+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Навчання в Великобританії Поради щодо іспиту A-level
Поради щодо іспиту A-level

Поради щодо іспиту A-level


Українською / Статті / Навчання в Великобританії

Дуже часто ми отримуємо дзвінки від стурбованих батьків і студентів з проханням допомогти і порадити: що робити якщо студент «провалив» іспит A-level? Якщо те ж питання турбує і вас, тоді наші поради допоможуть розібратися в ситуації і знайти вихід.

По-перше, хочу сказати, що не скласти іспит A-level або «провалити» цей іспит просто неможливо. Єдиний шанс - це просто не з'явитися. У нашому випадку, «провалити» A-level означає - отримати оцінки набагато нижче очікуваних, замість А наприклад D.

На що впливає результат іспиту A-Level

Результат, який ви отримаєте вплине на рішення університету, в який ви подавали документи на зарахування. Як ви напевно вже знаєте, високо рейтингові університети Великобританії вимагають від абітурієнтів надати результат «А» з усіх предметів, а іноді навіть «А +».

Тому, чим нижче рейтинг університету, тим більше шанси у вас вступити в цей університет, надавши низький бал по A-level.

І так, ви отримали результат іспиту (нижче очікуваного) і вас не прийняла в університет. Найголовніше в цьому випадку - не панікувати. У будь-якій ситуації можна знайти вихід.

Що робити якщо провалив іспит

Порада # 1

Завчасно подбайте про те, щоб ви подали документи до університетів різного рівня вимог до абітурієнтів. Студенти, які вступають на перший курс університету у Великобританії повинні подавати всі аплікаційні форми через національну онлайн систему UCAS. Ця система дозволяє кожному студенту зробити вибір з 5 вищих навчальних закладів. Переконайтеся, що у вашому списку є 2 високо рейтингових університетів, 2 університети більш середнього рівня (куди ви з упевненістю можете сказати, що поступите), і 1 запасний варіант, обираючи університети у Великобританії обов'язково врахуйте усі важливі фактори. Звичайно, всім студентам не подобатись мати запасний варіант, адже вони не хочуть потрапити саме в нього, але це не обов'язково трапиться, якщо оцінки у вас будуть хороші.

Порада # 2

Якщо ви отримали відмову про зарахування від усіх університетів, в які подавали документи, у вас є шанс потрапити в університет через програму UCAS Clearing Service. У серпні, університети, які не набрали необхідну кількість студентів відкривають додатковий набір. Важливо розуміти, що ці навчальні заклади не будуть в топах рейтингів. Уважно вивчіть варіанти, які пропонуються системою UCAS Clearing Service, якщо вони вам підходять, подавайте заявку. Якщо ж немає ...

Порада # 3

Оскаржити результат іспитів ви можете тільки в тому випадку, якщо точно знаєте або впевнені, що вас неправильно оцінили. Оскаржити результат ви зможете подавши заявку в центр, де проходила складання тесту. Врахуйте, що ваш результат перевірять і оцінка може бути нижче або вище.

Порада # 4

Напевно, він підходить багатьом іноземним студентам і зокрема студентам з України. Ви можете пройти підготовчу програму Foundation, так як повторити програму A-level ви не зможете через правил отримання студентську візу.

Підготовча програма дасть вам можливість виправити оцінки і вступити до університетів більш високого рівня, звичайно ж, якщо результат у вас буде хороший.

Порада # 5

Цей варіант ідеально підійде для тих студентів, які не бажають перездавати або оскаржувати тест, а також проходити додатковий рік підготовки.

Система освіти Великої Британії пропонує програми професійної підготовки -BTEC HND course, який викладається в Коледжах Великобританії. Курс дає можливість отримати професійні навички в перебігу 2 років навчання, після чого, студент може перевестися в університет на 3 курс і отримати диплом бакалавра.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів Великобританії, оскільки є офіційним представником приймальних комісій британських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомога в оформленні документів на студентську візу в Англію.

Для початку скористайтеся безкоштовною консультацією. Вона допоможе розібратися в процедурі вступу до університетів Англії і в тому, чим саме ми зможемо вам допомогти.

Запис на безкоштовну консультацію:

Підібрати програму навчання

Скинути

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути