одного до двох семестрів і спрямований на вдосконалення академічної англійської та подальшого навчання на програмі бакалавра університеті США.

 • Варіант 2 Підготовча програма + 1 курс університету

  -Для студентів з рівнем англійської - IELTS 5,5 - 6,5.

  В цьому випадку вам підійде підготовча програма на базі університету в США - University Pathway. Ця програма складається з інтенсивного курсу англійської мови та додаткових предметів першого курсу навчання. Підготовча програма дає можливість отримати від 12 до 24 кредитів за перший курс навчання бакалаврату в США.

 • Варіант 3 Пряме зарахування на 1 курс університету

  -Для студентів з рівнем англійської - IELTS 6,5 і вище.

  -Середній бал за атестатом - 10 і вище

  Пряме зарахування на перший курс програми бакалавра в університети США, дозволить студентам почати навчання відразу, не виділяючи додаткового часу на підготовку. Цей вид зарахування ми рекомендуємо студентам з високим академічним балом.

2
 • Студент університету України: 1, 2, 3 курс бакалавра
 • Варіант 1 Трансфер (перехід) з університету в Україні в університет США

  -Для студентів з рівнем англійської - IELTS 6,5 і вище.

  Всі університети-партнери EDUSTEPS в США приймають студентів з України на 2, 3 рік навчання на основі оцінок, отриманих в українському університеті. Процес перекладу в американський університет нелегкий, але за допомогою нашого агентства ви зможете пройти його досить швидко

 • Варіант 2

  Закінчити університет в Україні і отримати диплом бакалавра і потім вступити на магістратуру в університет США (вимоги читайте в пункті 3 нижче)

3
 • Випускник університету України: бакалавр або магістр
 • Варіант 1 Інтенсивний курс англійської мови

  -Для студентів з рівнем англійської - IELTS 5,5 і нижче.

  Ця програма підійде для студентів з рівнем англійської IELTS 4,5 і нижче. Курс триває від 1 семестру до 2 семестрів і спрямований на вдосконалення академічної англійської та подальшого навчання на програмі бакалавра університеті США.

 • Варіант 2 Підготовча програма University Pathway

  -Для студентів з рівнем англійської - IELTS 5,5 - 6,5.

  Ця програма на базі університетів США підходить тим студентам, у яких достатній рівень володіння англійською мовою, але немає відповідної підготовки до навчання на магістратурі в США і немає зданих іспитів - GRE / GMAT - які є обов'язковими для вступу в американський ВНЗ на програму магістра. Програма передбачає підготовку до здачі тестів GRE / GMAT, вивчення англійської та предметів за фахом.

 • Варіант 3 Пряме зарахування в університет

  -Для студентів з рівнем англійської - IELTS 6,5 і вище.

  -Диплом бакалавра з високим середнім балом

  -Є результати тестів GRE / GMAT

  В такому випадку ми можемо запропонувати вам пряме зарахування на програми магістратури в наші університети-партнери в США. Безкоштовна індивідуальна консультація з нашим менеджером допоможе визначитися з тим, який шлях навчання підійде вам найбільше.

Де отримувати вищу освіту в США

Після того, як ви визначилися з програмою навчання, ви можете сміливо переходити до вибору університету або коледжу в США для отримання американської вищої освіти.

Тут вам важливо відповісти на наступні питання:

 • Скільки я готовий витратити на навчання в університеті або коледжі?
 • Скільки я готовий витратити на проживання, харчування та супутні витрати?
 • У якому штаті я хочу вчитися? Чому?
 • Яку спеціальність я хочу вивчати? Чому?
 • Мені подобаються великі чи маленькі міста?

Ці питання дуже важливі, тому що вони дадуть вам можливість звузити ваш вибір до списку тих навчальних закладів в США, які вам підходять найбільше. Ось вам кілька підказок:

Університети Нью-Йорка: хороший вибір для тих, хто шукає престижні університети в США, які націлені на отримання професійних навиків і подальшої роботи. Навчання в університетах Нью-Йорка недешеве, але воно дає відмінні можливості для стажування та подальшого працевлаштування.

Університети Флориди: чудовий варіант для тих студентів, які шукають високу якість освіти, хороші умови навчання та проживання, а також прийнятну вартість навчання. Крім цього, Флоридські університети пропонують знижки для студентів з України.

Якщо ви хочете вступити до престижних університетів ТОП 100 в США, у нас також є що вам запропонувати. Наші партнери, які займають високі позиції в списку кращих:

 • # 78 - Baylor University
 • # 78 - American University
 • # 96 - University of Vermont

Якщо ви все-таки не впевнені у виборі університету, записуйтеся до нас на безкоштовну консультацію.

Вартість освіти в США

Вартість навчання в США залежить від університету, штату і програми навчання. Також деякі університети пропонують знижки на навчання талановитим студентам. Витрати на навчання в США включають сумарні вартість кредитів, що вивчаються, а також додаткові оплати, пов'язані з навчанням. Обов'язкова страховка, проживання та харчування оплачуються окремо.

Детальніше про вартість навчання ви можете прочитати в нашій статті Вартість навчання в США

Що потрібно знати про вступ до університетів США

У США найбільш широкий вибір навчальних програм і університетів. Ви можете подавати документи в необмежену кількість університетів, але ми рекомендуємо вибрати від 3 до 5 навчальних закладів. Це пов'язано з тим, що вимоги кожного університету можуть відрізнятися, і щоб не заплутатися вам і вашому академічному консультанту варто обмежити свій вибір.

В деякі університети ви можете подати документи заздалегідь, а ваша успішність не завжди може гарантувати вступ до університету. Також вступаючи на перший курс, ви вивчаєте загальну програму, що дозволяє вам визначитися зі спеціальністю вже в процесі навчання, а не на момент подачі документів до університету. Ця особливість хороша для тих, хто ще не знає яку професію він хоче отримувати.

Запис на безкоштовну консультацію

Підібрати програму навчання

Скинути

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути