+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
• КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Профорієнтація Nursing Сестринська справа в університетах за кордоном
Nursing Сестринська справа в університетах за кордоном

Nursing Сестринська справа в університетах за кордоном


Українською / Статті / Профорієнтація

Освітнє агентство EDUSTEPS пропонує студентам з України широкий вибір курсів по напрямку Сестринська справа Nursing в університетах і коледжах Великобританії, США, Канади, Ірландії, Франції та інших країн. Програми зарубіжних університетів дають можливість отримати престижний диплом бакалавра або магістра, який затребуваний роботодавцями по всьому світу.

У цій статті ми вирішили дати загальні рекомендації тим студентам, які хочуть отримати диплом бакалавра, магістра або закінчити пост дипломну освіту в області догляду за хворими в університетах за кордоном.

Як ми можемо вам допомогти?

 • Підбір країни навчання і університету
 • Підготовка пакету документів на зарахування
 • Зарахування на програму
 • Оформлення документів на отримання студентської візи
 • Підготовка до виїзду за кордон

Спеціальність Сестринська справа в університетах за кордоном

Сестринська справа (Nursing) - це прекрасна кар'єра для іноземних студентів, оскільки означає професійне зростання і спеціалізацію у різних сферах. Багато асоціюють медсестер / медбратів з госпіталями, і не дарма, адже більше половини всіх медпрацівників працює саме там. Фахівці даного профілю потрібні в хірургії, швидкій допомозі, акушерстві, педіатрії, інтенсивної терапії та онкології, і багатьох інших напрямках. Деякі медсестри / медбрати мають багатопрофільну підготовку і можуть переходити з одного відділення в інше.

Медсестри / медбрати виконують також офісну роботу в кабінетах лікарів, трудяться в амбулаторіях або в амбулаторних хірургічних центрах. Такий медперсонал готує пацієнтів до звичайного огляду, робить ін'єкції і видає ліки, обробляє і перев'язує рани, асистує на нескладних операціях.

Медсестри / медбрати, зайняті в громадському секторі, працюють з населенням, окремими людьми або групами, сім'ями з метою поліпшення стану їх здоров'я. Вони проводять інструктажі на тему здорового способу життя і профілактики захворювань, правильного харчування і догляду за дітьми. Такі медпрацівники організовують кампанії з імунізації, контролю артеріального тиску, проводять мамографії і тести на ВІЛ / СНІД.

Медсестри-доглядальниці забезпечують тривалий догляд за хворими в будинках для людей похилого віку, хоспісах, на дому.

Освітнє агентство EDUSTEPS створено з метою допомогти Вам зі вступом на спеціальності з сестринської справи в університети за кордоном. Ми допомагаємо майбутнім студентам зі вступом до університетів і коледжів Великобританії, США, Канади, Німеччини, Франції, Іспанії, Чехії, Кіпру, Швейцарії та інших країн. Почніть свій шлях до успіху вже сьогодні і замовте безкоштовну консультацію в офісі EDUSTEPS або через Skype.

Запис на безкоштовну консультацію

Більшість курсів по сестринській справі розраховані на чотири роки і складаються з безлічі дисциплін. Крім загальноосвітніх медичних предметів студенти проходять практику в медичних центрах. Лекції, семінари, практикуми та групова робота на базі новітнього обладнання розкривають всі аспекти роботи медичного персоналу.

Кар'єра в сфері сестринської справи

Студенти курсу вже під час навчання можуть фокусувати своє навчання на окремих професійних напрямках: лікування дорослих, дітей, людей з особливими потребами та психічними захворюваннями. Але це також не означає, що з часом можна буде змінити свою вузьку спеціалізацію.

Кар'єрні перспективи цієї престижної професії досить великі, а оплата праці - гідна. Але головна перевага цієї роботи - це можливість допомагати людям.

Мінімальні вступні вимоги

Вступні вимоги на спеціальності з сестринської справи в університетах за кордоном будуть залежати від країни навчання. Як мінімум для вступу на програму бакалавра студенту необхідно буде надати:

 • Атестат про середню освіту
 • Результати тесту на знання іноземної мови

Для вступу на програми магістратури в університети за кордоном студентам необхідно надати:

 • Диплом бакалавра за спеціальністю
 • Результати тесту на знання іноземної мови

Умови прийому студентів на програми бакалавра або магістра за напрямом «Сестринська справа» можуть залежати від навчального закладу і країни. Завдання EDUSTEPS - правильно визначити вимоги щодо зарахування університету за кордоном, в якому ви хочете вчитися, і підготувати документи для подальшого зарахування.

У яких університетах за кордоном ви можете вивчати Nursing

Нижче наводимо перелік посилань на найбільш привабливі, на нашу думку, навчальні заклади для українських студентів, де можливо отримати якісну закордонну освіту за даною спеціальністю:

 1. University of Edinburgh
 2. University of Glasgow
 3. University of Surrey
 4. Keele University
 5. University of Liverpool
 6. University of Bradford
 7. University of East Anglia
 8. University of Sheffield
 9. University of Nottingham
 10. Glyndwr University

Подайте заявку на навчання на курсі по сестринській справі в університетах за кордоном

Якщо ви зацікавлені і хочете більше дізнатися про спеціальності Сестринська справа в університетах Англії, США, Канади, Італії, Іспанії та інших країн, замовте безкоштовну консультацію вже сьогодні. Послуга агентства EDUSTEPS Premium гарантує вам повну підготовку документів на зарахування до закордонного університету та повне оформлення документів на отримання студентської візи на програми бакалавра та магістра спеціальності «Сестринська справа».

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію Дивитись записи вебінарів

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути