+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
• КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Як вступити до університету Амстердаму: інформація для випускників шкіл
Як вступити до університету Амстердаму: інформація для випускників шкіл

Як вступити до університету Амстердаму: інформація для випускників шкіл


Статті / Навчання в Нідерландах

Нещодавно відбулася зустріч наших студентів з представником і координатором навчальних підготовчих програм університету Амстердам, Дереком Робертсоном. На презентації була представлена ​​інформація про програми навчання в університеті, можливості та умови вступу до університету для іноземних (в нашому випадку, студентів з України), умови отримання візи і можливості працевлаштування після закінчення університету в Голландії.

Спеціально для наших студентів, і тих, хто зацікавлений у навчанні в Нідерландах і безпосередньо в University of Amsterdam, ми підготували оглядову інформацію.

Голландія - перша європейська країна, яка ввела програми навчання англійською мовою. У 2010-2011 в Нідерландах навчалося вже понад 80000 іноземних студентів. Університет Амстердама вітає іноземців серед своїх студентів, тут навчається понад 2500 студентів з 100 країн світу. Університет Амстердама - дослідний центр світового рівня, метою якого є розвиток навичок незалежного наукового мислення кожного студента.

Університет Амстердама входить в список 100 кращих університетів світу (THE World University Rankings 2021). Система освіти Голландії визнана у всьому світі, 11 з 14 дослідницьких університетів Голландії входять в список 200 кращих університетів світу за версією Times.

University of Amsterdam / OnCampus Amsterdam - офіційний партнер EDUSTEPS. Більш детальну інформацію ви можете знайти на нашому сайті в розділі Університети.

Переваги навчання в Нідерландах і в Університеті Амстердама:

 • Навчання англійською мовою
 • Велика кількість іноземних студентів в університеті
 • У Нідерландах розташовані офіси багатьох міжнародних компаній, тому англійська мова, є основною мовою бізнес спілкування
 • У цій країні розташовані офіси таких компаній, як - Philips, Heineken, Shell, ING Bank
 • Амстердам багатонаціональне місто, тут ви можете зустріти представників понад 180 національностей
 • Низька вартість навчання англійською, в порівнянні з іншими європейськими країнами. Вартість року навчання в університеті Амстердама - 9000 євро
 • Проживання та супутні витрати невеликі, в порівнянні з іншими європейськими країнами. В місяць ви витратите від 950 до 1400 євро максимум на проживання, харчування та супутні витрати
 • Чудові умови проживання для студентів
 • Чудова інфраструктура навчального закладу дозволяє студентам вчитися, займатися спортом і розвиватися в різних напрямках
 • Нідерланди - найбезпечніша країна в Європі
 • Для студентів з України Голландія надає можливість залишитися на додатковий рік після закінчення університету для пошуку роботи

Студенти з України, а саме випускники середньої школи, не можуть вступити до університету відразу на перший курс навчання. Основна причина: невідповідність систем освіти (так як необхідно надати атестат про 12 річну освіту) і вік (мінімальний вік для вступу - 18 років, студенти 17 річного віку в університет не приймаються).

Як вступити до університету Амстердаму

Для того, щоб студенти могли вступити на перший курс університету, їм пропонується пройти додатковий рік підготовки, який складається з інтенсивного курс англійської мови та предметів за обраною спеціальністю. Додатковий підготовчий рік студенти проходять на кампусі університету Амстердама.

Що таке підготовча програма ONCAMPUS Amsterdam?

ONCAMPUS Amsterdam - це особлива програма організована University of Amsterdam і лідируючим освітнім провайдером Cambridge Education Group, який співпрацює з провідними міжнародними університетами та готує студентів до вступу до вищих навчальних закладів з 1952 року. Ця програма - єдина в Голландії, яка передбачає підготовку до вступу на базі університету. Курс поєднує висококласне навчання на базі факультету економіки і бізнесу університету Амстердама і незабутній досвід справжнього студентського життя. Під час навчання студенти будуть мати доступ до всіх об'єктів університету, включаючи комп'ютерні центри, бібліотеки.

Яку програму і напрям краще вибрати?

Університет Амстердама пропонує тільки 4 основних напрямки, викладання на яких ведеться англійською мовою: Бізнес і економіка; Політика, Психологія, Економіка і Право; Гуманітарні науки; Європеїстика. ONCAMPUS Amsterdam пропонує вступ на дві основні спеціальності: Бакалавр в сфері бізнесу та економіки, Бакалавр в сфері політики, права, психології або економіки.

Основні програми підготовки:

Undergraduate Foundation Program (UFP): Бізнес і Економіка

Успішне закінчення програми гарантує вступ на програму BSc in Economics and Business (спеціальності: Економіка і фінанси, Економіка, Бізнес)

 • Тривалість програми: 1 академічний рік (9 місяців)
 • Початок і тривалість навчання: 21 вересня 2015 - 3 червня 2016 року; 11 січня 2016 - 19 серпня 2016
 • Вартість навчання 14 550 Євро
 • Реєстраційний внесок: 200 Євро
 • Депозит 2300 Євро
 • Програма навчання: 26 занять на тиждень - математика, англійська, економіка та ін.
 • Вимоги до абітурієнтів: 17 років, атестат про повну загальну середню освіту, IELTS 5.0, вступний тест з математики

Undergraduate Foundation Program (UFP): Бізнес і Економіка

Успішне закінчення програми гарантує вступ на програму BSc in PPLE (спеціальності: Politics, Law, Psychology, Economics))

 • Тривалість програми: 1 академічний рік (9 місяців)
 • Початок і тривалість навчання: 21 вересня 2015 - 3 червня 2016 року; 11 січня 2016 - 19 серпня 2016
 • Вартість навчання 14 550 Євро
 • Реєстраційний внесок: 200 Євро
 • Депозит 2300 Євро
 • Програма навчання: 26 занять на тиждень - математика, англійська, економіка та ін.
 • Вимоги до абітурієнтів: 17 років, атестат про повну загальну середню освіту, IELTS 5.5, вступний тест з математики

Як вступити на підготовчу програму?

Step 1: Зв'язатися з консультантом EDUSTEPS по телефоном: 38 044 333 60 04 або електронною поштою: info.edusteps@gmail.com для уточнення детальної інформації про програму, яка Вас цікавить. Після консультації, Ви отримаєте інформацію на e-mail з покроковою інструкцією по зарахуванню.

Step 2: Підготовка і подача документів на програму. Для вступу Вам необхідно підготувати наступний пакет документів:

- Атестат про повну загальну середню освіту або виписка оцінок зі школи за останні 2 роки

 • - Копія першої сторінки закордонного паспорта
 • - Тест з англійської мови
 • - Мотиваційний лист
 • - Онлайн тест з математики
 • - Оплата реєстраційного внеску - 200 Євро

Step 3: Отримання підтвердження про зарахування, оплата депозиту в розмірі 2000 Євро, який входить у вартість навчання в університеті. Подача документів в університет на отримання візи. Бронювання проживання.

Step 4: Підтвердження від університету про отримання візи. Подача документів в посольство.

Step 5: Отримання візи, підготовка до виїзду за кордон.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів Нідерландів, оскільки є офіційним представником приймальних комісій нідерландських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомога в оформленні документів на студентську візу.

Для початку скористайтеся безкоштовною консультацією. Вона допоможе розібратися в процедурі вступу університетів Нідерландів і в тому, чим саме ми зможемо вам допомогти.

Запис на безкоштовну консультацію:

Підібрати програму навчання

Скинути
Замовити консультацію Дивитись записи вебінарів

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути