За даними міжнародного видання «Pisa», найвищий рівень освіти у підлітків у Канаді. І це досить вагома причина для того, щоб віддати дитину до школи цієї країни. А якщо додати високий рівень життя, відмінні умови та наявність різноманітних методик для розвитку, то Канада виглядає однією з найпривабливіших країн для здобуття середньої освіти. Навчання дітей у Канаді є гарантією отримати якісні знання та диплом, який приймають вищі навчальні заклади всіх країн без додаткових умов.

Залишіть контакти для швидкої консультації:

Середня освіта в Канаді для українців

Навчання для дітей у Канаді — це можливість отримати престижний диплом за невеликі гроші. Після закінчення канадської школи дитина має потужну освітню базу. Це значно полегшує подальший вступ до університетів Канади, США, Британії та будь-якої європейської країни.

Більшість престижних та відомих університетів віддають перевагу абітурієнтам з високим рівнем знань. А канадські школи дають саме таку підготовку. Крім того, процес вступу стає значно простішим. Відпадає потреба підтверджувати знання мови або займатися перекладом документів.

Навчання в школі в Канаді — це насамперед захопливий та цікавий процес. В освітніх програмах вдало поєднуються традиційні європейські методики та прогресивні технології американських шкіл. Навчання проводиться в ігровій формі. Завдяки цьому діти відвідують уроки із задоволенням та легко засвоюють пропонований матеріал.

Серед основних переваг навчання у школі в Канаді відзначають:

 • високий рівень безпеки;

 • розвинені методики навчання;

 • професіоналізм педагогів;

 • комфортні умови проживання;

 • диплом, який суттєво полегшує вступ до відомих вузів світу.


Система шкільної освіти (державні та приватні школи)

Як і в європейських країнах, шкільне навчання в Канаді складається з трьох етапів (початкова середня та старша школи). У країні є приватні та державні навчальні заклади. Іноземців приймають на навчання у будь-яке з них. Але варто пам'ятати, що незалежно від форми власності школи навчання буде платним.

Зазвичай батьки обирають приватні навчальні заклади. Державні школи не передбачають забезпечення проживання учнів, тому батькам доведеться підшукувати сім'ю, що приймає.

У приватних школах є спеціально обладнані житлові приміщення для дітей. Також є обов'язковим штат персоналу, що забезпечує їх комфортне проживання.

Навчання у приватній школі має ще низку переваг:

 • велика територія для прогулянок та ігор;

 • невелика кількість учнів у кожній групі;

 • кваліфікований персонал;

 • відмінна продумана інфраструктура.

Всі учні зобов'язані носити форму школи. Це зводить нанівець соціальну різницю між дітьми. Практично всі школи пансіонати розташовуються в передмістях або невеликих містечках із чистою екологією та гарною природою.


Особливості середньої освіти в Канаді

Система освіти та навчання в Канаді справді унікальна. Немає єдиних вимог щодо вивчення предмета або методик викладання. Рішення про технологію навчання приймає територіальна влада. Найчастіше адміністрація провінції встановлює списки обов'язкових для регіону предметів, а додаткові призначаються безпосередньо навчальним закладом. Здебільшого школи наголошують на вивчення дисциплін, важливих при вступі до університету.

Через цю особливість термін навчання в Канаді дається усереднено. У деяких регіонах він становить 12 років, а в інших провінціях – 13. Іноземці можуть розпочати навчання з 6 років. Однак не на практиці найчастіше відправляють до Канади дітей 11-12 років.

У деяких школах передбачено академічний літній семестр. Це час для адаптації та вивчення особливостей життя в іншій країні.

Перед вступом діти проходять тестування. Воно допомагає з'ясувати рівень підготовки та визначити, в якому класі навчатиметься дитина. Також з'ясовують рівень знання мови. У разі потреби учня відправляють на спеціалізовані курси.

Учитися можна англійською або французькою. Найчастіше батьки обирають програми з вивченням двох мов.


Як вступити до школи в Канаді

Процес вступу є максимально простим. На першому етапі необхідно вибрати навчальний заклад, зіставити вартість навчання, розташування школи та запропоновані умови. Наступним етапом є складання заяви на зарахування. Найкраще це робити за пів року до початку навчального процесу. Після цього залишається лише дочекатися підтвердження. Далі необхідно скласти договір зі школою та сплатити навчання. На основі отриманого документа можна оформлювати візу та проїзні папери.

Довідка! Одна зі значних переваг приватних шкіл у Канаді – це повна відповідальність за учня. Тобто батькам не доведеться шукати опікуна, який проживає в країні.

Залишіть контакти для швидкої консультації:


Необхідні документи

Зазвичай вступ не потребує великої кількості документів. Достатньо подати виписку про успішність за останні три роки або атестат про закінчення школи в Україні. У першому варіанті документ слід завірити у нотаріуса.

Також знадобляться:

 • сертифікат про знання мови;

 • закордонний паспорт;

 • свідоцтво про народження.

Тестування з окремих дисциплін зазвичай проводять лише школи з високим конкурсом. Тобто заклади, що належать до елітних. За недостатнього рівня володіння мовою учню пропонують пройти курси. Паралельно можна вивчати дисципліни, які потребують відмінного розуміння мови. Зазвичай це фізкультура та мистецтво.


Програми старшої школи

Залежно від цілей потрібно вибрати відповідну програму навчання. Іноземцям пропонується кілька варіантів.

Назва програми

Умови

Академічний рік

Як зрозуміло з назви, навчання займає 1 рік. Але є школи, де цю програму поділяють на два роки.

Міжнародний бакалаврат

Для проходження програми потрібно два роки. Після закінчення навчання видається сертифікат, необхідний вступу до університету. Документ приймають вищі навчальні заклади всього світу.

Advanced Placement

Підійде для тих, хто вже визначився із майбутньою спеціальністю. Під час програми вивчаються профільні дисципліни. При цьому навчання відбувається саме за програмою університету. Як наслідок, сертифікат про успішне проходження програми дає право на зарахування до вишу поза конкурсом. У деяких випадках Advanced Placement дозволяє вступити одразу на другий курс університету.


Проживання під час навчання

Є два варіанти проживання під час навчання у школах Канади: у сім'ї або на території навчального закладу. Приватні школи пансіонати зазвичай повністю беруть він піклування про учнів. На закритій та охоронюваній території навчального закладу є все, що необхідно дітям для комфортного проживання. Там розташовані кафетерії, різноманітні спортивні та розважальні споруди, навчальні корпуси, столові, пральні та, звичайно, резиденції.

Молодших школярів розміщують у кімнатах по 3-4 особи. Для старших підготовлено приміщення на 1-2 учні. Кімнати повністю обладнані всім необхідним для комфортного проживання. Там є ліжка, шафи, столи та полиці.

Школа забезпечує харчування дітей. За бажанням вони також можуть відвідувати місцеві кафетерії, де до послуг напої та солодощі. Співробітники школи продумують індивідуальний план навчання та дозвілля для кожного учня. До нього можуть входити спортивні заняття, творчий розвиток чи волонтерська діяльність.


Скільки коштує навчання у школі

Ціна навчання в Канаді залежить від багатьох факторів. Слід враховувати рівень оснащення та особливості навчальних програм. Не менш важливим є рейтинг та популярність навчального закладу. За бажанням можна підібрати школу з відповідними розцінками. Особливо якщо звернутися до професіоналів, які знають нюанси навчання у кожному закладі.

У середньому розраховувати варто на 30-50 тис. канадських доларів на рік. Для талановитих та старанних учнів тут передбачено систему стипендій та грантів. Діти з високим рівнем успішності, а також беруть активну участь у житті школи можуть отримати стипендію, яка дозволить покрити до 90% вартості навчання.


Перспективи після випуску

Навчання в Канаді для дітей — це чудова нагода отримати престижний диплом. Такий документ відчиняє двері найкращих університетів усього світу. Випускникам канадських шкіл, на відміну від володарів українських дипломів, не потрібно проходити додаткову програму підготовки для вступу. Дипломи приймаються у будь-якій країні Європи та світу.


Допомога у виборі та вступі до школи в Канаді

Наша компанія сприяє зарахуванню до кращих шкіл Канади. Ми допоможемо підібрати навчальний заклад, подати документи та отримати згоду на зарахування. З нами навчання в Канаді для школярів стає простим та реальним. Наші спеціалісти не просто займаються оформленням документів. Вони подбають про оформлення візи, допоможуть знайти та забронювати квитки, організують безпечне та комфортне переміщення дитини до школи.

Детальна консультація

консультація, огляд навчальних закладів та країн

Підбір програми

індивідуальний підбір програм, підготовка до вступу

Подача документів

збір та оформлення документів, подача до університету, спілкування з приймальною комісією

Отримання візи

отримання запрошення, підготовка та оформлення документів для подання на візу

Пошук житла

Пошук та підбір житла, яке пропонує університет, організація зустрічі в країні навчання

Підтримка студента

підтримка під час навчання, допомога з організаційними питаннями

Поширені запитання

  • За скільки потрібно подавати документи для вступу до школи Канади
  • Краще розпочинати процес заздалегідь. Збір документів, листування з адміністрацією та оформлення візи можуть тривати від 6 до 12 місяців.

  • Хто несе відповідальність за дитину в Канаді
  • Батьки можуть знайти опікуна з місцевих жителів. Однак більшість приватних шкіл надають опікунів самостійно.

  • Який рівень знання мови необхідний для вступу до школи Канади
  • Вимоги знання мови залежать від віку дитини. В ідеалі він має розуміти розмовну мову. Це значно полегшить процес адаптації та знизить ймовірність стресу.

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

Читайте також:OK