+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
• КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Навчання в Канаді Вартість навчання в Канаді
Вартість навчання в Канаді

Вартість навчання в Канаді


Українською / Статті / Навчання в Канаді

Вартість навчання в Канаді є порівняно доступною для студентів з України. Існує міф про безкоштовну освіту в Канаді, але ті, хто дійсно серйозно задумався про навчання в цій країні знають, що вища освіта в Канаді є платною. Вартість навчання в університетах і коледжах Канади набагато нижча ніж в інших англомовних країнах таких як, Великобританія, США або Австралія. Цей факт робить Канаду найпривабливішою країною для іноземних студентів. За даними OECD Study Канада зайняла 2 місце серед самих «освічених» країн світу. 26 університетів Канади увійшли в рейтинг Times Higher Education World University Rankings.

Можна багато писати про переваги вищої освіти в Канаді, проте в цій статті ми розглянемо в деталях вартість навчання в Канаді. Ми розділили статтю на три основні розділи:

 1. Вартість навчання в університетах Канади
 2. Вартість навчання в коледжах Канади
 3. Додаткові витрати, пов'язані з навчанням в університетах і коледжах Канади

Чому необхідно знати вартість навчання в Канаді

Студенти повинні враховувати вартість навчання і супутніх витрат, коли обирають Канаду для здобуття вищої освіти. Для отримання канадської студентської візи вам потрібно буде показати довідку з банку з відповідною сумою на рахунку.

Вартість навчання в університетах Канади

Вартість навчання в університетах Канади набагато вища ніж в коледжах, але і нижча, ніж у Великобританії, США, Австралії та Ірландії. Ціна залежить від року навчання, навчальної програми, диплома, провінції в якій розташований університет. Наприклад, університети Ньюфаундленду найнижчі за вартістю, а університети провінції Онтаріо (найпопулярніша провінція серед студентів з України) - найдорожчі.

Запишіться на індивідуальну консультацію з фахівцем компанії EDUSTEPS. Ми допоможемо правильно розрахувати вартість програми навчання і підібрати університет в Канаді.

Запис на безкоштовну консультацію

Недорогі університети Канади

Ми пропонуємо вам список з 3 університетів, які вважаємо найдоступнішими за вартістю для студентів з України.

 • Thompson Rivers University - середня вартість навчання на рік - 17 820  канадських доларів
 • Simon Fraser University - середня вартість навчання на рік - 22 237 канадських доларів
 • University of Winnipeg - середня вартість навчання на рік 16 200 канадських доларів

Престижні університети Канади

Ціна на вищу освіту в Канаді змінюється в залежності від престижу навчального закладу. Найдорожчими університетами вважаються топові університети, які увійшли в світові рейтинги кращих з кращих.

 • University of Toronto - середня вартість навчання на рік  54 848  канадських доларів
 • University of British Columbia - середня вартість навчання на рік - 45 000 канадських доларів
 • McGill University - середня вартість навчання на рік - 38 000 канадських доларів

Крім високої вартості навчання університети славляться найжорсткішими вимогами до іноземних студентів. Студентам з України досить складно вступити в університет Торонто або Британської Колумбії без додаткового підготовчого року навчання

Вартість навчання в коледжах Канади

Якщо вартість навчання в університетах Канади для вас занадто висока, не впадайте у відчай. Ви можете отримати престижну освіту (диплом бакалавра, професійний диплом або сертифікат і пост дипломну освіту) в канадських Коледжах.

Запишіться на індивідуальну консультацію з фахівцем компанії EDUSTEPS. Ми допоможемо правильно розрахувати вартість програми навчання і підібрати коледж в Канаді.

Запис на безкоштовну консультацію

Ми умовно ділимо коледжі на 2 основних типи: підготовки до університету та професійної освіти.

Коледжі підготовки до університету. У них студенти вчаться 2 роки після закінчення школи і на 3 курс переводяться в Канадський університет на програму бакалавра. Вартість навчання в таких коледжах: до 14 000 - 15 000 канадських доларів на рік

Коледжі професійної та вищої освіти. Тут ви можете отримати диплом бакалавра, сертифікат про пост дипломну освіту. Найбільша кількість коледжів такого типу зосереджено в провінції Онтаріо. Вартість навчання від 12 до 18 тисяч канадських доларів.

Додаткові витрати в університетах і коледжах Канади або Fees

Ви помітили, що у вартості навчання на сторінках коледжів і університетів Канади також вказані додаткові витрати. Вони є обов'язковими для всіх без винятку студентів. Існують такі додаткові витрати:

 • Страхування: від 400 канадських доларів в семестр
 • Навчальні матеріали (підручники не входять у вартість навчання): від 500 канадських доларів
 • Сервісний збір коледжу і університету: від 300 канадських доларів за рік або семестр
 • Technology fees: від 200 канадських доларів

Будьте готовими, що рахунок на оплату прийде на 1000 доларів більше, з урахуванням додаткових витрат. Додатково вам потрібно враховувати витрати на проживання

Отже, вища освіта в Канаді платна для всіх без винятку студентів. Вартість навчання в канадських коледжах у 2 рази нижча, ніж в університетах. Є навчальні заклади дорогі і більш доступні за вартістю. Ми допоможемо вам вибрати навчальний заклад в Канаді, який буде відповідати вашому бюджету.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів і коледжів Канади, оскільки є офіційним представником приймальних комісій канадських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомога в оформленні документів на студентську візу в Канаду.

Для початку скористайтеся безкоштовною консультацією. Вона допоможе розібратися в процедурі вступу до коледжів або університетів Канади і в тому, чим саме ми зможемо вам допомогти.

Запис на безкоштовну консультацію:

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію Дивитись записи вебінарів

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути