Навчання в Канаді, вища освіта та звичайні школи недарма вважаються перспективним та престижним напрямком для студентів з усього світу. Адже саме ця країна за даними ООН визнана найкращою для проживання. За статистикою Канада знаходиться на четвертому місці у світі за кількістю учнів із різних держав. І на це є чимало причин.

Залишіть контакти для швидкої консультації:

Вища освіта в Канаді для українців

Наші співвітчизники активно подають документи до навчальних закладів Канади. Це відкриває широкі перспективи випускників. Ті, хто отримав вищу освіту в Канаді, відкриті двері престижних компаній усього світу. Така особливість пов'язана із унікальною системою навчання.

Навчання в університетах Канади

Канадські виші дають студентам не просто величезні теоретичні знання, а й потужну практичну базу. Уряд країни дбає про якість навчання. Тому в університетах обладнано високотехнологічні лабораторії та одні з найкращих бібліотек. Варто зазначити і педагогічний склад. У Канаді із студентами займаються практики. Тобто викладач сам є фахівцем високого класу у даній спеціальності.

У Канаді чимало по-справжньому давніх університетів. Тому система навчання успішно поєднує в собі класичні, перевірені часом та ультрасучасні методики.

Не менш привабливим є і навчання в середніх школах Канади для іноземців. За час навчання дітей чудово готують до вступу до університетів та коледжів.

Іноземних абітурієнтів завжди цікавить, скільки коштує навчання в університеті Канади. Адже ціна навчання іноді є вирішальним чинником під час виборів країни. І саме Канада відрізняється найлояльнішими розцінками. При цьому якість освіти не поступається провідним європейським вишам. Щоб сплатити вартість навчання, знадобиться в середньому 20 000 CAD на рік.

Навчання в коледжі в Канаді

Непоганою альтернативою університету може стати коледж. Це навчальний заклад, де навчання спрямоване на здобуття практичних знань у вибраній галузі. Як правило, випускники коледжів мають високу популярність на ринку праці. При цьому навчання триває набагато менше. Мінімальний термін навчання складає 1 рік, максимальний – 4.

Високих вимог до вступників не висувають. Через велику кількість практики досконале знання мови не потрібне. Відповідь на запитання «скільки коштує навчання у коледжі в Канаді» також порадує потенційних студентів. Ціни на навчання у коледжах набагато нижчі, ніж в університетах. На рік у середньому потрібно заплатити 10 000 CAD.

По закінченні коледжу випускники одержують диплом. У деяких навчальних закладах їм надається ступінь бакалавра. Оскільки затребуваність таких фахівців дуже висока, влада зацікавлена у залученні студентів. Візи абітурієнтам видають охоче та без особливих складнощів.

Вступити до коледжу можуть як випускники шкіл, так і люди, які вже мають диплом вишу. Останнім пропонують програми післядипломної підготовки.

EDUSTEPS

Ми — агентство з навчання за кордоном. Допомагаємо студентам з України вступити до університетів, коледжів та шкіл у Канаді, оскільки є офіційним представником приймальних комісій канадських навчальних закладів. Для роботи з нами ви можете скористатися пакетом послуг EDUSTEPS Premium, який включає повний супровід студента по зарахуванню, а також допомогу в оформленні документів на студентську візу в Канаду.

Особливості вищої освіти в Канаді

Навчання в університетах Канади — це цікавий та цікавий процес. Вся система спрямована на розвиток особистісних якостей, відповідальності та амбітності. Тут не буде обов'язкового часу, який студент має відсидіти на уроках. Графік занять вільний. Велика увага приділяється самонавчання. Тобто студенту надають все необхідне для самостійних досліджень. При цьому він одержує всебічну підтримку викладача.

Для розвитку у студентів практичних навичок розроблено систему стажувань. Адміністрація кожного вишу домовляється з великою кількістю компаній про співпрацю. Це дозволяє працевлаштувати студентів на етапі навчання. Багато стажування непогано оплачуються. Завдяки цьому студенти отримують необхідні навички та додатковий дохід.

На науково-дослідних напрямках можна отримувати стипендію. Це дозволяє зменшити вартість навчання в Канаді в магістратурі. При цьому абсолютно всі університети країни є платними. Уряд не поділяє абітурієнтів на громадян та іноземців. Безкоштовна вища освіта в Канаді не передбачена ні для кого. При цьому, єдиних тарифів немає. Тому кожен може знайти для себе університет з оптимальними розцінками.

Важливо, що багато вишів дають можливість українцям пройти навчання в Канаді після 11 класу, без добору 2 років. При цьому можна навчатися англійською або французькою мовами. А іноді й на двох одразу.

Навчання в університетах триває щонайменше 3 роки. Престижні університети висувають високі вимоги до вступників. Учень повинен знати одну з мов на високому рівні. Це пояснюється великою кількістю дослідницьких проєктів.

Частина країни є ще не обжитими землями. Відповідно, у Канаді висока потреба у фахівцях сфер сільського та лісового господарства. Саме в цих напрямках можна здобути освіту за найнижчими цінами. Навіть вартість навчання у магістратурі в Канаді тут буде знижена за рахунок стипендій.

Не менш потрібні й фахівці у сфері IT. Програмісти, графічні дизайнери, аналітики та ілюстратори можуть розраховувати на швидке працевлаштування після отримання диплома.

Крім того, в країні потрібні фахівці з таких напрямків:

 • медики;

 • технічні фахівці (інженери);

 • екологи;

 • журналісти;

 • економісти;

 • педагоги.

Як вступити до вишу Канади

У більшості вишів Канади вступних іспитів не передбачено, що значно полегшує процес вступу. А ось термін подання документів університети встановлюють самостійно. Тому єдиного періоду подання документів немає. Крім того, вимоги для абітурієнтів також відрізняються. В основному для вступу потрібне знання англійської або французької на досить високому рівні.

У деяких університетах для вступу до магістратури потрібно складати іспити. На відміну від звичних нам, де перевіряються знання, канадські є певними тестами, що дозволяють визначити здібності до тих чи інших дисциплін. Іноді від результатів тестування може залежати і вартість навчання у магістратурі Канади.

Після вступу до університету знадобиться оформити студентську візу. Процедура не стосується легких, але й не є особливо складною. Ймовірність схвалення середньої візи.

Які документи необхідні

В основному для вступу потрібні лише атестат та сертифікат про проходження тестів на знання мови. Однак для деяких спеціальностей може знадобитися портфоліо. Зазвичай це потрібно майбутнім художникам, дизайнерам та представникам інших творчих спеціальностей.

Важливо мати високі бали з профільних предметів. У деяких випадках адміністрація вишу наполягає на проведенні співбесіди чи написанні мотиваційного листа. Для проходження інтерв'ю їхати до Канади не потрібно. Він проводиться онлайн.

Детальна консультація

консультація, огляд навчальних закладів та країн

Підбір програми

індивідуальний підбір програм, підготовка до вступу

Подача документів

збір та оформлення документів, подача до університету, спілкування з приймальною комісією

Отримання візи

отримання запрошення, підготовка та оформлення документів для подання на візу

Пошук житла

Пошук та підбір житла, яке пропонує університет, організація зустрічі в країні навчання

Підтримка студента

підтримка під час навчання, допомога з організаційними питаннями

Навчання та робота в Канаді

Законом Канади дозволено підробіток під час навчання. Чимало студентів користуються цим для покращення фінансового стану. Крім того, додатковим джерелом доходів можуть стати стажування.

Одним із популярних варіантів підробітку для студентів у Канаді є робота на кампусі. Університети та коледжі Канади надають студентам можливість працювати у різних відділах університету. Це може бути бібліотека, їдальня, адміністративний відділ та інші. Студенти знаходять це дуже зручно, оскільки вони працюють практично не відриваючись від навчального процесу.

Інший поширений варіант - це робота в кафе чи ресторані. Цей вид діяльності передбачає навички обслуговування клієнтів, але часто беруть студентів без досвіду.

При кожному коледжі чи університеті є кар'єрний центр, у якому підкажуть не лише з пошуком підробітку, а й запропонують стажування, якщо воно передбачене програмою навчання.

Перспективи для випускників

Випускники канадських університетів можуть знайти престижну роботу як усередині країни, так і в усьому світі. Відмінні перспективи відкриваються для володарів дипломів ВНЗ Канади та в Україні. Як правило, багато часу на пошук роботи не потрібно. Вже у перші півроку 95% випускників знаходять гідне робоче місце. Цьому чимало сприяє система стажувань.

Умови проживання для студентів

Студенти іноземці мають кілька варіантів проживання. Деякі винаймають квартиру або домовляються про проживання в сім'ї. Але найдешевшим і зручним варіантом все ж таки вважається гуртожиток при університеті.

Резиденції для студентів розташовані на території вишу. Тобто всі учбові корпуси знаходяться в кроковій доступності. Як правило, студенти живуть у кімнатах по кілька людей. При цьому житлове приміщення обладнане шафами, ліжками, полицями, столами та всім необхідним для життя та навчання. У деяких університетах у кімнатах розміщуються сейфи, де учні можуть зберігати особисті речі.

Готувати та прати учні можуть у спільних кухнях та пралень. Туалети та душ також призначені для кількох користувачів.

Жіночі та чоловічі кімнати розташовуються у різних будинках. Сімейним парам можуть дозволити жити в одній кімнаті. Територія резиденції охороняється. Крім того, за дисципліною у гуртожитках слідкує спеціальний співробітник.

Допомога при вступі до Канади

Вступ до навчальних закладів Канади багатьом здається складним завданням. Однак з нашою компанією вам не доведеться перейматися результатами, витрачати час на пошук вишу або турбуватися про переліт і пошук житла. Наші фахівці сприяють кожному етапі. Маючи величезний досвід та знаючи особливості вимог кожного навчального закладу, вони швидко та якісно підшукують університет чи коледж згідно з запитами клієнта. А учень у цей час може повністю зосередитися на підготовці до життя та навчання у новій країні.

9

років на ринку

10+

країн

500+

університетів

600+

щасливих студентівПоширені запитання

  • За який термін слід подавати документи на вступ до Канади
  • Єдиних термінів подання документів у Канаді немає. А сам процес досить тривалий. Тому підготовку до вступу краще розпочинати за 1-2 роки.

  • Чи можна працювати під час навчання у Канаді
  • Так. Закон дозволяє підробітку студентам. Під час канікул цьому можна приділяти до 40 годин, а коли розпочинається навчальний процес — до 20.

  • Який рівень знання мови необхідний для здобуття вищої освіти в Канаді
  • Зверніться до наших фахівців, щоб отримати вичерпну інформацію про вимоги університетів та коледжів Канади у вашому напрямку. Не знаєте що хочете вивчати? Ми допоможемо визначитись і з цим!

  • Скільки коштує навчання в Канаді для українців
  • Все залежить від обраної спеціальності та вишу. Вимоги для абітурієнтів у кожному університеті відрізняються.

  • Що дає навчання у Канаді
  • Диплом канадського вузу — це безліч можливостей. Ви зможете знайти високооплачувану роботу в будь-якій країні світу, залишитися в Канаді або повернутися в Україну висококласним фахівцем.

Замовити консультацію

Підібрати програму

Скинути

Читайте також:OK