На сьогодні українським дітям відкрита можливість навчання у будь-якій країні. І Британія не є винятком. Середня освіта в Англії — це чудовий внесок у майбутнє дитини. Адже навчання там вважається одним із найкращих у світі. Головне для батьків — з усього різноманіття пропозицій обрати найкраще.


Особливості приватних шкіл в Англії

У Великобританії існують державні та приватні школи. Перший варіант — це можливість здобути безкоштовну середню освіту в Англії. Але це пов'язано із певними складнощами. Набагато простіше віддати дитину на навчання до приватної школи. Тим більше, що вибір досить великий.

Школи-пансіони — це навчальні заклади, де дитині нададуть усі необхідні умови. Учні постійно перебувають у школі, їдучи додому лише на канікули. Дітям надають комфортні кімнати для проживання та триразове харчування.

У групі зазвичай трохи більш як 15 дітлахів. Також передбачений особистий наставник, який допомагає з проходженням програми. Постійно проводяться різноманітні екскурсії та заходи для розвитку талантів кожної дитини.

Рейтинг приватних шкіл відрізняється. Є установи, потрапити до яких дуже складно. Підготовку до вступу розпочинають за два-три роки.


Переваги навчання школярів у Англії

Для українських школярів навчання у школах Великобританії відкриває широкі перспективи. Це можливість досконало опанувати англійську мову, яка використовується в більшості країн світу.

Більшість випускників англійських шкіл легко вступає до ВНЗ. Додаткова підготовча програма не потрібна.

Які бувають школи-пансіони

Часто на базі англійських університетів відкриваються школи-пансіони. Це дозволяє учням заздалегідь ознайомитися з особливостями навчання в університетах Англії. Передбачається, що після закінчення школи випускник вступить до коледжу, до якого вона прикріплена. Відповідно, шкільну програму навчання складено з урахуванням майбутньої спеціальності.

Умови проживання

Оскільки більшість року учні перебувають у стінах школи, їм створено комфортні умови. Для хлопчиків та дівчаток передбачені окремі корпуси. У кожному з них постійно перебуває дорослий куратор чи педагог.

Послуги пральні, медичне обслуговування та харчування включені у вартість навчання. Що старший учень, то менше у нього сусідів по кімнаті. Випускників розселяють по дві-три особи.

Навчання з проживанням - це чудова можливість отримати відмінні знання та навчитися комунікувати з однолітками.

Залишіть контакти для швидкої консультації:


Навчання у Великобританії для дітей від 5 до 11 років

У цьому віці діти здобувають освіту в молодшій школі (Primary School). Основне завдання педагогів - розвинути в дитині навички спілкування з ровесниками. Також до програми включені предмети, що сприяють розкриттю талантів та прихильності учня.


Навчання в Англії для дітей віком від 11 до 16 років

У середній школі (Secondary School) програму урізноманітнюють загальноосвітні дисципліни. Тут передбачено вивчення кількох мов та факультативні предмети. Мета навчання — допомогти дитині з вибором майбутньої спеціальності.


Освіта у старшій школі для дітей віком від 16 до 18 років

Sixth Form College — це фактично підготовка до вступу до університету. Тут посилена увага приділяється вивченню предметів, пов'язаних з обраною спеціальністю.

Передбачена стандартна програма A-Level, в ході якої вивчають чотири профільні предмети. Також існує поглиблений варіант навчання International Baccalaureate. Він включає шість основних дисциплін. Ці програми проходять іноземні студенти перед вступом до британських ВНЗ.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів і шкіл у Великобританії, оскільки є офіційним представником приймальних комісій британських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомога в оформленні документів на студентську візу в Англію.


Що дає здобуття середньої освіти в Англії

Насамперед це проста процедура вступу до університету будь-якої країни. Майже всі навчальні заклади спрямовані на британську систему освіти. Навіть прохідний бал прив'язаний до підготовчих програм Британії.

Не менш важлива і можливість отримання посвідки на проживання надалі. Англійська влада більш лояльно ставиться до претендентів, які з дитинства перебувають у країні.


Скільки коштує навчання в школі в Англії, і як протікає процес

Вартість середньої освіти в Англії може значно відрізнятись у різних пансіонах. У середньому на рік потрібно 20 тис. фунтів. До цього бюджету входять усі витрати на дитину. Оскільки більшу частину року він перебуває у школі, то турбота про побутові питання лягає на персонал навчального закладу.

Розпорядок дня також може відрізнятися. Загалом він розроблений з урахуванням комфорту для дитини та збереження фізичного здоров'я. Типовий день англійського школяра виглядає приблизно так:

 1. Підйом — 7-00.
 2. Сніданок — 7-45.
 3. Загальний збір — 8-30.
 4. Релігійні обряди — 8-45.
 5. Уроки — 9-00.
 6. Час для відпочинку — з 11-00 до 11-20.
 7. Обідній час — 12-40.
 8. Додаткові заняття — 13-15.
 9. Уроки — 14-00.
 10. Полудник — 15-20.
 11. Спортивні заняття — 15-45.
 12. Вільний час — 17-30.
 13. Вечеря — 18-00.
 14. Час для особистих занять — 18-30.
 15. Виконання завдань додому — 19-30.
 16. Час для відпочинку — 20-00.
 17. Повернення до домашніх завдань — 20-10.
 18. Вільний час — 21-00.
 19. Сон — 22-10.

Розпорядок дня складено таким чином, щоб дитина могла приділити достатньо уваги і навчанню, і особистим захопленням.

Запис на швидку консультацію:


Процедура вступу

Система середньої освіти в Англії побудована таким чином, що іноземці можуть бути зараховані на навчання як у 7, так і в 11-13 років. Правила та вимоги керівництво кожного пансіону встановлює самостійно. Загалом процедура виглядає так:

 • з'ясування наявності вільних місць;
 • подача документів;
 • вивчення необхідного мінімуму англійських фраз;
 • проходження іспиту;
 • співбесіду з приймальною комісією;
 • підтвердження зарахування;
 • переведення оплати за навчання;
 • оформлення візових документів.

Детальна консультація

консультація, огляд навчальних закладів та країн

Підбір програми

індивідуальний підбір програм, підготовка до вступу

Подача документів

збір та оформлення документів, подача до університету, спілкування з приймальною комісією

Отримання візи

отримання запрошення, підготовка та оформлення документів для подання на візу

Пошук житла

Пошук та підбір житла, яке пропонує університет, організація зустрічі в країні навчання

Підтримка студента

підтримка під час навчання, допомога з організаційними питаннями

Як пройти навчання у приватних школах Англії за допомогою ЕDUSTEPS

Процедура вступу до школи може бути складною. Необхідні глибокі знання культури країни та нюансів законодавства. Не всім вдається впоратися із проблемою самостійно.

ЕDUSTEPS - це команда фахівців, які надають допомогу на будь-якому етапі вступу. До наших завдань входять:

 • консультація з переваг та недоліків кожної школи;
 • підбір оптимального варіанта;
 • проведення переговорів із керівництвом навчального закладу;
 • підготовка та пересилання необхідних для вступу паперів;
 • підбір курсів для попереднього вивчення мови;
 • підбір підготовчої програми перед тестуванням;
 • підготовка до співбесіди;
 • допомога в оформленні візи.

Ми беремо на себе всі клопоти, пов'язані з вступом дитини до англійської школи та її перельотом на місце навчання. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у безпеці та комфорті вашої дитини. Досвідчені фахівці допомагають вирішувати сотні великих і маленьких завдань, що виникають під час вступу до британського навчального закладу.

9

років на ринку

10+

країн

500+

університетів

600+

щасливих студентів

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

Читайте також:OK