EDUSTEPS

+38(044)333 60 04

info.edusteps@gmail.com

+38(067)333 60 04

+38(050)333 60 04

EDUSTEPS Статті Профорієнтація 5 причин пройти тест на профорієнтацію

5 причин пройти тест на профорієнтацію

Перегляди: 150 150

5 причин пройти тест на профорієнтацію

Стаття доступна такими мовами: Українською | На русском

Українською / Статті / Профорієнтація

Коли в дитинстві запитують «Ким ти хочеш стати, коли виростеш», всі відповідають не замислюючись. Але в старших класах школи це питання вже не здається таким простим.

Для батьків майбутнє їхніх дітей - один з найбільш хвилюючих питань. І крім усього іншого, батьки ще переживають і про фінансову частину питання. Адже якщо вже і інвестувати гроші в навчання за кордоном, то робити це усвідомлено!

Як вибираючи професійний шлях, зробити правильний вибір? У випадку з вибором професії потрібно пройти тест на профорієнтацію. Є кілька особливостей цього тесту і п'ять причин, чому варто пройти цей тест усім школярам.

Перша причина - дізнатися більше про свої професійні якості. Кілька студентів вже пройшли такий тест на профорієнтацію "Вибір кар'єри" в EduSteps. Надалі вони вибрали свою програму навчання під свої сильні якості. Коли я сама шукала відповідь на це питання, мені порекомендували такий тест і результат не змусив довго чекати.

Друга причина - зрозуміти особливості свого характеру і область професійних інтересів. Буває ці дві сфери не поєднуються в одній професії. Це викликає питання, а тест відповідає на такі суперечності. Часто ми звикли себе порівнювати і оцінювати під загальноприйняту норму, ставити на собі ярлики. Саме такі особливості пояснює тест. Наприклад, повільність не вважається за плюс в одній професії, але буде величезною необхідністю в інший професійної області. Такі відмінності здібностей і їх застосування пояснюють результати тесту.

Як же проходить тест на профорієнтацію?

Ви відповідаєте в режимі онлайн або оффлайн на питання, а після закінчення години отримуєте результати про ваших сильних сторонах і слабкостях, які потрібно компенсувати, щоб домогтися успіху. На основі результатів тестування, ваших інтересів і здібностей, наш фахівець запропонує вам варіанти професій, в яких ви можете досягти успіху в майбутньому.

Третя причина - вчасно почати свій професійний шлях. Отже, в якому віці можна складати тест на профорієнтацію?

Краще проходити тест не раніше, ніж з 14 років. Це найкращий час почати готуватися до вступу в університети за кордоном. Чому? Тому що можна розпізнати свої сильні сторони, підтягти англійську і розібратися в перспективних напрямках.

Результати тесту допоможуть найкращим чином зорієнтуватися в варіантах діяльності і по максимуму випробувати їх на собі. Мене особисто вразила точність і прицільність даних, які показали мою індивідуальність.

Що ще стане в нагоді в процесі проходження тесту? В основному це світла голова і бажання розібратися в собі, а головне - зосередитися на процесі. Знайти своє покликання, справа життя, сферу зайнятості - це потреба номер один для підлітків.

Четверта причина - зрозуміти рівень мотивації і які професії найбільш підходять до вас. Про це говорить підхід процесу тестування.

Загальна структура тесту на профорієнтацію "Вибір Кар'єри" має три основні блоки на різні особливості особистості, темпераменту і здібностей. Питання викладені в простій формі і всі вони стосуються шкільної програми. Потрібно відповідати ствердно, і намагатися не натискати кнопку "не впевнений". Адже в тесті "невпевнений" відповідь створює перешкоди і не дає отримати ясність результатів і чіткість даних.

Рекомендація від EduSteps: менше хвилювань, більше впевнених кроків. Це буде корисно, як для розуміння свого вибору професії, так і в процесі навчання за кордоном.

В основі вибору спеціалізацій закладено 128 професій, але це не межа для сучасного світу інформації і технології. Тому так важливо знати свої сильні сторони і слабкості, щоб зробити усвідомлений вибір на самому початку шляху вибору професії.

Як виглядають результати тесту на профорієнтацію?

Одна з особливостей тесту на профорієнтацію - це форма результатів:

▸графічна діаграма з рекомендацією профілю навчання,

▸опис даних по кожній шкалі профілю,

▸список професій, рекомендованих для учня з необхідними іспитами,

▸рекомендовані предмети для вступу,

▸рекомендації з розвитку особистісних якостей.

5 причин пройти тест на профорієнтацію

Тест допомагає зрозуміти над чим працювати в процесі підготовки перед ЗНО та є хорошим методом для визначення своїх інтересів і мотивації, а також оцінки здібностей. Результати тесту допомагають вибудувати алгоритм індивідуального навчання для учня.

Тест на профорієнтацію витримав всі вимоги на достовірність і чіткість результатів. Майбутній студент аналізує, зважує подальше рішення і робить впевнений крок.

Єдине, про що я шкодую - це те, що не пройшла такий тест раніше. Зараз можу радіти за студентів, які завдяки EduSteps вибирають свою професію впевнено і вільно.

Чому батькам варто записати свою дитину на тест на профорієнтацію?

У компанії EduSteps ми гарантуємо конфіденційність на всіх рівнях підбору і зарахування в Університет. Ви можете довіритися досвіду наших консультантів, тому що з 2010 року вони допомагають студентам вчитися за кордоном.

П'ята причина - розумно інвестувати фінансові вкладення батьків. Це поширене побоювання дітей, які представляють інтереси сім'ї. Батьки, прочитайте цей пункт уважно.

Після того, коли ваша дитина пройде тест на профорієнтацію, ви будете розуміти:

  • Спектр можливостей і полегшити своїй дитині вибір спеціальності
  • Можливі протиріччя в інтересах вашої дитини
  • Сильні сторони дитини
  • Як розумно і грамотно інвестувати фінанси в вищу освіту дитини
  • Як підібрати Університет / коледж / навчальну програму з нашими академічними консультантами відповідно до особливостей вашої дитини
  • Як обрати навчальний заклад відповідно до потреб ринку і бажанням майбутнього студента

Після того, як ваша дитина пройде тест на профорієнтацію, ви будете бачити чіткий список за пріоритетами вибору професії. Цей критерій складається спочатку окремо по інтересам, здібностям і бажанням дитини, потім він входить в загальний список пріоритетних професійних напрямків.

Консультація після тесту і отримання результатів буде відбуватися з професійним психологом. Над Вашою метою працює команда фахівців. З одного боку - академічні консультанти EduSteps, з іншого - сертифікований психолог для більш детальної роботи з результатами. Консультант-психолог роз'яснює особливості характеру дитини, допомагає зрозуміти результати. Батьки можуть задати питання.

Вибір майбутньої кар'єри - це важливе рішення на шляху до кар'єри мрії. Телефонуйте, залишайте запити на сайті EduSteps - і ми зробимо все можливе, щоб ви досягли своєї мети! Тому що наша місія - це ваша десяточка при попаданні в ціль. Тест на профорієнтацію дозволить максимально наблизитися до цього значення.

5 причин пройти тест на профорієнтацію

Підібрати програму навчання

Скинути

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів, тощо

Обери напрям, країну та рівень твоєї освіти

Скинути