+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
• КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Навчання в США 8 високооплачуваних спеціальностей у США
8 високооплачуваних спеціальностей у США

8 високооплачуваних спеціальностей у США


Українською / Статті / Навчання в США

Ви перебуваєте в складних роздумах щодо вибору профілюючого предмета в американському університеті? Чи міркували ви коли-небудь про прибуток, який отримують студенти після закінчення університету в США, з точки зору обраної ними спеціальності?

Якщо гроші мають для вас вирішальне значення, пропонуємо розглянути список найприбутковіших бакалаврських спеціальностей для випускників Американських університетів.

Більшість даних про стартову і середню зарплату засновані на даних Think Advisor (//www.thinkadvisor.com/), який досліджував респондентів з 1000 університетів (а це 88% загального числа ВНЗ США). Багато з нижче перерахованих спеціальностей пов'язані з математикою і природничими науками.

8. Бізнес - Фінанси

 • Стартова зарплата: $ 46 500
 • Середня зарплата: $ 87 300

Згідно даних сайту Entrepreneur, середня початкова зарплата бізнес-спеціальностей зросла на 7,1% з 2012 по 2013 рр.

У 2013 р середня стартова зарплата для бізнесу становила $ 54 234. Студентам, що вивчають бізнес, потрібно враховувати безліч опцій при виборі напрямку спеціальності.

Деякі спеціальності включають фінанси, бухгалтерський облік, менеджмент інформаційних систем і управління ланцюгами поставок. Студенти, які взяли за основу ці напрямки, матимуть більше переваг в сфері бізнесу, оскільки це найбільш високооплачувані академічні напрямки.

Спеціалізація з фінансів дає право роботи в державних органах, банках, компаніях-постачальниках і на фондовій біржі.

7. Фізика

 • Стартова зарплата $ 49 800
 • Середня зарплата: $ 101 000

Фізика, як профільний предмет, відкриває безліч можливостей в майбутньому. Кар'єрні перспективи включають викладання, роботу в лабораторії і / або комп'ютерному програмуванні.

Згідно з даними ресурсу Bank Rate:

«Американський Інститут Фізики говорить, що ті, хто має академічну ступінь з фізики, знаходять роботу в самих різних організаціях, починаючи навчальними закладами та між установами, до збройних сил США, музеїв, видавництв, місцевих і закордонних урядів і лабораторій».

6. Бізнес - Управління інформаційними системами

 • Стартова зарплата: $ 53 800
 • Середня зарплата: $ 92 200

Якщо ви цікавитеся веденням великого бізнесу в ролі генерального директора, менеджмент інформаційних систем може бути хорошим вибором для вас.

На цьому курсі студенти навчаються керувати бізнесом за допомогою використання комп'ютерних програм.

Bank Rate повідомляє:

«Менеджмент інформаційних систем - це вдалий вибір. Навчені аналізувати комп'ютерні бази даних організацій, зарубіжні проекти і покращувати продуктивність і ефективність компаній, випускники даної спеціальності можуть насолоджуватися буквально квітучим ринком праці в сфері, яка зростає на 17% щорічно, згідно з даними Бюро трудової статистики ».

5. Бізнес - Бухгалтерський облік

 • Стартова зарплата: $ 53 901
 • Середня зарплата: $ 96 675

Згідно даних Accounting Web (accountingweb.com), заробітна плата бухгалтерів з 2013р знизилася на 0,6%. Причиною тому могло послужити зниження оплати праці новоспечених випускників.

Однак, бухгалтерія - це прекрасна основа для інших високооплачуваних спеціальностей в майбутньому.

4. Медичний персонал

 • Стартова зарплата: $ 55 400
 • Середня зарплата: $ 71 000

Сфера медицини відома своїми високими вимогами і високим рівнем конкуренції, тому медичний персонал повинен отримати серйозне, засноване на науці, визнання.

Не хвилюйтеся, якщо ви не знаєте, яку саме спеціалізацію обрати - існує приблизно 100 різних спрямувань, де можуть працювати медсестри / медбрат. Вам потрібно лише вибрати своє.

Згідно з даними ресурсу The Best Schools (thebestschools.org), найбільш високооплачувана медсестра обіймає посаду «помічник анестезіолога» і отримує в середньому $ 154 390. Однак, отримати таку роботу може бути досить складно.

Така посада вимагає ступеня бакалавра і магістра медицини. Після року роботи в медичній установі, наприклад, у відділенні невідкладної допомоги, ви можете подавати документи на проходження сертифікації.

3. Обчислювальна техніка

 • Стартова зарплата: $ 59 800
 • Середня зарплата: $ 102,000

Причина, по якій ця профільна дисципліна так затребувана полягає в тому, що вона дає безліч кар'єрних переваг в сфері комп'ютерних наук. Студенти, які вивчають обчислювальну техніку, можуть освоїти мови програмування і самостійно писати програми.

Вибір посад варіюється від інформаційних технологій (IT) до розробки комп'ютерних систем. Якщо ви навчаєтеся в престижному коледжі, у вас є більше шансів бути обраним. Однак, все ще можуть виникати труднощі із знаходженням роботи після випуску.

Стаття в Forbes (forbes.com) говорить:

«Згідно з останніми даних Національною Асоціацією Коледжів і Роботодавців, яка опитала щонайменше 10 000 студентів останнього курсу бакалаврату, близько 70% випускників спеціальності« обчислювальна техніка »мали хоча б одну роботу до закінчення коледжу того року».

2. Математика і Актуарна математика

 • Стартова зарплата: $ 58 700
 • Середня зарплата: $ 120,000

Актуарні математики аналізують фінансові наслідки і ризики, засновані на статистичних даних. Будучи професіоналами сфери бізнесу, актуарії займають посади в самих різних компаніях, від страхових до консалтингових.

В інтерв'ю виданню Business Insider (businessinsider.com), Майк Бут, виконавчий директор Об'єднання актуаріїв, каже: «якщо чесно, існує відносно невелика кількість актуаріїв, і люди нашої професії отримують пристойні гроші за свою роботу».

1. Інжиніринг - Нафтопромисловий інжиніринг

 • Стартова зарплата: $ 103,000
 • Середня зарплата: $ 160,000

Серед всіх профільних предметів, нафтопромисловий інжиніринг, на даний момент - це найбільш високооплачувана спеціальність. Інженери-нафтовики мають справу з сирою нафтою і / або природним газом.

За найбільш приблизними підрахунками, кількість випускників даного профілю складає всього 1000 студентів на рік, і це високо конкурентна сфера зважаючи на складність роботи. Не тільки інженери-нафтовики отримують високу зарплату, але й інші фахівці інженерного профілю, такі як хіміки, електрики, фахівці з матеріалознавства і космонавтиці.

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію Дивитись записи вебінарів

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути