+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Навчання в Великобританії Програми навчання в Англії після 11 класу
Програми навчання в Англії після 11 класу

Програми навчання в Англії після 11 класу


Українською / Статті / Навчання в Великобританії

Навчання в університетах Англії характеризується престижем, високим рівнем викладання і багато віковими традиціями. Університети Великобританії по праву займають провідні позиції в світових рейтингах університетів і пропонують освіту, яке максимально зосереджену на отриманні студентом знань та навичок за фахом, що гарантує в майбутньому успішне працевлаштування за кордоном і кар'єрний ріст.

Сьогодні в світі існує величезна кількість навчальних закладів, але батьки і студенти обирають ті університети, яким можна довіряти. В цьому випадку, вищу освіту у Великобританії, те, що потрібно. Об'єднане Королівство стало першою країною, де з'явилися Вищі навчальні заклади. Престижні Оксфорд і Кембридж дуже швидко завоювали популярність і стали найпопулярнішими у всьому світі. Високий рівень освіти в Англії це також заслуга держави. Щорічно уряд Великобританії виділяє величезні суми на розвиток освітнього сектора, наукові дослідження та залучення міжнародних студентів.

Ми вважаємо, що освіту в Великобританії варто вибрати з таких причин:

  • - Університети Великобританії займають топові позиції в рейтингах вищих навчальних закладів світу
  • - Британські дипломи і сертифікати вважаються кращими в усьому світі
  • - Британська освіта - це надійна основа для будь-якої кар'єри і високої зарплати

Студенти з України, які отримали атестат про повну загальну середню освіту можуть вступити на програму бакалавра в Великобританії після проходження однієї з підготовчих програм при британських університетах і коледжах:

International Foundation Diploma: програма підготовки до вступу на перший курс університету. Успішне завершення програми гарантує надходження на 1 курс університету;

International Year One: інтенсивна програма, яка поєднує перший рік навчання і підготовчу програму Foundation. Успішне закінчення програми гарантує вступ на 2 курс університету програми Бакалавра. Ця програма часто розрахована для вступу на Бізнес спеціальності.

Запис на безкоштовну консультацію:

Що таке Бакалавр? Що потрібно знати про програму Бакалавра в Великобританії?

Дуже часто нас запитують чим відрізняється Бакалаврат від програми Бакалавра? Все дуже просто:

Бакалаврат - Bachelor Degree - це перший ступінь вищої освіти після закінчення, якої привласнюється кваліфікація в певних областях. На ці програми можуть надійти випускники шкіл, які хочуть здобути вищу освіту за спеціальністю.

Бакалавр - це молодше академічне звання, яке присвоюється випускникам ВНЗ, які закінчили навчання за відповідними програмами, в країнах з Болонською системою вищої освіти, а також в державах Британської Співдружності.

Найвідоміші з перших ступенів вищої освіти вважаються бакалавр гуманітарних наук (BA) і бакалавр природничих наук (BSc). Тривалість навчання на програму бакалавра, як правило, 3-4 роки. Ступінь Bachelor of Arts (BA) присвоюється в сферах, пов'язаних з мистецтвом, історією та мовами, спираючись на теорії. А програма рівня BSc акцентує увагу на більш серйозну технічну підготовку.

Які вимоги для студентів, які хочуть вступити на програму бакалавра?

Зазвичай для вступу на бакалаврат від абітурієнта потрібно:

  • атестат про середню освіту;
  • результати проходження тестів з англійської мови.

Кожен навчальний заклад самостійно визначає прохідні бали, необхідні для вступу на програму бакалавра.

Потрібно відзначити, що в навчальних закладах можуть бути додаткові вимоги до абітурієнтів, як-от тестування або співбесіда з профільних предметів.

Вимоги для вступу для студентів з України.

Для випускників українських шкіл, через різницю в системі освіти, є можливість зарахування на підготовчі курси, закінчивши які студент може вступити в обраний ним вищий навчальний заклад. Підготовчі курси, International Foundation Diploma або International Year One проходять при університетах або коледжах, які ведуть до вступу до вищих навчальних закладів-партнерів. Одним з таких Bellerbys College, партнер більш ніж 70 університетів Великобританії.

Як правильно вибрати програму підготовки? Де її проходити при університеті, або в коледжі? Фахівці EDUSTEPS допоможуть зробити вам правильний вибір програми навчання, орієнтуючись на дані студента.

Навчання на програмі Бакалавра:

Термін навчання на програмі бакалаврату залежить від навчального закладу і займає від трьох до п'яти (рідко - шести) років. Є звичайно програми-виключення, наприклад за медичними спеціальностям, термін навчання п'ять - шість років, і ще до них додаються два роки інтернатури.

У багатьох університетах є можливість отримати два дипломи бакалавра, тобто навчатися на двох спеціальностях (наприклад, бакалавра технічних наук в галузі освіти).

Диплом бакалавра є першою сходинкою в науковій кар'єрі. Дуже часто студенти після закінчення бакалаврату знаходять роботу. І тільки в разі потреби: підвищення по кар'єрних сходах, недолік знань для продовження роботи, вибір займатися науковою діяльністю або зміни професії студенти вступають на Магістратури, МВА або поступити знову на програму бакалавра за іншою спеціальністю. У деяких ВНЗ такі бакалаври повинні надходити знову і вчитися разом з усіма на загальних підставах; в інших же навчальних закладах підхід більш демократичний: бакалавр може вчитися за скороченою програмою, не відвідуючи ті предмети, які він вивчив під час навчання на першому бакалавраті.

Як вибрати університет у Великобританії?

Фахівці EDUSTEPS рекомендують студентам і їх батькам при виборі університету Великобританії дивитися в першу чергу на свій бюджет, а по-друге, на свої академічні дані і на рейтингу/відгуки.

Розглянемо окремо ці три фактори:

Бюджет

Вартість навчання в університетах Великобританії становить від 11 000 GBP. Існує ряд знижок, стипендій на навчання, які визначає навчальний заклад, ці знижки, зазвичай вказані на сайті університету і змінюються з року в рік.

Наявність грошових коштів, є необхідністю для отримання студентської візи до Великобританії. Суму яку потрібно показати, на рахунку залежить від вартості навчання, рівня витрат на проживання (Лондон, інші міста Великобританії)

Академічні дані абітурієнта

Перед тим як вибрати університет студенту потрібно тверезо оцінити свої дані. Шкільні оцінки і рівень володіння англійською мовою зіграє не останню роль, якщо ви націлені надійти в рейтингові вузи. Не дивлячись на обов'язкове проходження підготовчої програми, університет все одно буде брати за основу оцінки в атестаті.

Але не варто впадати у відчай рівень викладання і знань у всіх університетах Великобританії високий, тому кожному студенту ми знайдемо університет, який відповідає даним студента.

Рейтинги, відгуки

Для підбору програм навчання ми зазвичай користуємося нашим досвідом, відгуками студентів, а також офіційними рейтингами: світовим і за фахом. Для вибору програми фахівці EduSteps, також можуть організувати зустріч (в офісі або онлайн) з представником університетів.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів Англії, оскільки є офіційним представником приймальних комісій англійських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомога в оформленні документів на студентську візу в Англію.

Для початку скористайтеся безкоштовною консультацією. Вона допоможе розібратися в процедурі вступу до коледжів або університетів Англії і в тому, чим саме ми зможемо вам допомогти.

Запис на безкоштовну консультацію:

Підібрати програму навчання

Скинути

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути