EDUSTEPSНавчанняУніверситетиУніверситети Канади University of Fraser Valley

4 / 5 (3)

University of Fraser Valley

University of the Fraser Valley - Більш відомий як Університетський коледж долини Фрейзер, г.Вібрант-Абботсфорд на схід від Ванкувера. Один з кращих університетів в провінції Британської Колумбії. Система освіти Канади - одна з кращих в світі, а канадські дипломи визнані в усьому світі. Вартість навчання вигідно конкурує з іншими університетами на заході, що привабливіше для міжнародних студентів. Дуже комфортне розташування по відношенню до США, а для вибору спеціальності необхідно зв'язатися з менеджером EDUSTEPS.

Рік заснування 1974
Тип університету Державний  
Напрямок університету Науково-дослідницький
Початок програм  Вересень, січень 

APPLY NOW  ASK 

Шляхи вступу:

 • Мовний курс EAP
 • Підготовча програма *
 • Пряме зарахування

* Підготовча програма — це перший етап перед першим курсом для міжнародних студентів

Програми навчання в University of Fraser Valley

 • Підготовчий курс англійської мови EAP
 • Сертифікат (1 рік)
 • Диплом (2 -3 роки)
 • Associate Degree (2-3 роки)
 • Диплом бакалавра (3-4 роки)
 • Диплом магістра (1-2 роки)
 • Після дипломна освіта (1 год)

Факультети і спеціальності в University of Fraser Valley

 • Art and Design
 • Agricultural Sciences, Horticulture
 • Degree in Child and Youth Care
 • Adult Education Degree
 • Business
 • Business Administration (Agriculture Management)
 • Business Administration (Aviation)
 • Business Administration (Trades Management)
 • Computing and IT
 • Criminal Justice Degree
 • Engineering
 • Environmental Science and Agriculture
 • Finance and Economics
 • Geography and Geology
 • Kinesiology Degree
 • Hospitality and Tourism
 • Journalism and Media Studies
 • Management
 • Marketing and Communications
 • Performing Arts and Music
 • Psychology
 • Social Work Degree - Child Welfare Specialization
 • Social Science

Стипендії в University of Fraser Valley


В університеті долини Фрейзер (UFV) талановитим студентам пропонують знижки на навчання. Подробиці читайте в розділі вартість навчання.

Повний опис

Університету долини Фрейзер (UFV) - Університет долини Фрейзер один з перших в національному рейтингу Канади. Цей заклад високо цінується за високі академічні досягнення студентів, сприятну атмосферу навчання, креативну співпрацю різних факультетів із громадськими організаціями. Ви хочете відчути новизну знань, атмосферу пригод і навчитися лідерству? Тоді Вам до Університету долини Фрейзер! Тут насичена атмосфера міжнародного співтовариства - сюди приїжджають студенти з 86 країн світу. В університеті працює система підтримки студентів через наставництво, консультування, один на один і в групах при необхідності. Всього тут навчається близько 15000 студентів, в аудиторії приблизно 20 чоловік протягом лекцій та семінарів. 

В університеті дуже високо цінуєтся рівень викладання і професорський склад UFV регулярно проходить акредитацію. Тому студенти отримують не тільки якісне навчання, а й цікаві можливості для креативного процесу, професійного розвитку в стінах UFV. Це забезпечує готовність вирішувати завдання суспільного значення після навчання в університеті.

Базу для університету в 1974 році започаткував коледж Фрейзер-Веллі. У той час в Канаді не вистачало професійних робочих, учених, інженерів і фахівців. Програма коледжу відповідала потребам суспільства в професійному навчанні серед населення району Фрейзер-Веллі. У 1988 році заклад став університетським коледжем. Цей статус дозволяв випускати фахівців із академічним ступенем. У 1990-х коледж став найбільшим вищим навчальним закладом в провінції Британської Колумбії.

У квітні 2008 року уряд провінції визначив статус коледжу Фрейзер-Веллі як університет. Набір студентів збільшився в три рази, а в даний час складає більше 15 000 студентів щорічно. У звіті канадського університету Globe and Mail за 2010 р UFV отримав найвищі оцінки «A Range» серед всіх вищих навчальних закладів в Британській Колумбії: «A» за якістю освіти, взаємодії між студентами і викладачами, а також з огляду на простоту зарахування.

Кампуси університету долини Фрейзер (UFV)

Університет розташований на схід від Ванкувера, м.Вібрант Абботсфорд з населенням близько 140 тисяч чоловік. Один з 5 найбільших міст в провінції, з переважанням молоді. Всього на території Канади є 4 кампусу, як самостійні студентські містечка, і один на території Індії, як філія для студентів з місцевого населення. У Канаді це - кампус Абботсфорд (Abbotsford), Чілівак (Chilliwack), Місія (Mission) і Надія (Hope), які розташовані у східній частині провінції Британська Колумбія. Всі кампуси пов'язані місцевої трасою для студентського автобуса.

Студенти можуть обрати додаткову освіту в галузі мистецтва, гуманітарних наук, соціології, прикладної комунікації, бізнесу, сестринської справи, технічні програми та маркетинг, окрім головного напрямку. 

Академічна програма університету UFV об'єднана в роботу «факультетів» і «шкіл» для міжнародних студентів. В даний час в університеті сім факультетів і три школи. Коледж мистецтв складається з двох найбільших факультетів (гуманітарного і соціального) з шістнадцятьма відділеннями за різними спеціальностями. За ним слідує факультет прикладних і технічних досліджень, в той час як на факультеті природничих наук є чотири відділення, а на факультеті медичних наук - п'ять напрямків. У 2009/2010 рр. велика частина студентів отримала диплом бакалавра, близько 13000 чоловік.

Дослідження на базі університету

UFV є альма-матір'ю, початком досліджень для десяти наукових центрів та інститутів. На базі кампуса Чілівак знаходиться новий Центр сучасного досвіду в сфері сільського господарства Британської Колумбії. Велика частина досліджень в UFV, проводяться на базі Центру інновацій в галузі харчових продуктів і сільськогосподарських земель.

У UFV працюють канадські вчені на дослідних кафедрах:

 • Ленор Ньюман очолює канадську дослідницьку кафедру в області продовольчої безпеки і навколишнього середовища
 • Х'ю Броуді очолює канадський науковий центр з досліджень корінного населення
 • Сінді Джардін керує кафедрою канадських досліджень в області охорони здоров'я і підтримки порядку в соціумі
 • Ірвін Коен займає посаду старшого наукового керівника RCMP в області зниження злочинності

 Студенти і викладачі беруть активну участь в дослідженнях. Викладацький склад UFV приділяє велику увагу, щоб студенти розвивали навички дослідження і наукового підходу до знань. Студенти мають можливість подавати заявки на гранти і керувати дослідними проектами, писати статті у співавторстві з професорами і представляти доповіді на міжнародних конференціях. UFV також просуває і визнає студентські дослідження на програмі бакалаврату за видатні досягнення в галузі досліджень.

Кампуси університету UFV - більш детально

Abbotsford

Історично з цього кампусі в 1978 році починали з професійну програму для столярів. Міністерство вищої освіти профінансувало будівництво столярної майстерні та обладнання для свого професійного магазину. Землю передали також під володіння коледжу. Інші професійні програми базувалися на кампусі Абботсфорд в будівлі корпусу C. У 1991 році UCFV перенесла всі професійні і технічні програми в кампус Абботсфорд.

Кампус в Абботсфорд був першим кампусом UFV більше 10 років з 1983 року. Восени 1996 року відкрили нову будівлю - тепер тут знаходиться головна бібліотека установи, Центр доступу до комп'ютерної лаборавторії First Heritage та інші навчальні та допоміжні приміщення. Відкрився корпус D з навчальними класами, лабораторіями та офісами. У 2002 році відкрився Центр для студентської активності та перша гімназія. У 2007 році відкрили перший студентський гуртожиток UFV - Baker House, а також великий спортивний зал на 1500 місць.

 У 2007 році програми UFV Trades and Technology перемістилися в сучасні відремонтовані приміщення в новому Канадському освітньому парку канадських збройних сил Чілівак. Більшість програм і служб, які базуються в Чілівак, переїхали в новий кампус CEP в 2012 році.

Кампус Чілівак в Канадському освітньому парку Кампус Південного Чілівак розташований в Освітньому парку Канади (CEP). З 2009 року в ньому знаходяться Торгово-технологічний центр, а з 2012 року - будівля факультету медичних наук і Сільськогосподарський центр сучасних досліджень.

UFV Five Corners У зв'язку з розвитком бізнесу та навчанням підприємництву 2012 році університет планував відкриття додаткового кампуса. Упор хотіли зробити на програмування, розвиток бізнесу і навчання в цій області. Банк Монреаля навіть подарував окрема будівля університету під це проект, в районі Five Corners в центрі міста Чілівак. 2018 року проект був припинений, а зараз будівля в оренді у Chilliwack Economic Partners Corporation.

UFV Hope або Центр Надії - це регіональний центр, під його управлінням перебуває шкільний район округу Фрейзер-Каскад.

UFV Mission (Місія) У 1975 році на базі кампуса "Місія" був створений тимчасовий кампус, що пропонує програми додаткової освіти та базової освіти для дорослих. У 1996 році UFV і шкільний округ Місії об'єдналися, щоб відкрити Центр спадщини парку на території кампуса Місія. Цей центр діє як кампус UFV, середня школа, громадський театр і фітнес-центр, всі вони знаходяться в одній будівлі.

Чандігарх, Індія UFV India розташований в Чандигархі, Індія, в кампусі коледжу Госвамі Ганеш Датта Санатан Дхарма Чандігарх (коледж SD) в секторі 32-C. Цей міжнародний заклад був заснований в 2006 році, щоб надати альтернативний варіант навчання студентам з Індії, які бажають отримати диплом канадського університету.

Розташування університету UFV

З будь-якого кампуса університету легко дістатися до Ванкувера (1 година), Калгарі (1 година), а також до кордону з США (10 хвилин) через спеціальний тунель, куди студенти люблять ходити на шопінг у вільний час. У Британській провінції недалеко від університету є три міжнародні аеропорти - Abbordford (YXX) - 8 km, Vancouver (YVR) - 80 km, Seattle-Tacoma (SEA) - 206 km. Це відстань необхідно враховувати при бронюванні трансферу, якщо Ви - міжнародний студент. Клімат сприяє туристичним і дослідницьким місіям. Температура взимку - 7.7С, навесні від 14 градусів, влітку - близько 22С, восени - 18С. Досить комфортно, не дивлячись на загальне враження від клімату Канади.

Спорт в університеті UFV

UFV - це можливість для розвитку в жіночому футболі. В університеті є своя команда з жіночого футболу - Саскетс, талісман Каскад Сасквотча. Тренування проходять в Атлетичному центрі Envision, який складається з двох спортзалів і фітнес-центру. Жіноча баскетбольна команда виграла п'ять провінційних чемпіонатів поспіль.

За більш ніж 25 років університетської легкої атлетики UFV зарекомендувала себе як одна з найяскравіших спортивних програм в країні. Команда Cascades виграла в цілому три чемпіонати на конференціях, 15 чемпіонатів провінцій і прийняла 129 студентів-спортсменів, які отримали звання "Всі зірки провінції".

Чоловіча баскетбольна команда UFV завоювала перше в історії місце школи на чемпіонському титули за останні сім років. UFV також пропонує види спорту, які пов'язані з різними видами змагань. Робота проводиться на базі професійних клубів, такі як хіп-хоп, бадмінтон і крикет.

Ви вільні вибрати будь напрямок і ви обов'язково отримаєте досвід пригоди в команді. В годині часу від кампуса Ви можете дістатися до гірськолижних курортів, океану або Ванкувера. А також є можливість проїхати п'ять хвилин і відвідати США.

 У зимові місяці долина Фрейзер залишається зеленою, в середньому опади випадають лише кілька днів на рік. Ви можете насолоджуватися природою цілий рік, вибираючи з безлічі цікавих заходів, включаючи пішоходні прогулянки, плавання, катання на велосипеді, рафтинг, гольф, риболовлю, сноуборд, катання на лижах і багато іншого.

Вчися і працюй, коли ти міжнародний студент UFV

Часте запитання від міжнародних студентів - чи є можливість підробляти? Так, як студент Ви можете працювати на базі кампуса, підбирати варіанти кар'єри прямо під час навчання. Тут необхідно враховувати, що це до 20 годин в тиждень, коли Вам вже є 18 років.

Які є шляхи для працевлаштування:

 • Робота на кампусі

 Як міжнародний студент, Ви можете знайти роботу на території кампусу з частковою зайнятістю, яка буде гнучкою і побудованої на вашому розкладі занять. Робота в кампусі дає вам можливість працювати з викладачами та співробітниками UFV, набуваючи досвіду роботи і поповнити своє резюме новими рекомендаціями.

Робота під час навчання

 Якщо Ви студент денного відділення і вчіться більше шести місяців, ви можете вибрати місце роботи за межами університетського містечка. Робота поза кампуса може допомогти Вам дізнатися більше про робочу практику, набути нових навичок і налагодити нове коло контактів.

UFV бере участь в програмі Co-op

 Університети Канади високо цінують ставлення до навчання і успішності студентів. Тому якщо Ваші оцінки страждають, то пріоритет більше в навчанні, ніж в можливості заробітку. З іншого боку - досвід роботи у Вашій області ще під час навчання, це великий плюс в плані майбутньої кар'єри. Якщо Ви можете чергувати навчання і роботу без шкоди від процесу, тоді це дуже хороша можливість. Працюючи в Вашій галузі знань в рамках навчальної програми UFV, Ви налагоджуєте робочі контакти і отримуєте досвід по своєму диплому.

 Проживання

Університет UFV має одну студентську резиденцію, Baker House, в кампусі Abbotsford. Цей студентський гуртожиток відкрито в 2007 році. У ньому студенти можуть вибрати кімнату з 102 люксових номерів, всього тут розташовані 204 кімнати. Також кожну будівлю обладнано інтернет провайдером для швидкісного інтернету, навіть у ванній кімнаті. В кожному номері є мікрохвильова піч і міні-холодильник. Вартість плану харчування в середньому від 2000, 1500 або 1000 доларів на Ваш вибір. Є загальна територія для лаундж-зони студентів з телевізором. Для зручності студентів надана кімната під пральню. На території резиденції розташовані кафе, ресторани, невеликі бутікі. Весь час проживання в резиденції студенти знайдуть допомогу кураторів 24/7 прямо на території.

Вартість навчання на рік на програму бакалавра.

Станом на осінь 2020 року вартість для міжнародних студентів становить в цілому до 30 000 канадських доларів оплати за перший рік навчання (2 семестри = 8 місяців очної форми).

Вартість навчання включає:

 • Навчання і студентські збори
 • Збір за адміністрування міжнародного портфоліо
 • Книги і необхідне приладдя
 • Медична страховка
 • Розміщення
 • Кишенькові витрати

Кожен семестр передбачає напрацювання 12 кредитів, за вартістю один семестр - від 15 000 доларів.

Стипендія за навчання можлива для міжнародних студентів - тільки за високі академічні досягнення, згідно з вимогою приймальної комісії.

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

Переваги навчання

 • У звіті канадського університету Globe and Mail за 2010 р. UFV отримав найвищі оцінки «A Range» серед всіх вищих навчальних закладів в Британській Колумбії: «A» за якістю освіти, взаємодії між студентами й викладачами, а також по простоті подачі документів.
 • В університеті 5 кампусів, 4 на території Канади - Абботсфорд (Abbotsford), Чілівак (Chilliwack), Місія (Mission) і Надія (Hope), які розташовуються на східній частині провінції Британська Колумбія. Всі кампуси пов'язані місцевою трасою для студентського автобуса. 
 • Міністерство вищої освіти профінансувало будівництво столярної майстерні та обладнання свого спеціального магазину. Муніципальна влада передала землю під володіння коледжу. Інші професійні програми базувалися в кампусі Абботсфорд в будівлі корпусу C.
 • У зв'язку з розвитком бізнесу та навчанням підприємництву 2012 році університет планував відкриття додаткового кампуса. Упор хотіли зробити на програмування, розвиток бізнесу і навчання в цій області. Банк Монреаля навіть подарував окрема будівля університету під це проєкт, в районі Five Corners в центрі міста Чілівак.
 • З будь-якого кампуса університету легко дістатися до Ванкувера (1 година), Калгарі (1 година), а також до кордону з США (10 хвилин) через спеціальний тунель, куди студенти люблять ходити на шопінг у вільний час.
 • Дізнайтеся більше у наших консультантів!

Вартість навчання в University of Fraser Valley

Вартість навчання в університеті для міжнародних студентів UFV

 • Програма бакалавра - $ 30000
  Магістерська програма - $ 25000
  Додаткові витрати (мед.страховка і реєстраційний платіж) - $ 3200

Додаткові витрати на рік:

 • Книги та витратні матеріали - $ 1,280
  UFV Резиденція - $ 5,900
  Кишенькові витрати - $ 4000

Дізнатися більше про знижки

Проживання

 • Host Family
 • Університетський кампус
 • Студентська резиденція
 • Проживання поза кампусом

Необхідний рівень володіння англійською мовою

Рівень англійської 

IELTS TOEFL Duolingo English Test*
6.5 88 115 

* необхідно перевірити актуальність на момент подання документів 

Як вступити до University of Fraser Valley

Освітнє агентство EDUSTEPS надає повний спектр послуг по зарахуванню до університетів і коледжів за кордоном. З нами ви пройдете всі етапи аплікаційного процесу, від підбору навчального закладу до отримання студентської візи і виїзду за кордон.

Для вашої зручності, ми підготували два основних пакети послуг, для самостійних студентів, і тих, кому необхідна ґрунтовна допомога. Зарахування можливо тільки в університети-партнери EDUSTEPS.

Пакет PREMIUM Пакет FREE
Пaкет Premium Пакет Free
Індивідуальний план зарахування
Подача документів в обрані університети-партнери *
Спілкування з приймальною комісією
Оформлення документів для зарахування, переклади англійською
Допомога в складанні листів Мотивації і резюме
Підготовка пакету документів для виїзду за кордон
Оформлення студентської візи
Бронювання проживання та страховки

* Допомога з оформленням документів надається в пакеті Premium. Пакет Free має на увазі, що у вас є повний пакет документів, і академічний консультант їх тільки перевіряє.


** ВАЖЛИВО! У більшості випадків ми не надаємо послуги окремо. Віза — такий же важливий процес під час вступу до університету за кордоном. Успіх в отриманні візи залежить від правильно обраної програми!

OK