info.edusteps@gmail.com +38(067)333 60 04 +38(050)333 60 04
+38(044)333 60 04 Всі контакти

5 КРОКІВ, ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ УНІВЕРСИТЕТУ США

Перегляди: 931

5 КРОКІВ, ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ УНІВЕРСИТЕТУ США

Гарвард, Йєль, Прінстон, MIT – ці гучні імена найпрестижніших американських університетів на слуху в кожного іноземного студента, котрий мріє про навчання в США. Окрім найвідоміших вузів, в США є іще 4500 вищих учбових закладів. Ці університети пропонують навчання вищого ґатунку на базі найкращих кампусів світу. Отже, давайте уявимо, що ви один з тих студентів, котрі мріють про отримання вищої освіти в США. Вам необхідно вирішити два найважливіших питання: Який університет обрати з поміж 4500? І як в цей університет вступити?

Досвід консультантів EDUSTEPS дав можливість зібрати 5 основних порад з вибору університету в США і подальшого вступу. Читайте, вивчайте і звертайтесь до нас за допомогою в зарахуванні.

Як правильно обрати університет в США1
Впевніться в тому, що обрана вами спеціальність відповідає вашим устремлінням в житті.

Нас часто запитують: як домогтись успіху в навчанні і подальшій професійній діяльності? – Ви повинні любити те, чим ви займаєтесь.

Вам необхідно раціонально підійти до питання вибору спеціальності в університеті. Але раціональний вибір має бути заснований і на вашому устремлінні та ваших мріях. Адже в університеті ви проведете практично 6 років свого життя: саме стільки триває отримання повної вищої освіти в університетах США.

Прислухайтесь до себе, не йдіть на поводу в моди або своїх друзів, пройдіть співбесіду з академічним консультантом, спитайте поради у батьків, пройдіть тест на профорієнтацію — це все допоможе вам зробити правильний вибір на користь тієї чи іншої спеціальності в американському університеті.

Гарна новина для тих студентів, котрі ще не визначились зі спеціальністю — американські університети дають можливість визначитись з напрямком підготовки протягом перших двох років навчання. Але якщо ви серйозно надумали вступати в університети Ліги Плюща, визначитись варто одразу ж.

Студенти, зацікавлені в навчанні в університеті США можуть пройти попередню консультацію в офісі компанії. Наші консультанти допоможуть визначитись зі спеціальністю, штатом та навчальним закладом.


Правильно обрана спеціальність — це 70% вашого успіху в навчанні в університеті за кордоном і в подальшому професійному розвитку.

2
Складіть список самих престижних університетів з вашої спеціальності

Після того, як ви визначитесь з навчальним закладом, складіть список з тих університетів, які вважаються найкращими з підготовки спеціалістів даного напрямку. Допоможуть скласти цей список різноманітні рейтинги. Але якщо мова йде про навчання в США, конкретно про вищу освіту, ми радимо скористатись національними рейтингами. До Національного рейтингу університетів США входять виключно американські вузи. Ми радимо брати до уваги рейтинги, які складені на основі певних дисциплін. Таким чином, ви зможете виділити ті університети, котрі підходять вам якнайкраще.

Складіть список цікавих учбових закладів в США з вашої спеціальності і запитайте додаткову інформацію в консультанта EDUSTEPS. Вивчіть сайт університету, поговоріть зі студентами учбового закладу в соціальних мережах. Це допоможе вам звузити перелік університетів до 5-6, в котрі ви і будете подавати документи.

3
Вивчіть програму навчання з вашої спеціальності в кожному університеті

Студенти вкрай рідко вивчають структуру курсу або програму навчання на певній спеціальності. Ми часто пересилаємо студенту інформацію про предмети, котрі вивчаються. Ця інформація дуже важлива, адже необхідно бути готовому до самого процесу навчання. Потрібно розуміти, наскільки підходить вам обрана спеціальність.

Наприклад, студент мріє про професію архітектора і обрав архітектурну спеціальність. Але в розумінні студента — архітектура — це мистецтво, і він думає, що все, що йому потрібно — вміти малювати. Але насправді програма з архітектури вимагає хороших знань в області математики та фізики, але не мистецтва.

Ми часто стикаємось з тим, що студенти не розуміють того, що будуть вивчати. Тому в деталях вивчіть програму навчання в конкретному університеті. Якщо вам незрозуміла структура програми або сам її зміст, ви завжди можете попросити переслати додаткову інформацію у менеджера EDUSTEPS.

4
Оцініть свій бюджет

Бюджет – це важлива складова вашого навчання в США. Не дивлячись на те, що в інтернеті є багато інформації про те, що навчання в США може бути безкоштовним — навчання в США, особливо вища освіта, платна для всіх без виключення студентів. Так, ви можете отримати певні знижки на навчання, або фінансову допомогу, але це не означає, що за навчання взагалі не потрібно платити. Знижки і фінансова допомога дають змогу покрити витрати лише частково, а не на всі 100 %.

Виходячи з цього, порахуйте:
- Скільки коштує 1 рік навчання в університеті США на програмі бакалавра або магістратури;
- Скільки вам необхідно витратити на підручники, адміністративні внески університету, страхування;
- Скільки коштує 1 рік проживання в резиденції (студентському гуртожитку в США);
- Мінімальна сума кишенькових витрат на місяць;

Після цього дізнайтесь, яку стипендію може запропонувати американський університет, в котрий ви плануєте вступати, чи можете ви працювати під час навчання, які інші види допомоги існують.

5
Вивчіть вимоги університету і складіть план зарахування

Після того, як ви визначились з учбовим закладом, вивчіть вимоги до абітурієнтів. В університетах США немає жодного списку вимог для всіх університетів, тому вам необхідно буде звернутись за допомогою до консультанта, котрий пояснить вам особливості кожного навчального закладу та роботи приймальної комісії.

На основі вимог учбових закладів, консультант складає перелік необхідних документів, послідовність роботи з їх підготовки і процесу зарахування.

Де знайти більше інформації про вищу освіту в США?

Ви завжди можете скористатись Блогом EDUSTEPS для пошуку більш детальної інформації про навчання в США. Ми зібрали для вас саму актуальну інформацію, засновану на багаторічному досвіді зарахування студентів з України.

До кого звернутись по допомогу?
Компанія EDUSTEPS є представником вищих учбових закладів в США і здійснює повний спектр послуг з підготовки документів та зарахуванню до ВНЗ на ваш вибір. 5 КРОКІВ, ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ УНІВЕРСИТЕТУ США
1

Підібрати програму навчання

Закрити

Отримати інформацію про університети по обраним критеріям:

Закрити

Ви бажаєте вивчати напрям ""?

Закрити

Хотите учиться в ""?

Закрити
Заявка надіслана Закрити

Підтвердження ми надішлемо вам на пошту

Помилка Закрыть

На жаль, ми не отримали від вас даних

Зв'яжіться з нами за телефоном: +38(044)333-60-04

Всі напрямки Закрити
 • Architecture
 • Art and Design
 • Biological Sciences
 • Business
 • Chemistry
 • Computing and IT
 • Engineering
 • Environmental Science and Agriculture
 • Finance and Economics
 • Geography and Geology
 • Health, Nutrition and Medicine
 • History
 • Hospitality and Tourism
 • Journalism and Media Studies
 • Law
 • Language
 • Management
 • Marketing and Communications
 • Mathematics
 • Oil and Gas
 • Performing Arts and Music
 • Physics
 • Political Studies
 • Phychology
 • Public administration
 • Social and Recreation
 • Sport Science and Recreation
 • Teaching and Education