+38 (044) 333 60 04 Всі контакти
+38 (067) 333 60 04 +38 (050) 333 60 04 info.edusteps@gmail.com
КОНСУЛЬТАЦІЯ
EDUSTEPS Статті Профорієнтація Навчатись в університеті за кордоном за спеціальністю фінанси і бухгалтерський облік
Навчатись в університеті за кордоном за спеціальністю фінанси і бухгалтерський облік

Навчатись в університеті за кордоном за спеціальністю фінанси і бухгалтерський облік


Українською / Статті / Профорієнтація

Освітнє агентство EDUSTEPS пропонує студентам з України широкий вибір курсів напрямку фінанси і бухгалтерський облік в університетах і коледжах за кордоном, у Великобританії, США, Канаді, Ірландії та інших країн. Програми закордонних університетів дають можливість отримати престижний диплом бакалавра, магістра, який затребуваний роботодавцями по всьому світу.

У цій статті, ми вирішили дати загальні рекомендації тим студентам, які хочуть отримувати диплом бакалавра, магістра або пост дипломну освіту в галузі фінансів та бухгалтерського обліку в університетах за кордоном.

Як ми можемо вам допомогти?

 • Підбір країни навчання і університету
 • Підготовка пакету документів на зарахування
 • Зарахування на програму
 • Оформлення документів на отримання студентської візи
 • Підготовка до виїзду за кордон

Спеціальність фінанси і бухгалтерський облік в університетах за кордоном

Якщо Ви цікавитеся побудовою успішної кар'єри у сфері бухгалтерського обліку або фінансів, тоді цей курс може направити Вас на правильний шлях, що веде до отримання безлічі престижних посад. Кар'єра бухгалтера або фінансиста часто асоціюється з дуже високою заробітною платою, а дипломовані фахівці в даній галузі знаходяться в числі найбільш прибуткових кар'єрних опцій, які тільки доступні на ринку праці.

Освітнє агентство EDUSTEPS створено з метою допомогти Вам зі вступом на спеціальності з фінансів і бухгалтерського обліку в університети за кордоном. Ми допомагаємо майбутнім студентам зі вступом до університетів та коледжів Великобританії, США, Канади, Німеччини, Франції, Іспанії, Чехії, Кіпру, Швейцарії та інших країн. Почніть свій шлях до успіху вже сьогодні і замовте безкоштовну консультацію в офісі EDUSTEPS або через Skype.

Програми з бухгалтерського обліку та фінансів в університетах за кордоном забезпечать Вам унікальну перспективу і дадуть знання з економіки, математики, політології, психології та соціології. Студенти будуть засвоювати підготовку і тлумачення фінансової інформації поряд з набуттям теоретичного і практичного розуміння основ фінансової діяльності.

Кар’єра у галузі фінансів та бухгалтерського обліку

Випускники університетів за кордоном, які отримали диплом бакалавра або магістра з фінансів і бухгалтерського обліку мають широкий вибір посад після випуску. Кар'єрні перспективи цих спеціальностей включають роботу за напрямками: бухгалтерія, банківська справа, брокерське страхування, фінансове консультування, фінансовий трейдинг, інвестиційний аналіз і податкове консультування.

Завдяки необхідності в дипломованих бухгалтерів і фінансистів, знайти роботу за фахом можна в широкому колі різних компаній і секторів. Починаючи бухгалтерськими фірмами, банками, страховими та консалтинговими компаніями, і закінчуючи величезними корпораціями.

Мінімальні вступні вимоги

Вступні вимоги на спеціальності з Бухгалтерської справи та Фінансів в університетах за кордоном будуть залежати від країни навчання. Як мінімум для вступу на програму бакалавра студенту необхідно буде надати:

 • - Атестат про середню освіту
 • - Результати тесту на знання іноземної мови

Для вступу на програми магістратури в університети за кордоном студентам необхідно надати:

 • - Диплом бакалавра за спеціальністю
 • - Результати тесту на знання іноземної мови

Умови прийому студентів на програми бакалавра або магістра за напрямом бухгалтерія та фінанси можуть залежати від навчального закладу і країни. Завдання EDUSTEPS - правильно визначити вимоги щодо зарахування університету за кордоном, в якому ви хочете вчитися і підготувати документи для подальшого зарахування.

У яких університетах за кордоном ви можете вивчати фінанси і бухгалтерський облік?

Щоб ознайомитися з кращими програмами Великобританії з фінансів та бухгалтерського обліку, знайдіть цікаву для вас інформацію про десять кращих університетів за версією рейтингу Guardian 2017 University Guide, де викладаються дані дисципліни, за нижче вказаним списком:

 1. University of Leeds
 2. University of Warwick
 3. Heriot-Watt University
 4. City University London
 5. Loughborough University
 6. University of Strathclyde
 7. Lancaster University
 8. University of Reading
 9. University of Nottingham
 10. University College London

Подайте заявку на навчання фінансів і бухгалтерського обліку в університетах за кордоном

Якщо ви зацікавлені і хочете більше дізнатися про спеціальності Бухгалтерський облік і фінанси в університетах за кордоном в Англії, США, Канаді, Італії, Іспанії та інших країнах, замовте безкоштовну консультацію вже сьогодні. Послуга агентства EDUSTEPS Premium гарантує вам повну підготовку документів на зарахування до закордонного університету та повне оформлення документів на отримання студентської візи на програми бакалавра та магістра за спеціальністю фінанси і бухгалтерський облік.

Запис на безкоштовну консультацію

Підібрати програму навчання

Скинути

Популярні розділи блогу

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів тощо

Обери напрямок, країну і рівень своєї освіти

Скинути