Партнери

ПартнериНапрямок роботи компанії EduSteps - вища освіта за кордоном для студентів з України.
НАШІ ПАРТНЕРИ:
• Університети
• Коледжі професійної освіти
• Бізнес школи
• Школи вивчення іноземних мов
• Канікулярні програми для підлітків
• Коледжі доуніверситетської підготовки
• Академії моди і дизайну
• Університети готельного та ресторанного менеджменту


Крім основних партнерів, які надають програми навчання за кордоном, ми уклали договори з міжнародними організаціями та компаніями, які надають спектр послуг, необхідний студентам для успішного навчання і проживання за кордоном.

УНІВЕРСИТЕТИ-ПАРТНЕРИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ
ПартнериEduSteps - професійне агентство в сфері вищої освіти за кордоном. Ми пропонуємо студентам з України найбільший вибір навчальних закладів і програм навчання по всьому світу.


МІЖНАРОДНЕ СТРАХУВАННЯ
Партнери Guard.Me
Міжнародна система страхування для іноземних студентів. Спеціалізується виключно на страуванні студентів під час навчання в університетах, колеждах і на мовних курсах по всьому світу.


ПРОЖИВАННЯ А КОРДОНОИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ
ПартнериHomestay.com
Міжнародний сервіс пошуку проживання в родині, яка приймає іноземних студентів. Студенти можут самостійно забронювати проживання від кількох днів до кількох тижнів в будь-якій точці світу.


ПартнериLondonNest
Бронювання проживання під час навчання для студентів мовних курсів, університетів і коледжів у Великобританії. Великий вибір резиденцій різного рівня комфорту.

НАШІ ПАРТНЕРИ В УКРАЇНІ
ПартнериСтудІя Знань REPETITOR
Індивідуальний підбір репетитора, створення навчального плану. Індивідуальні курси підготовки до вступу в університети за кордоном: англійська + математика, підготовка до складання іспиту IELTS, академічна англійська.


ПартнериJCI Youth
JCI – це унікальна палата міжнародної організації активних громадян із 100-літньою історією, що об’єднує молодих лідерів та підприємців в більше ніж в 120 країнах світу. Тут збираються цілеспрямовані люди у віці від 18 до 40 років.


ПартнериAEGEE Kyiv
AEGEE - одна із найбільших міжнародних молодіжних організацій в Європі. Її представниками є близько 13.000 студентів, які являються активними в 240 містах, в 40 країнах Європи і представляють різні культури. AEGEE – це неприбуткова, неполітична організація, діяльність якої направлена на Європейську інтеграцію, культурний обмін та просування неформальної освіти.

Будь в курсе

Рассылка новостей в сфере образования за рубежом, актуальных предложений и советов