+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
• КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Профорієнтація Вчити Human resourses в університетах за кордоном
Вчити Human resourses в університетах за кордоном

Вчити Human resourses в університетах за кордоном


Українською / Статті / Профорієнтація

Освітнє агентство EDUSTEPS пропонує студентам з України широкий вибір курсів по напрямку Кадровий менеджмент в університетах і коледжах Великобританії, США, Канади, Ірландії, Франції та інших країн. Програми зарубіжних університетів дають можливість отримати престижний диплом бакалавра або магістра, який затребуваний роботодавцями по всьому світу.

У цій статті ми вирішили дати загальні рекомендації тим студентам, які хочуть отримати диплом бакалавра, магістра або закінчити пост дипломну освіту в галузі управління кадрами в університетах за кордоном.

Як ми можемо вам допомогти?

 • Підбір країни навчання і університету
 • Підготовка пакету документів на зарахування
 • Зарахування на програму
 • Оформлення документів на отримання студентської візи
 • Підготовка до виїзду за кордон

Спеціальність HR в університетах за кордоном

Академічний ступінь за спеціальністю «Управління персоналом» (HR, Human Resourses) відкриє Ваші двері в світ кар'єрних можливостей з хорошою перспективою заробітку і посадових підвищень. Кадровий фахівець, який займається тренінгами для співробітників компаній, їх професійним розвитком, наймом і вибудовуванням взаємин між працівниками може знайти своє застосування практично в будь-якій компанії незалежно від роду її діяльності.

Освітнє агентство EDUSTEPS створено з метою допомогти Вам зі вступом на спеціальності з кадрового менеджменту в університети за кордоном. Ми допомагаємо майбутнім студентам зі вступом до університетів та коледжів Великобританії, США, Канади, Німеччини, Франції, Іспанії, Чехії, Кіпру, Швейцарії та інших країн. Почніть свій шлях до успіху вже сьогодні і замовте безкоштовну консультацію в офісі EDUSTEPS або через Skype.

Запис на безкоштовну консультацію

Ми радимо майбутнім рекрутерам вибирати закордонні університети, які мають акредитації визнаних кваліфікаційних інститутів. Це відкриває набагато більше кар'єрних можливостей при пошуку роботи на міжнародному ринку праці. Врахуйте також необхідність освоювати цю спеціальності англійською мовою, який є інструментом спілкування світового бізнесу.

Кар'єра в сфері управління кадрами (HR, Human Resourses)

Випускники факультетів рекрутингу мають дуже широке поле застосування своїх знань і умінь. Будь-яка успішна компанія, незалежно від роду її діяльності, прагне обзавестися фахівцями з підбору, навчання і ведення персоналу. Будь то сервіс, державний сектор або медустанова, робота HR-фахівця включає в себе організацію і планування трудових ресурсів, набір і відбір кандидатів, припинення трудових відносин, навчання і розвиток людей, згрупування команди, оцінку роботи і послуг співробітників.

Мінімальні вступні вимоги

Вступні вимоги на спеціальності з кадрового менеджменту в університетах за кордоном будуть залежати від країни навчання. Як мінімум для вступу на програму бакалавра студенту необхідно буде надати:

 • Атестат про середню освіту
 • Результати тесту на знання іноземної мови

Для вступу на програми магістратури в університети за кордоном студентам необхідно надати:

 • Диплом бакалавра за спеціальністю
 • Результати тесту на знання іноземної мови

Умови прийому студентів на програми бакалавра або магістра за напрямом «Управління кадрами» можуть залежати від навчального закладу і країни. Завдання EDUSTEPS - правильно визначити вимоги щодо зарахування університету за кордоном, в якому ви хочете вчитися, і підготувати документи для подальшого зарахування.

Якщо Вам необхідно підвищити свій бал по іспиту IELTS для вступу на спеціальність Управління кадрами, підпишіться на курси IELTS в центрі Лондона вже прямо зараз.

У яких університетах за кордоном ви можете вивчати кадровий менеджмент (HR, Human Resourses)?

 1. Aston University
 2. Brunel University London
 3. University of Durham
 4. University of Glasgow
 5. Imperial College London
 6. Lancaster University
 7. University of Leeds
 8. London School of Economics
 9. University of Manchester
 10. University of Strathclyde

Подайте заявку на навчання на курсі з кадрового менеджменту в університетах за кордоном

Якщо ви зацікавлені і хочете більше дізнатися про спеціальності Управління кадрами в університетах Англії, США, Канади, Італії, Іспанії та інших країн, замовте безкоштовну консультацію вже сьогодні. Послуга агентства EDUSTEPS Premium гарантує вам повну підготовку документів на зарахування до закордонного університету та повне оформлення документів на отримання студентської візи на програми бакалавра та магістра спеціальності «Управління персоналом».

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію Дивитись записи вебінарів

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути