EDUSTEPS

+38(044)333 60 04

info.edusteps@gmail.com

+38(067)333 60 04

+38(050)333 60 04

/ / Що таке програма підготовки для вступу в британський університет: Iternational Foundation

Що таке програма підготовки для вступу в британський університет: Iternational Foundation

Перегляди: 1047

Що таке програма підготовки для вступу в британський університет: Iternational Foundation

Вступ до британського університету вимагає особливої підготовки, як документальної, так і академічної. Університети Великобританії приймають іноземних студентів лише з тими дипломами про середню освіту, які відповідають британському A-level або міжнародному диплому IB. Тому випускників українських шкіл, окрім основного атестату про закінчення середньої школи, зобов'яжуть додатково надати сертифікат однієї з підготовчих програм. Ними можуть бути: International Foundation Program, A-level, IB. В цій статті ми торкнемось навчання на підготовчій програмі Foundation, котра була розроблена для іноземних студентів з метою вступу в університети Великобританії.

Що таке програма Foundation і чим вона відрізняється від A-level або міжнародного диплому IB?

Програма International Foundation – це підготовчий курс тривалістю 1 рік, котрий розроблений безпосередньо для іноземних студентів. Основна мета програма – навчити студентів англійській мові в контексті конкретних дисциплін з майбутньої спеціальності студента в університеті Великобританії.

Програма підготовки до навчання в університетах Великобританії є своєрідним фундаментом для подальшого накопичення знань на програмі бакалавра. Навчання на цій програмі дає можливість іноземним студентам уникнути 2-річного навчання на A-level та підготуватись до вступу набагато швидше. Сертифікати Foundation, що видаються після закінчення навчання, є міжнародним документом про освіту, визнаний всіма британськими університетами.

International Foundation, в більшості випадків, орієнтована на іноземних студентів, оскільки навчання на програмі проводиться всього один рік, після чого успішне складання випускних екзаменів гарантує вступ до будь-якого ВНЗ Великобританії. Зазвичай курс програми International Foundation розроблений для учнів 16 або 17 років, котрі вже мають атестат про середню освіту України. Проходження даної програми дозволяє прирівняти українську середню освіту до британської. В Великобританії школярі навчаються протягом 12 років, що на 1 рік більше, ніж в Україні. Українські школярі не можуть вступити до британського університету одразу після 11 класу, і для того, щоб стандартизувати освіту, необхідно пройти додатковий курс навчання, яким і є програма International Foundation.

Имя

E-mail

ТелефонЧому варто навчатись на підготовчій програмі для вступу в університети Великобританії International Foundation?

Навчання на такій програмі важливе, тому що:
Студент покращує навички володіння англійською мовою до рівня, необхідного для навчання в університеті;
Студент адаптується до британської системи освіти та до форми навчання в університетах Великобританії;
Програма дає можливість засвоїти спеціалізовані навчальні дисципліни, котрі в подальшому будуть вивчатись в університеті;

Програма International Foundation будується на вивченні академічної англійської мови та засвоєнні вибраних дисциплін в Університетах Великобританії.

Основні переваги програми International Foundation

Серед основних переваг програми хотілось би виділити наступні:
Тривалість навчання: International Foundation пропонує короткотермінове інтенсивне навчання від 9 місяців до 1 року. При цьому не пропускається жоден з етапів підготовки та комплексності навчання;
Можливість пройти підготовчу програму та 1 курс за один рік (в деяких університетах).
Отримання сертифікату, котрий вимагається університетами для вступу на 1 курс;
Вартість навчання – набагато нижча вартості навчання на програмі A-level або IB.

Звісно ж, найбільшими перевагами є вартість навчання та тривалість програми, що суттєво відрізняє International Foundation Diploma від A-level або IB. Якщо ви все ж задумуєтесь над тим, яку програму краще обрати, радимо прочитати наші поради в статті: Foundation vs A-level. Або як вступити до Британського університету без проблем.

Де проводиться програма International Foundation

Так як програма International Foundation – це доволі тривалий підготовчий курс, то навчанням в рамках цієї програми займаються спеціалізовані навчальні заклади. Можна виділити декілька з них:
Школи-пансіони або британські загальноосвітні приватні школи;
Міжнародні коледжі;
Підготовчі центри при університетах;
Мовні школи.

В більшості випадків, відмінності центрів відображаються в їх ціні. Самими дешевими програмами підготовки будуть в мовних центрах та школах вивчення англійської мови в Великобританії, дорожче — програми на базі університетських кампусів, і найдорожче навчання по програмі International Foundation — в школах-пасіонах.

Одними із самих популярних місць, де студенти з України люблять проходити програму International Foundation, є міжнародні коледжі або підготовчі центри при британських університетах.

Основні вимоги для студентів, котрі хочуть вступити на програму International Foundation

Підготовча програма має своє чіткі обмеження щодо прийому студентів. Абітурієнти мають надати сертифікати про отримання середньої освіти, а також здати спеціалізований тест з англійської мови IELTS.

Серед мінімальних вимог варто відмітити наступні:
Мінімальний вік – 16 років;
Сертифікати міжнародних мовних екзаменів. IELTS 4,5 – 5,0;
Сертифікат про закінчену середню освіту;
Високий середній бал;

Важливо також враховувати наступні факти про підготовчу програму:
Початок навчання на програмі: січень, вересень
Тривалість навчання: від 6 місяців до 1 року
Вартість навчання на підготовчій програмі: від 12 000 фунтів стерлінгів на рік.

Тим студентам, рівень англійської мови котрих недостатній для початку навчання на програмі, спеціалісти EDUSTEPS пропонують пройти підготовчий курс з англійської мови в одному з мовних центрів, партнерів нашої агенції. (Переглянути школи вивчення англійської мови у Великобританії)

Специфіка підготовчої програми

Звичайно, найважливіше питання, яке задають наші студенти, стосується змісту навчальної програми. Часто студентів дезінформують, говорячи про те, що підготовча програма складається лише з вивчення англійської мови. Так, дійсно, англійська мова є важливою складовою курсу, але крім того, приблизно 40 дисциплін відводиться на вивчення майбутньої спеціальності в університеті Великобританії. В рамках курсу з академічної англійської мови студентам поглиблено викладають математику, спеціалізовану лексику з області конкретних наук.

Сьогодні студенти з України можуть обрати декілька напрямків програми International Foundation з метою продовження навчання в університетах Великобританії:
Бізнес (Business): цей напрямок ми радимо обирати тим студентам, котрі планують вступати до університету Великобританії на факультети економіки, бізнесу, фінансів, менеджменту, маркетингу і т.п.
Інженерний напрямок (Engineering): програма спеціалізується на підготовці міжнародних студентів до вступу на інженерні та архітектурні факультети.
Природничі науки (Science): цей курс дозволяє успішно навчатись на факультетах математики, біології, фізики, хімії і т.п.
Соціальні науки (Humanities and Law): напрямок підготовки для соціологів, політологів, юристів та правознавців;
IT: цей напрямок дозволяє студентам продовжити навчання на факультетах ЗМІ, програмування, дизайну та ін.

В рамках програми навчання студенти обов'язково додатково проходять підготовку до здачі міжнародного мовного тесту IELTS. Студентам будуть викладати структуру екзамену, допоможуть оволодіти основними стратегіями успішної здачі тесту, написання есе, проведення інтерв'ю, монологів та аудіювання. Результат даного тесту є обов'язковою умовою для вступу на програму бакалавра в університеті.

Навчаючись на програмі, студенти самостійно обирають для себе 3-4 предмета, які вони вивчають протягом року. Тому, перш ніж вступати на програму, потрібно буде подумати, яким видом діяльності студент хоче займатись в перспективі, і лише виходячи з цього обирати потрібні дисципліни.

Звичайно ж, у кожного навчального закладу програма розроблена абсолютно по-різному, але всі програми, котрі пропонують університети та коледжі сьогодні — однозначно високого рівня. Наші спеціалісти радять програму підготовки тим студентам, котрі закінчують 11 клас та прагнуть отримати вищу освіту в Великобританії. Адже International Foundation дає можливість швидко та ефективно підготуватись до навчання в британському університеті та адаптуватись до британської системи вищої освіти.

Будемо раді допомогти вам в зарахуванні на програму International Foundation.

Наші контакти:
Що таке програма підготовки для вступу в британський університет: Iternational Foundation info.edusteps@gmail.com
Що таке програма підготовки для вступу в британський університет: Iternational Foundation+38 044 333 60 04
Що таке програма підготовки для вступу в британський університет: Iternational Foundation+38 067 333 60 04
Що таке програма підготовки для вступу в британський університет: Iternational FoundationEDUSTEPSПідібрати програму навчання

Скинути

Підписуйтесь на найкориснішу розсилку про навчання за кордоном

Відправляємо тільки корисну інформацію, новини від університетів, тощо

Обери напрям, країну і рівень твоєї освіти

Скинути