+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Навчання в США Що таке acceptance rate і як підвищити свої шанси на вступ до престижних університетів США?
Що таке acceptance rate і як підвищити свої шанси на вступ до престижних університетів США?

Що таке acceptance rate і як підвищити свої шанси на вступ до престижних університетів США?


Українською / Статті / Навчання в США

Мрія кожного студента - вступити до престижного університету США, який входить в ТОП 100 а то і в ТОП 50 американських ВНЗ, або в навчальні заклади Ліги Плюща. При вступі до цих американських університетів, слід враховувати багато факторів, але перш за все, ми хочемо звернути вашу увагу на основний - Acceptance Rate.

Щорічно американські видання публікують рейтинг університетів США, а також список університетів США, з найнижчим відсотком вступом (Lowest Acceptance Rate). Давайте перш за все розберемося, що таке acceptance rate в американських ВНЗ. Ассеptance Rate - це відсоток студентів, які вступили до університету по відношенню до кількості заявок, які університет отримав від абітурієнтів на вступ.

Acceptance rates престижних університетів США

Curtis Institute of MusicPhiladelphia, Pennsylvania 4.9%
Stanford UniversityStanford, California 5,1%
Harvard UniversityCambridge, Massachusetts 6%
Yale UniversityNew Haven, Connecticut 6.3%
Columbia UniversityNew York City, New York 7%
Alice Lloyd CollegePippa Passes, Kentucky 7.1%
Princeton UniversityPrinceton, New Jersey 7.4%

Джерело

Давайте подивимося, як працює Acceptance Rate на практиці. Візьмемо, наприклад статистику Massachusetts Institute of Technology (MIT): в 2018 році університет MIT прийняв 21 706 заявок на програми бакалавра. Тисяча чотириста шістдесят чотири студенти отримали позитивну відповідь від університету про зарахування, з них тільки 1 115 студентів розпочали навчання на 1 курсі - це всього лише 6,7%. На програми магістратури подали заявки 28 826 абітурієнтів, 3516 студентів прийняла на магістратуру, з яких тільки 2321 студент розпочав навчання - admission rate в цьому випадку лише 12%.

Процес відбору в MIT і в інших престижні університети США є цілісним і орієнтований на студента: кожна аплікація, кожен студент, оцінюються в своєму унікальному контексті. Ніякі шкільні, державні або регіональні квоти не застосовуються; і перевага не віддається тим, хто має відношення до випускників. Відбір заснований на видатних академічних досягненнях, а також на особистісних якостях студента. Щоб вступити до престижного університету США ви повинні:

- Відповідати місії університету

- Мати дух співробітництва

- Виявляти ініціативу і ризик

- Вміти балансувати між навчанням і вільним часом.

Високі вимоги до абітурієнтів впливають на відсоток вступу до американських вищих навчальних закладів. Чим вище в рейтингу знаходиться університет, тим складніше в нього вступити. Але це не означає, що вступити до нього неможливо - потрібно підготуватися до вступу - і відповідати вимогам.

Що впливає на вступ до престижних університетів США рівня Ліги Плюща:

- Високі оцінки в атестаті про повну загальну середню освіту

- Високі оцінки в дипломі бакалавра

- Високий рівень володіння англійською мовою

- Позаурочна діяльність, залученість в життя школи і університету

- Дослідження, які несуть цінність і інтерес для університету

- Волонтерська діяльність

- Високий бал за тестами SAT / ACT або GMAT / GRE

Ми радимо завчасно готуватися до вступу в престижні університети США. Що вам може допомогти підвищити свої шанси:

- Середня освіта в США. Вам варто розглянути цей варіант, якщо ви хочете вступити в університети Ліги Плюща. Так як університети більш прихильні до міжнародних сертифікатів про повну загальну середню освіту, або до американських. Крім цього, навчання в середній школі США може вас більше підготувати до навчання в конкурентному середовищі американського університету. EDUSTEPS працює з школами в США, які займаються підготовкою іноземних студентів до вступу в ТОП 100 вузів Америки. Зверніться до нас за консультацією.

- Високий бал за тестами SAT, ACT, GMAT, GRE. Немає необхідності пояснювати, чому високий бал впливає на шанс потрапити в 5%. Готуйтеся до тестів завчасно, і складіть тест за рік до навчання, щоб надати результати якомога раніше. Підготуватися до тесту вам допоможуть численні курси підготовки до здачі SAT в США - EDUSTEPS допомагає в організації таких курсів.

- Вільне володіння англійською - високі результати по тестах IELTS / TOEFL. Чим краще ви знаєте англійську, тим простіше вам представити себе університету, написати мотиваційні листи, пройти інтерв'ю і вчитися в університеті Ліги Плюща. Беріть участь в літніх канікулярних програмах в США, вчіть англійську в Америці, в Великобританії - EDUSTEPS знає, які школи найкраще підходять для цього.

Що робити, якщо ви не відповідаєте вступним вимогам?

Перш за все, не нехтуйте іншими університетами в США. В Америці налічується більше 4000 вищих навчальних закладів, і кожен університет може запропонувати гідну програму навчання і відмінні перспективи. У списку партнерів EDUSTEPS є навчальні заклади, які більш лояльні до абітурієнтів і в той же час, вони входять в ТОП 100 престижних університетів США.

Пам'ятайте, якщо ваша мрія - це Гарвард або Стенфордський університет, але ви з певних причин не пройшли на перший курс, ви можете перевестись - University Transfer - з університету нижчого рівня, або вступити на програму магістратури в ці університети після закінчення бакалаврату в США.

Ви готові приступити до вибору університету в США?

Ми можемо почати підбір університетів для вас прямо зараз. Запишіться на безкоштовну консультацію з академічним консультантом EDUSTEPS.

Як ми можемо вам допомогти?

  • Підбір країни навчання і університету
  • Підготовка пакету документів на зарахування
  • Зарахування на програму
  • Оформлення документів на отримання студентської візи
  • Підготовка до виїзду за кордон

Запис на безкоштовну консультацію

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути